Kandavas LT audzēkņi piedalījās Karjeras dienā “Atnāc un uzzini”31.01.2017

Kandavas LT audzēkņi 25.janvārī piedalījās Karjeras dienā “Atnāc un uzzini” Tukuma 2.vidusskolā. Tehnikuma prezentācijā piedalījās 1. – 4. kursu audzēkņi. Pielietojot teatrālu pasniegšanas veidu, interesentiem sniedza ieskatu par tehnikuma mācību darbu, ārpusstundu aktivitātēm, sasniegumiem un atbildēja uz jautājumiem. Aizvedām arī cienastu – dažādus smalki veidotus cepumiņus, ko praksē gatavoja tehnikuma audzēkņi. Pasākums bija izdevies un vajadzīgs, lai 9.un 12.klašu skolēniem dotu ieskatu profesiju izvēlē.

Informāciju sagatavoja: A.Migliniece

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

FOTO: Noslēdzies Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma basketbola turnīrs

Visu janvāra mēnesi tehnikumā norisinājās “KLT turnīrs basketbolā 5:5”. Turnīrā kopumā piedalījās 8 komandas, tajā skaitā 1 meiteņu komanda.

Turnīra rezultāti:

1.vieta: Gints Vītols, Elviss Paegleskalns, Dāvis Veide, Dāvis Gurskis, Kristians Lūks, Rūdolfs Štāls.

2.vieta: Dāvis Bondarenko, Endijs Kaņeps, Mārcis Radvils, Gints Krautmanis, Kristaps Ezerkalns, Ralfs Frišavs.

3.vieta: Kristaps Mončevics, Kristaps Celmiņš, Artūrs Kairis, Oskars Cibuļskis, Rimants Balodis.

4.vieta: 3. E 

5.vieta: 2. ALM

6.vieta: 2. A 

7.vieta: Meiteņu komanda 

8.vieta: 3. A

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

FOTO: Tehnikumā viesojas Liepājas Goda teātris ar izrādi “Dērbijas vergi”

26.01.2017

Šī nedēļa mūsu skolai sākās īpaši – pie mums viesojās Liepājas Goda teātris ar savu jauniestudēto izrādi „Dērbijas vergi”, kurā galvenās lomas spēlēja  Kaspars Kārkliņš un  Anete Berķe.

Izrādes pamatā ir patiess stāsts, kuru pierakstījusi meitene, atrodoties Dēbijā. Tas ir stāsts par diviem jauniešiem, kuri ir iemīlējušies un nolēmuši kopīgi doties uz Angliju pelnīt „lielo” naudu. Aizbraucot tur, viņi saprot, ka patiesībā viss nav nemaz tik labi, kā šķita – nākas strādāt smagu darbu ilgas stundas, izturēšanās pret viņiem ir necienīga. Lugas laikā tiek parādīts, kā, dzenoties pēc naudas un dzīvojot skarbos apstākļos, varoņiem sāk zust savstarpējā sapratne, cieņa vienam pret otru. Kaspara un Anetes atveidotajiem varoņiem izdodas nosargāt savu mīlestību – viņi laikus attopas, un, atgriezušies mājās -Latvijā, viņi ir stiprāki, gudrāki un pieredzējušāki.

Izrāde lika aizdomāties par to, cik liela nozīme mūsu dzīvē ir labklājībai, vēlmei dzīvot labāk, ja šajā procesā tiek zaudēts kaut kas ļoti svarīgs – cilvēcība, mīlestība, spēja saprast otru… Cik svarīgi ir to pamanīt laicīgi un mainīt, kamēr vēl nav par vēlu.

Sveicam un lepojamies ar mūsu audzēkņu sasniegumiem Kandavas novada krievu valodas olimpiādē. Visās vidusskolas klašu grupās mūsējie pirmie!

19. janvārī norisinājās Kandavas novada  krievu valodas olimpiāde, kurā lieliski panākumi bija mūsu audzēkņiem.

OLIMPIĀDES REZULTĀTI:

10. klašu grupā: 1. vieta: Mareks Žuks (1.BLM) 3. vieta Taffie Daniel (1.ALM) 3. vieta Oskars Jaundžeiks (1.ALM)

11. klašu grupā: 1. vieta Lauris Mertens (2. ALM) 4. vieta Zane Kugelane   (2.VP)

12. klašu grupā: 1. vieta   Arvils Lēvalds (3. A)

Paldies krievu valodas skolotājai Jeļenai Šnikvaldei par audzēkņu sagatavošanu!

printēt

Audzēkņi piedālās projektā “Esi drošs – Esi foršs”

18. janvārī tehnikuma audzēkņi piedalījās projektā “Esi drošs – Esi foršs”, kura laikā uzņēmuma GRIF pārstāvji iepazīstināja audzēkņus ar drošām darba metodēm un paņēmieniem, kā arī ar induviduālajiem darba aizsardzības līdzekļiem konkrētiem darbiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Mūsu dambretisti komandu kopvērtējumā izcīna 3. vietu, individuāli Dāvids Valters Benderskis- 1.vietu18.01.2017

Šodien, 18. janvārī Saldus tehnikumā norisinājās AMI SK apakšgrupu sacensības dambretē. Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komanda izcīnīja 3.vietu, individuāli labākais bija mūsu audzēknis Dāvids Valters Benderskis. Komandas sastāvs: Dāvids Valters Benderskis, Jānis Leo Druviņš, Everts Ercmanis, Rūdolfs Rundāns un Ģirts Vernavs.

 1. vieta: Saldus tehnikums,

2. vieta: Dobeles Amatniecības un profesionālā vidusskola

3. vieta: Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

4. vieta:  Kuldīgas Tūrisma un tehnoloģijas vidusskola

5. vieta: Zaļenieku Komerciālā un amatniecības vidusskola

6. vieta: Jelgavas tehnikums

7. vieta: Jelgavas Amatu vidusskola

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Mūsu florbola komanda izcīna 3.vietu “Kurzemes kausā florbolā 2016”21.12.2016

Š.g. 21.decembrī Ventspils ģimnāzijas sporta zālē norisinājās “Kurzemes kauss florbolā 2016”. Kausa izcīņā piedalījās- Ventspils tehnikums, Liepājas tehnikums, Saldus tehnikums un Kandavas Lauksaimniecības tehnikums. Kandavnieki aizvadīja ļoti sīvu un līdzīgu cīņu ar visām komandām, kopvērtējumā ierindojoties 3. vietā. Mājinieki- Ventspils tehnikums izcīnīja 1.vietu, Liepājas tehnikums 2.vietu un Saldus 4.vietu.

Rezultāti: Saldus tehnikums- Kandavas LT (4:4) Ventspils tehnikums- Kandavas LT (3:2) Liepājas tehnikums- Kandavas LT (6:5)

Komandas sastāvs: Renārs Stančiks, Jānis Antiņš, Ričards Skuja, Dāvis Bondarenko, Mārtiņš Grečkovskis, Lauris Mertens, Māris Krautmanis, Gints Krautmanis, Dāvis Veide, Rūdis Bērziņš, Marians Pētersons, Ansis Kviesis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)
Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top