Gunārs Filoņenko izcīna 1. vietu konkursā "Jaunais automehāniķis 2017", Eduards Rudevics- 7.vietu

07.04.2017 - 08.04.2017

2017. gada 7.- 8. aprīlī, Rīgā, izstāžu kompleksā BT-1 norisinājās konkurss "Jaunais automehāniķis 2017". Kopā katram dalībniekam bija 12 darba uzdevumi jāpaveic 2 dienu garumā. Pēc pirmās dienas rezultātiem Gunārs Filoņenko ieņēma 1. vietu, bet Eduards Rudevics 3. vietu. Otrajā dienā rezultāti netika rādīti, lai saglabātu intrigu. Konkursa gaitā konkursantiem bija jāpierāda savas zināšana angļu valodā, spēju komunicēt ar darba vadītājiem, orientēties 'Auto data', uz laiku nomainīt sporta automobilim attiecīgo mezglu un daudz citi uzdevumi. 

Kopvērtējumā Gunārs Filoņenko ieguva visaugstāko vietu -  1.vietu (iespēju piedalīties Talsu rallijā, kā mehāniķis komandai SRT, kurš norisināsies no 20.05.2017. - 21.05.2017. Talsos un Talsu apkārtnē), specbalvas no ražotājiem, kā piemēram Volvo, Bosch, Auto Kardans, Valeo. Un galveno balvu pārstāvēt Latviju, Kandavas Lauksaimniecības tehnikumu Eiropas konkursā "Jaunais Automehāniķis 2017" kurš notiks Polijā - Varšavā no 14.05.2017. - 20.05.2017.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

4.ĒP kursa audzēknes Paula Dukaļska un Monika Spiridona izcīna 1. un 3. vietu Starptautiskajā profesionālās meistarības konkursā "Vairāk nekā siers..."

11.04.2017 - 12.04.2017

No 11. - 12.aprīlim Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā notika starptautiskais profesionālās meistarības konkurss ēdienu gatavošanā ''VAIRĀK NEKĀ SIERS...", kurā piedalījās 4.ĒP kursa audzēknes Monika Spiridona un Paula Dukaļska. 

Konkursa valoda bija angļu valoda. Pasākuma norises sākumā tika izveidotas komandas, kurā viens dalībnieks bija no Latvijas skolas, bet otrs dalībnieks no viesu skolas. Monika strādāja kopā ar igauņu meiteni no Kuresāres, bet Paula strādāja kopā ar lietuviešu puisi no Kauņas. Konkursa rezultāti bija ļoti iepriecinoši, jo Paula Dukaļska kopā ar lietuviešu puisi ieņēma pirmo vietu, bet Monika Spiridona kopā ar igauņu meiteni ieņēma trešo vietu.

Notiek izloze un komandu sadale Monika sapazinusies ar igauņu meiteni un vienojušās par niansēm gatavošanas procesā Gatavais ēdiens tiek nodots vērtēšanai Visa Kandavas komanda Trešās Pirmās vietas ieguvēji kopā ar žūriju un Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma direktori. Monikas un igauņu meitenes veikums Paulas un lietuviešu puiša veikums

Mūsu audzēknis Kristers Krauze piedalīsies Pasaules čempionātā aršanā. Lai tam pienācīgi sagatavotos, "LATRAPS" ir sarūpējis vienu no pasaules labākajiem arkliem “Gregoire Besson”.

12.04.2017

12.aprīlī Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības “LATRAPS” tehniskās daļas vadītājs Aigars Lavrinovičs bija ieradies Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā, lai svinīgi nodotu tehnikumam jaunu modernu arklu.

Aigars Lavrinovičs, kas pats arī ir Kandavas tehnikuma absolvents, pastāstīja, ka šis  arkls ir sacensību arkls un uz doto brīdi pasaulē šādu “Gregoire Besson”  arklu ir tikai pieci. “Mums ir izdevies vienoties par to, ka rūpnīca izgatavo arklu un nodod Latvijas labākajam arājam. Šis arājs ir Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēknis Kristers Krauze, kurš pēdējos divos gados uzvarējis Latvijas arāju sacensībās jauniešu grupā un vienu gadu bijis labākais arī kopvērtējumā. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Tehnikumiešiem izcili panākumi profesionālās meistarības konkursā

06.04.2017 - 09.04.2017

 Rāmavas lauksaimniecības izstādes ietvaros notika konkurss "SkillsLatvia 2017" Lauksaimniecības tehnikas mehāniķa profesijā.Uzvaras laurus plūca Klāvs Dunajevs (Cīravas struktūrvienība), Artūrs Alhasovs (Kandava) ieguva 5. vietu. Līdz ar to Klāvs Dunajevs ieguva tiesības pretendēt uz vietu bezmaksas profesionālās pilnveides programmā, lai gatavotos dalībai starptautiskajam konkursam "EuroSkills"vai "WorldSkills". 

Mūsu skolas labākie audzēkņi mācībās (2017. gada martā). Lepojamies!

12.04.2017 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

4.A Gunārs Filoņenko-8.89
4.E  Rūdolfs Muša- 8.75
4.VP  Kate Zonberga- 8.71
3.ĒP Agate Lignicka -8.33
1.ALM Kaspars Vitkovskis-8.30
3.ĒP Annija Saulgrieze -8.17
4.E Viktors Dreimanis -8.13
3.E Alise Maija Cimermane – 8.10
4.LM Reinis Dārziņš -8.00
1.VP Jānis Leo Druviņš - 8.00
3.ĒP Kimberlija Buraka -8.00

printēt Lasīt visu ziņu

Karjeras izglītības pasākums tehnikumā

06.04.2017 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

2017.gada 6. martā tehnikumā notika karjeras izglītības pasākums izglītības programmas „Enerģētika un elektrotehnika” visu kursu audzēkņiem.

         Lai veicinātu jauniešu interesi par enerģētikas nozari un tuvāk iepazīstinātu ar AS "Sadales tīkls" ikdienas darbu un vidi, lai dotu vispārēju priekšstatu par elektroenerģijas piegādi no apakšstacijas līdz katram klientam, tehnikumā bija ieradies AS "Sadales tīkls" valdes loceklis, nodrošinājuma direktors Signis Rīns, kurš pats ir Kandavas lauksaimniecības tehnikuma absolvents un uzņēmuma komunikāciju speciāliste Inga Tilhena.           Šāda iepazīšanās ar uzņēmuma ikdienas darba procesu, darbības virzieniem un specifiku ir svarīga gan jauniešiem, kuri mācās tehnikumā, gan AS "Sadales tīkls", kurai ik gadu ir nepieciešami jauni un profesionāli darbinieki. Ik gadu AS "Sadales tīkls" izsludina apmaksātas prakses vietas elektrotehnisko zinību audzēkņiem un studentiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Kandavas LT florbola komanda Latvijas Republikas čempionātā izcīna 5.-8.vietu

04.04.2017

2017. gada 4. aprīlī Druvā norisinājās AMI sporta kluba LR čempionāts florbolā. Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma florbola komanda uzvarēja Cēsu profesionālo vidusskolu ar 1:0 un piekāpās Rīgas Valsts tehnikumam ar rezultātu 6:1 un Priekuļu tehnikumam ar rezultātu 10:2. 

Tehnikuma komanda Latvijas Republikas čempionātā izcīnīja 5.-8.vietu no 22 komandām.

Komandas sastāvs: Renārs Stančiks, Ričards Skuja, Dāvis Bondarenko, Valters Hazens, Ansis Kviesis, Artūrs Bārs, Lauris Mertens, Mārtiņš Grečkovskis, Rūdis Bērziņš. 

Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top