Sveicam Emīlu Zaļkalnu ar 3. vietu Tukuma, Engures, Kandavas un Jaunpils novadu ekonomikas olimpiādē14.02.2017

Atzinība – Alisei Maijai Cimermanei – 3.E

Eduardam Edžum Pabērzam – 2.E

Atim Elksnim – 3.E

Pārējiem Kandavas LT audzēkņiem izsakām pateicību par piedalīšanos.

printēt

Pieredzes apmaiņā tehnikumā viesojās Engures, Jaunpils un Tukuma novadu mājturības pedagogi14.02.2017

14. februārī pieredzes apmaiņā tehnikumā viesojās Engures, Jaunpils un Tukuma novadu mājturības pedagogi. Pedagogi tika iepazīstināti ar izglītības programmu realizāciju, mācību prakšu norisi un materiāli tehnisko bāzi.

printēt

 Mūsu skolas labākie audzēkņi mācībās (2017. gada janvārī). Lepojamies!

1.ALM Vitkovskis Kaspars -8.09
3.E Alise Maija Cimermane-8.09
3.Ē P Agate Lignicka -7.82
3.VP Laura Kopmane- 7.78
1.VP Samanta Dviļa -7.64
2.ĒP Sandra Birzniece -7.60
3.VP Loreta Ansberga- 7.60
1.ALM Reinis Rainers Astičš -7.55
3.E Mariss Pakalns -7.55
1.VP Emīlija Voļska -7.54
2.ALM Kārlis Baumanis – 7.50

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novadu apmeklē Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs 01.02.2017

Zemkopības ministrs J.Dūklavs apmeklē Kandavas novadu

Zemkopības ministrs J.Dūklavs apmeklē Kandavas novadu

9.februārī Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs darba vizītē apmeklēja Kandavas novadu, lai tiktos ar novada pašvaldības pārstāvjiem un zemniekiem un pārrunātu aktuālos jautājumus lauksaimniecībā.

Vizītē piedalījās arī Zemkopības ministrijas valsts sekretāra vietniece Pārsla Rigonda Krieviņa, Lauku atbalsta dienesta (LAD) direktore Anna Vītola-Helviga un Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) ģenerāldirektors Māris Balodis ar kolēģi no PVD Rietumpierīgas pārvaldes Sarmīti Eisaku, kuras uzraudzības teritorijā ir arī Kandavas novads.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Tehnikumā norisinājās sadraudzības sacensības spiešanā guļus starp Kandavas, Saldus un Saulaines tehnikumiem

2017. gada 8. februārī mūsu tehnikumā notika sadraudzības sacensības spiešanā guļus starp Kandavas, Saldus un Saulaines tehnikumiem.

Komandu vērtējumā 1.vietu izcīnīja Saldus, 2.vietu Kandava un 3. vietu Saulaine.

Individuāli kandavnieku rezultāti:

1.vieta:  Jurgis Pušmucāns 3.vieta:  Sandis Laizāns un Adriāns Jaunzems 4.vieta:  Aivis Vicinskis un Roberts Briedis 5.vieta:  Emīls Staško un Oskars Cibuļskis 6.vieta:  Emīls Druseiks un Nauris Lūsis 7.vieta:  Andis Ošenieks 8.vieta:  Niks Rācenis un Dāvids Benderskis

printēt

2017. gada 7. februārī tehnikumā notika seminārs Enerģētikas nozares izglītības programmu profesionālo mācību priekšmetu/kursu skolotājiem „Aktualitātes enerģētikas nozarē”.

07.02.2017

2017. gada 7. februārī tehnikumā notika seminārs Enerģētikas nozares izglītības programmu profesionālo mācību priekšmetu/kursu skolotājiem „Aktualitātes enerģētikas nozarē”.

Piedalījās skolotāji no Rīgas Tehniskās koledžas, Rīgas Valsts tehnikuma, Liepājas Valsts tehnikuma, Ventspils tehnikuma, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Sveicam Alisi Maiju Cimermani un Eduardu Edžu Pabērzu ar iegūto 1.vietu profesionālās meistarības konkursā “Elektromontāžas palīgdarbi”

07.02.2017

2017. gada 7. februārī tehnikumā notika Latvijas profesionālās izglītības iestāžu enerģētikas nozares audzēkņu profesionālās meistarības atklātais konkurss „Elektromontāžas palīgdarbi”.

Konkursā startēja izglītojamo komandas no Rīgas Tehniskās koledžas, Rīgas Valsts tehnikuma, Liepājas Valsts tehnikuma, Ventspils tehnikuma, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma. Konkursā bija jāpilda 4 uzdevumi: tests teorijā, elektriskie mērījumi, elektromontāžas palīgdarbi: atslēdznieku darbs un lodēšanas darbs. Apkopojot iegūtos punktus, kopvērtējumā komandas sarindojās :

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top