Latvijas Republikas profesionālo izglītības iestāžu tautas bumbas čempionātā Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komandai 7.vieta

30.05.2017

2017. gada 30. maijā Smiltenes tehnikumā norisinājās Latvijas Republikas profesionālo izglītības iestāžu čempionāts tautas bumbā. Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma meiteņu komanda startēja labi,taču kopvērtējumā izcīnīta 7. vieta.

Kandavas LT komandā spēlēja: Amanda Ribaka, Sanita Morjakova, Loreta Ansberga, Daniela Dreslere, Annija Saulgrieze, Līga Krīgere, Laura Jākobsone, Agnese Aberkase.

Uz finālsacensībām kvalificējās 8 labākās komandas un tika sadalītas 2 apakšgrupās. Mūsu apakšgrupā tika ielozētas sekojošas skolas: Rīgas Stila un modes tehnikums, Malnavas koledža un mājiniece Smiltenes tehnikums.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Erasmus projekta noslēgums Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā

17.05.2017 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

Ir pienācis eksāmenu laiks, mācību gads pamazām tuvojas noslēgumam. 17. maijā Kandavas Lauksaimniecības tehnikums rīkoja noslēguma pasākumu Erasmus+ projektam Nr. 2016-1-LV01-KA102-022543 “Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma izglītojamo prakse Eiropā”, uz kuru bija ieradušies projekta dalībnieki un potenciālie interesenti nākamajam gadam.

Projekts ilga visu mācību gadu, gan Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma, gan struktūrvienību Cīravā un Saulainē audzēkņi pabija piecās valstīs, praktizējot dažādās profesijās: lauksaimniecības tehnikas mehāniķis, automehāniķis, pavārs, klientu apkalpošanas speciālists, viesnīcu pakalpojumu speciālists, elektriķis. Projekta mērķis bija sniegt jauniešiem pirmo starptautisko pieredzi apgūstamajā profesijā un personiskās prasmes, lai uzlabotu konkurētspēju darba tirgū. Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņi praktizējās Vācijā, Apvienotajā Karalistē un Austrijā. Kopējais projekta finansējums ir 133 174,00 EUR, kurā ietilpa ceļa izdevumi, individuālais atbalsts, administratīvie izdevumi un speciālo vajadzību atbalsts. Prakses ilgums bija divdesmit astoņas dienas. Austrijā un Apvienotajā Karalistē jaunieši dzīvoja viesu ģimenēs, bet Vācijā dzīvoja privātmājā un strādāja dažādos uzņēmumos. Projektā pavisam kopā piedalījās piecdesmit divi dalībnieki, no kuriem deviņpadsmit studenti un divas pavadošās personas pārstāvēja Kandavas Lauksaimniecības tehnikumu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (31)

Jauniešu radošais pasākums "Radi! Rādi! Raidi" Saldus tehnikumā24.05.2017

2017.gada 24. maijā, Saldus tehnikumā notika Kurzemes novada profesionālās izglītības iestāžu jauniešu radošais pasākums "Radi, rādi, raidi". Pasākumā piedalījās tehnikuma vokālais ansamblis, tautisko deju kolektīvs, teātra pulciņš un moderno ielas deju pulciņš.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Kandavas stadions rekonstrukcijas gaidās26.05.2017

Noslēdzoties iepriekšējam Eiropas struktūrfondu plānošanas periodam, Kandavas Lauksaimniecības tehnikums (KLT) uzsāka mērķtiecīgu darbu pie izglītības iestādes attīstības un investīciju stratēģiskā plāna vadlīniju izstrādes, kur viens no prioritārajiem mērķiem ir turpināt izglītības programmu mācību materiālās bāzes modernizēšanu un tehnikuma  infrastruktūras uzlabošanu. Galvenais instruments ieceru īstenošanai ir Eiropas struktūrfondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.1.3. specifiskā atbalsta mērķa “Palielināt profesionālās izglītības iestāžu skaitu” piedāvātās iespējas.

Kā Kandavas Lauksaimniecības tehnikums ir iecerējis izmantot šos ES struktūrfondus, jautājām tehnikuma projektu vadītājam Antonam Studenam:

“Sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un to pārstāvošo Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA) kā tehnikuma sadarbības partneri 2016. gadā tika sagatavots un iesniegts projekta iesniegums “Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma modernizēšana specifiskā atbalsta mērķa 8.1.3. “Palielināt modernizēto profesionālās izglītības iestāžu skaitu” ietvaros. Projekta iesniegums tika atbalstīts, un tā īstenošanas kopējās izmaksas ir EUR 3 821 348,00, tai skaitā, ERAF finansējums ir 85% un valsts budžeta līdzfinansējums 15%.”

printēt Lasīt visu ziņu

Mūsu meitenes pārliecinoši izcīna 1.vietu tautas bumbas sacensībās un kvalificējas LR finālsacensībām. Lepojamies!

24.05.2017 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

2017. gada 24. maijā Kandavas LT sporta zālē norisinājās AMI sporta kluba apakšgrupas spēles tautas bumbā. Pirmo divu vietu ieguvējas kvalificējās uz Latvijas Republikas finālsacensībām, kas norisināsies 30.maijā- Smiltenē.

Mūsu tehnikuma meitenes bija absolūtas favorītes un uzvarēja visas 6 komandas, kopvērtējumā izcīnot pārliecinošu 1.vietu. Saldus tehnikums tika pārspēts ar rezultātu 12:0, Zaļenieku KAVS ar 7:0, Jelgavas tehnikums ar 4:0. Finālspēlē ar 11:0 tika pārspēta arī Dobeles AVS.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)
Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top