Kandavas novada izglītības pārvalde godina audzēkņus un pedagogus par sasniegumiem 2015./2016.m.g.03.06.2016

2. jūnijā Kandavas kultūras namā notika Kandavas novada izglītības iestāžu audzēkņu un pedagogu apbalvošanas pasākums, kurā audzēkņi un pedagogi tika godināti  par sasniegumiem starptautiskās, valsts un reģionu olimpiādēs, mācību priekšmetu konkursos, skatēs, sporta sacensībās un zinātniski pētniecisko darbu konferencēs 2015./2016.mācību gadā.

Sveicam mūsu audzēkni Lauri Mertenu par sasniegumiem krievu valodas olimpiādē.

Paldies skolotājai Jeļenai Šnikvaldei par ieguldīto darbu audzēkņu sagatavošanā!

printēt

Sveicam mūsu audzēkni Kati Zonbergu ar iegūto 3.vietu profesionālās meistarības konkursā “Viesnīcu pakalpojumi”02.02.2017

2016.gada 19.maijā Ventspilī norisinājās Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkurss ,, Viesnīcu pakalpojumi”. Konkursā piedalijās 11 jaunie speciālisti no 11 Latvijas tehnikumiem. Kandavas tehnikumu pārstāvēja 3.VP kursa audzēkne  Kate Zonberga.

 Apsveicam Kati ar veiksmīgo finālu un 3.vietu konkursā. Paldies arī  skolotājām par ieguldīto darbu:  Lilijai Ķieģelei , Dacei Rozentālei, Airai Freimanei, Sarmītei Elksnei.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

 Seminārs lauksaimniekiem

24.05.2016

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā, 24. maijā no plkst. 11.00 līdz 13.00, notiks seminārs „ Eiropas Savienības un Latvijas normatīvie akti augu aizsardzības līdzekļu lietošanas un glabāšanas jomā”. Lektore Dace Guste, Zemkopības ministrijas Lauksaimniecības departamenta Augkopības nodaļas vecākā referente.

Seminārā piedalīsies izglītības programmas „Lauksaimniecības tehnika”  vecāko kursu audzēkņi, lai veiksmīgāk varētu sagatavoties eksāmenam, kas drīzumā būs jākārto, lai saņemtu otrās reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļu lietotāju apliecības.

Tehnikumam izveidojusies laba sadarbība ar Valsts augu aizsardzības dienesta Augu aizsardzības departamenta speciālistiem, ir rīkoti gan teorētiski, gan praktiski semināri augu aizsardzības līdzekļu drošā lietošanā. Sadarbības rezultātā, radās ideja tehnikumam nokārtot nepieciešamo dokumentāciju un saņemt atļauju augu aizsardzības līdzekļu lietotāju apmācībai. Nepieciešamās apmācību tēmas ir iekļautas izglītības programmas „Lauksaimniecības tehnika” mācību priekšmetos un praktiskajās mācībās.

Iespēja topošajiem lauksaimniecības tehnikas mehāniķiem saņemt apliecības paveras pirmo reizi un vēlēšanos to izmantot izteikuši lielākā daļa no 3. un 4. kursu audzēkņiem.

Uz bezmaksas semināru aicināti arī lauksaimnieki!

 Palīdzēsim tehnikuma kartinga komandai īstenot viņu sapņus!17.05.2016

Katram no mums ir savs sapnis, arī Eduardam, Tomam un abiem Kristapiem. Šie puiši Latvijai var pierādīt, ka Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņi ir atraktīvākie un vienotākie, tāpēc ar mazu palīdzību no Jums, mēs sapņus varam pārvērt īstenībā.

Komandai nepieciešamajām lietām savāksim līdzekļus kopā!

Palīdzēsim, tas ne vienmēr nozīmē miljonus!

printēt
Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top