“LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa pirmajās sacensībās Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komanda pirmajā trijniekā

06.05.2017

Ar startiem “ProKart kauss 2017” pirmajā posmā sākusies arī “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa otrā sezona, un šogad projektā piedalās jau 15 mācību iestādes. Pirmajās sacīkstes laurus plūca Daugavpils Būvniecības tehnikuma komanda, atstājot Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komandu godpilnajā trešajā vietā “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa izcīņā. Savukārt  “ProKart kauss 2017” ieskaitē kandavnieki ierindojās 6. vietā.

“ProKart kauss 2017” pirmās sacīkstes norisinājās 6. maijā Madonas kartingu trasē. Pirms sacīkstēm komandām bija iespēja pārbaudīt savu kartingu tehnisko gatavību un aizvadīt kopējos treniņus. Tieši panākumi “ProKart kauss 2017” seriāla sešos posmos, kā arī tehnikas sagatavotība un atbalstītāju daudzums, noteiks “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa otras sezonas uzvarētājkomandu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

ERASMUS projekta ietvaros Kandavas LT audzēkņi praksē Vācijā un Austrijā

26.04.2017

Turpinās Erasmus+ projekta Nr. 2016-1-LV01-KA102-022543 “Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma izglītojamo prakse Eiropā” realizācija, kura ietvaros 29. martā desmit jauniešu grupa devās praksē uz Brēmeni Vācijā, bet 1. aprīlī septiņi jaunieši uz Karintijas reģionu Austrijā.

             Vācijā jaunas zināšanas un prasmes iegūs tādās nozarēs kā elektronika un enerģētika (A.Elksnis, M.Pakalns), lauksaimniecība (J.Šeibaks, A.M.Ošenieks), ēdināšanas pakalpojumi (D.Dreslere, L.E.Civkors, J.Krauze, A.Nikolajeva), automehānika (K.Kārkliņš, M.Pētersons). Prakse ilgs 28 dienas un atpakaļ jāatgriežas 26. aprīlī. Jauniešu dzīvesvieta atrodas privātmājā, kur viņiem ir iespēja pēc prakses būt kopā. Vācijas uzņēmumi ir ļoti apmierināti ar praktikantu darbu un raksturo viņus kā uzņēmīgus, pieklājīgus un strādīgus jauniešus. Jaunieši izmantoja iespēju izbaudīt Vācijas kultūru nedēļas nogalēs, rīkojot kopīgus pasākumus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Kandavas kauss kartingā 2017

01.05.2017 kur : Kandavas Kartodroms

Šajā gadā plānojam atsākt labu tradīciju, organizējot kartingu sacīkstes Kandavas Novada Domes Kauss 2017. Pieteikšanās e-pastā: info@kartodroms.lv vai pa telefonu 25728211

Gunārs Filoņenko izcīna 1. vietu konkursā "Jaunais automehāniķis 2017", Eduards Rudevics- 7.vietu

07.04.2017 - 08.04.2017

2017. gada 7.- 8. aprīlī, Rīgā, izstāžu kompleksā BT-1 norisinājās konkurss "Jaunais automehāniķis 2017". Kopā katram dalībniekam bija 12 darba uzdevumi jāpaveic 2 dienu garumā. Pēc pirmās dienas rezultātiem Gunārs Filoņenko ieņēma 1. vietu, bet Eduards Rudevics 3. vietu. Otrajā dienā rezultāti netika rādīti, lai saglabātu intrigu. Konkursa gaitā konkursantiem bija jāpierāda savas zināšana angļu valodā, spēju komunicēt ar darba vadītājiem, orientēties 'Auto data', uz laiku nomainīt sporta automobilim attiecīgo mezglu un daudz citi uzdevumi. 

Kopvērtējumā Gunārs Filoņenko ieguva visaugstāko vietu -  1.vietu (iespēju piedalīties Talsu rallijā, kā mehāniķis komandai SRT, kurš norisināsies no 20.05.2017. - 21.05.2017. Talsos un Talsu apkārtnē), specbalvas no ražotājiem, kā piemēram Volvo, Bosch, Auto Kardans, Valeo. Un galveno balvu pārstāvēt Latviju, Kandavas Lauksaimniecības tehnikumu Eiropas konkursā "Jaunais Automehāniķis 2017" kurš notiks Polijā - Varšavā no 14.05.2017. - 20.05.2017.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

4.ĒP kursa audzēknes Paula Dukaļska un Monika Spiridona izcīna 1. un 3. vietu Starptautiskajā profesionālās meistarības konkursā "Vairāk nekā siers..."

11.04.2017 - 12.04.2017

No 11. - 12.aprīlim Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā notika starptautiskais profesionālās meistarības konkurss ēdienu gatavošanā ''VAIRĀK NEKĀ SIERS...", kurā piedalījās 4.ĒP kursa audzēknes Monika Spiridona un Paula Dukaļska. 

Konkursa valoda bija angļu valoda. Pasākuma norises sākumā tika izveidotas komandas, kurā viens dalībnieks bija no Latvijas skolas, bet otrs dalībnieks no viesu skolas. Monika strādāja kopā ar igauņu meiteni no Kuresāres, bet Paula strādāja kopā ar lietuviešu puisi no Kauņas. Konkursa rezultāti bija ļoti iepriecinoši, jo Paula Dukaļska kopā ar lietuviešu puisi ieņēma pirmo vietu, bet Monika Spiridona kopā ar igauņu meiteni ieņēma trešo vietu.

Notiek izloze un komandu sadale Monika sapazinusies ar igauņu meiteni un vienojušās par niansēm gatavošanas procesā Gatavais ēdiens tiek nodots vērtēšanai Visa Kandavas komanda Trešās Pirmās vietas ieguvēji kopā ar žūriju un Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma direktori. Monikas un igauņu meitenes veikums Paulas un lietuviešu puiša veikums

Mūsu audzēknis Kristers Krauze piedalīsies Pasaules čempionātā aršanā. Lai tam pienācīgi sagatavotos, "LATRAPS" ir sarūpējis vienu no pasaules labākajiem arkliem “Gregoire Besson”.

12.04.2017

12.aprīlī Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības “LATRAPS” tehniskās daļas vadītājs Aigars Lavrinovičs bija ieradies Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā, lai svinīgi nodotu tehnikumam jaunu modernu arklu.

Aigars Lavrinovičs, kas pats arī ir Kandavas tehnikuma absolvents, pastāstīja, ka šis  arkls ir sacensību arkls un uz doto brīdi pasaulē šādu “Gregoire Besson”  arklu ir tikai pieci. “Mums ir izdevies vienoties par to, ka rūpnīca izgatavo arklu un nodod Latvijas labākajam arājam. Šis arājs ir Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēknis Kristers Krauze, kurš pēdējos divos gados uzvarējis Latvijas arāju sacensībās jauniešu grupā un vienu gadu bijis labākais arī kopvērtējumā. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)
Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top