Piesakies mācībām tehnikumā - esi viens no mums

Sākusies pieteikšanās Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā apgūstamajās izglītības programmās. 2020./2021. mācību gadā tehnikums piedāvā pēc 9. klases apgūt perspektīvas un pieprasītas profesijas. Kopā ar pieredzes bagātiem pedagogiem ikviens var apgūt sev interesējošo arodu, mūsdienīgā vidē izzinot ne tikai teoriju, bet arī praksi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Apvieno mācības ar dienestu Zemessardzē29.05.2020

Skolēni, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu vai tuvākajā laikā to sasniegs aicināti apsvērt dienestu Zemessardzē, ko iespējams apvienot ar ikdienas nodarbošanos vai mācībām skolā, informē Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes sabiedrisko attiecību speciāliste Lāsma Fūrmane.

Zemessardze ir lielisks piemērs Latvijas pilsoņu brīvprātīgai iesaistei mūsu valsts aizsardzībā, kas ir visas mūsu sabiedrības kopēja atbildība. Zemessardze – tā ir iespēja ikvienam Latvijas pilsonim saliedētā komandā ne tikai apgūt militārās pamatiemaņas, bet arī iegūt noderīgas zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai krīzes situācijā aizsargātu savu ģimeni un aizstāvētu Latviju. Vienlaikus dienests Zemessardzē ir iespēja uzlabot savu vispārējo fizisko sagatavotību, veselību un paplašināt savu redzesloku, piedaloties militārajās mācībās gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Jaunieši, izvēloties aktīvu pilsonisku iesaisti mūsu valsts stiprināšanā, veido sākumu labajiem darbiem, ko veic savai, savas valsts un sava novada izaugsmei.

printēt Lasīt visu ziņu

Piedalies Oksfordas universitātes aptaujā par to kā cita cilvēka alkohola lietošana ietekmējusi tevi29.05.2020

Ikviens interesents aicināts iesaistīties pētījumā par jaunu cilvēku pieredzi ar citu cilvēku pārmērīgu alkohola lietošanu (Alcohol's Harm to Others) un to, kā šī pieredze ir ietekmējusi viņu fizisko un garīgo veselību. Pētījuma mērķauditorija ir 16-26 gadus jauni cilvēki Latvijā. 

Kāpēc šāds pētījums? Vairākums pašreiz pasaulē veikto akadēmisko pētījumu koncentrējas uz kaitīgajām sekām, ko pārmērīga alkohola lietošana nodara pašam alkohola lietotājam. Līdz šim sekas, ko indivīda pārmērīgā lietošana nodara apkārtējiem, tai skaitā ģimenes locekļiem un draugiem, nav pietiekoši pētītas. Pēdējo divdesmit gadu laikā ir attīstījusies atsevišķa pētnieciskā joma, kas konkrēti apskata kaitējumu, ko indivīda pārmērīga alkohola lietošana nodara apkārtējiem, plašāk zināma kā Alcohol's Harm to Others (AHTO) vai Alcohol's Collateral Harm. Šī pētījumu joma apskata gan fizisko, gan emocionālo kaitējumu, kurš nodarīts indivīdam citu personu alkohola lietošanas rezultātā.

Pētījumu veic "Oxford Brookes" Universitātes psiholoģijas maģistratūras studente Ieva Vītoliņa.  Pētījumu ir apstiprinājusi Psiholoģijas departamenta pētījumu ētikas padome "Oxford Brookes" universitātē. 

Ja vēlies dalīties ar savu pieredzi šajā jautājumā, aizpildi anketu šeit: https://brookeshls.co1.qualtri...

printēt Lasīt visu ziņu

Apbalvo novada skolēnus un pedagogus par sasniegumiem 2019./2020. mācību gadā28.05.2020

Lai arī šogad valstī noteikto ierobežojumu dēļ Kandavas novada izglītības iestāžu izglītojamo un pedagogu apbalvošanas pasākums klātienē nenotika, gan novada skolēniem, gan pedagogiem tiks pasniegti apbalvojumi un naudas balvas par izciliem sasniegumiem reģionu, valsts un starptautiskās olimpiādēs, mācību priekšmetu konkursos, skatēs, sporta sacensībās un zinātniski pētniecisko darbu konferencēs 2019./2020. mācību gadā.

Šogad ar naudas balvu tiks sveikti 40 novada skolotāji un 109 skolēni, kā arī 3 deju kolektīvi saņems naudas balvu ekskursijai.

No Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma naudas balvu saņems Kaspars Vitkovskis, kurš ieguvis 1. vietu ekonomikas olimpiādē un līdz ar to - uzaicinājumu uz valsts ekonomikas olimpiādi (skolotāja Liesma Kuzmina). 

Sakām lielu paldies ģimenēm par skolēnu atbalstīšanu un motivēšanu darbam ārpus mācību programmām, sakām paldies pedagogiem un skolas vadībai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādēm, konkursiem un sacensībām, kas bieži vien ir neizmērāms un skaitliski nenovērtējams darbs. Esam gandarīti par mūsu skolēnu un pedagogu sasniegumiem. Apsveicam!

printēt Lasīt visu ziņu

Video: iespaidi par dalību “Erasmus+” programā12.05.2020

Šajā mācību gadā tehnikuma audzēkņiem tika dota iespēja piedalīties “Erasmus+” programmā „Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma izglītojamo ārvalstu prakse profesionalitātes stiprināšanai apgūstamajā profesijā”, kas nodrošināja prakses vietas Vācijā, Portugālē, Spānijā un Apvienotajā Karalistē.

Pirmajā mācību semestrī audzēkņi devās uz Vāciju un Angliju, lai praktizētos automehāniķa, lauksaimniecības tehnikas mehāniķa, ēdināšanas pakalpojumu speciālista un elektrotehniķa arodā. Otrajā mācību semestrī, vēl pirms vīrusa “Covid-19” izplatības, jaunieši devās uz Spāniju, kur praktizējās autotransporta, ēdināšanas un viesnīcu pakalpojumu nozarē.

Projektam noslēdzoties, ir tapis video ar iespaidiem no piedzīvotā. Paldies Laurim Gansonam par video izveidi!

printēt Lasīt visu ziņu

Valsts pārbaudes darbu norise 2019./2020.m.g.30.04.2020

Ārkārtējās situācijas dēļ tiek mainīta ierastā kārtība, kādā skolās skolēni kārtos gala eksāmenus. 30. aprīlī valdība lēma par valsts pārbaudes darbu norises laiku 2019./2020. mācību gadā. 

printēt Lasīt visu ziņu

Piedalies tehnikuma kausā āra aktivitātēs29.04.2020

No 1. maija līdz 31. maijam ikviens tehnikuma audzēknis un darbinieks aicināts piedalīties Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma kausā āra aktivitātēs. Ar vietnes «Endomondo» palīdzību pavadīsim vairāk laika svaigā gaisā soļojot, skrienot vai braucot ar velosipēdu. 

Pievienojies dalībai sacensībās, pirmās trīs vietas katrā sporta veidā iegūs arī balvas:

Soļošana  http://www.endomondo.com/chall...

Skriešana http://www.endomondo.com/chall...

Braukšana ar velosipēdu http://www.endomondo.com/chall...

Būsim aktīvi un veseli!

Arvis Savčenko, sporta organizators

printēt Lasīt visu ziņu
facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

PIeteikšanās mācībāmKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top