Tehnikumiešiem izcili panākumi profesionālās meistarības konkursā

06.04.2017 - 09.04.2017

 Rāmavas lauksaimniecības izstādes ietvaros notika konkurss "SkillsLatvia 2017" Lauksaimniecības tehnikas mehāniķa profesijā.Uzvaras laurus plūca Klāvs Dunajevs (Cīravas struktūrvienība), Artūrs Alhasovs (Kandava) ieguva 5. vietu. Līdz ar to Klāvs Dunajevs ieguva tiesības pretendēt uz vietu bezmaksas profesionālās pilnveides programmā, lai gatavotos dalībai starptautiskajam konkursam "EuroSkills"vai "WorldSkills". 

Mūsu skolas labākie audzēkņi mācībās (2017. gada martā). Lepojamies!

12.04.2017 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

4.A Gunārs Filoņenko-8.89
4.E  Rūdolfs Muša- 8.75
4.VP  Kate Zonberga- 8.71
3.ĒP Agate Lignicka -8.33
1.ALM Kaspars Vitkovskis-8.30
3.ĒP Annija Saulgrieze -8.17
4.E Viktors Dreimanis -8.13
3.E Alise Maija Cimermane – 8.10
4.LM Reinis Dārziņš -8.00
1.VP Jānis Leo Druviņš - 8.00
3.ĒP Kimberlija Buraka -8.00

printēt Lasīt visu ziņu

Karjeras izglītības pasākums tehnikumā

06.04.2017 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

2017.gada 6. martā tehnikumā notika karjeras izglītības pasākums izglītības programmas „Enerģētika un elektrotehnika” visu kursu audzēkņiem.

         Lai veicinātu jauniešu interesi par enerģētikas nozari un tuvāk iepazīstinātu ar AS "Sadales tīkls" ikdienas darbu un vidi, lai dotu vispārēju priekšstatu par elektroenerģijas piegādi no apakšstacijas līdz katram klientam, tehnikumā bija ieradies AS "Sadales tīkls" valdes loceklis, nodrošinājuma direktors Signis Rīns, kurš pats ir Kandavas lauksaimniecības tehnikuma absolvents un uzņēmuma komunikāciju speciāliste Inga Tilhena.           Šāda iepazīšanās ar uzņēmuma ikdienas darba procesu, darbības virzieniem un specifiku ir svarīga gan jauniešiem, kuri mācās tehnikumā, gan AS "Sadales tīkls", kurai ik gadu ir nepieciešami jauni un profesionāli darbinieki. Ik gadu AS "Sadales tīkls" izsludina apmaksātas prakses vietas elektrotehnisko zinību audzēkņiem un studentiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Kandavas LT florbola komanda Latvijas Republikas čempionātā izcīna 5.-8.vietu

04.04.2017

2017. gada 4. aprīlī Druvā norisinājās AMI sporta kluba LR čempionāts florbolā. Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma florbola komanda uzvarēja Cēsu profesionālo vidusskolu ar 1:0 un piekāpās Rīgas Valsts tehnikumam ar rezultātu 6:1 un Priekuļu tehnikumam ar rezultātu 10:2. 

Tehnikuma komanda Latvijas Republikas čempionātā izcīnīja 5.-8.vietu no 22 komandām.

Komandas sastāvs: Renārs Stančiks, Ričards Skuja, Dāvis Bondarenko, Valters Hazens, Ansis Kviesis, Artūrs Bārs, Lauris Mertens, Mārtiņš Grečkovskis, Rūdis Bērziņš. 

Draudzības spēle florbolā ar ERASMUS Mobility projekta studentiem no Čehijas

30.03.2017

30. martā tehnikumā norisinājās draudzības spēle florbolā starp mūsu audzēkņiem un ERASMUS + Mobility (2015-1-CZ01-KA102-013675)

projekta audzēkņiem no Milevsko. Pārāki bija mūsu florbolisti,kas viesus pārspēja ar rezultātu 17:2.

Mūsu florbolisti Saldū izcīna 1.vietu un ceļazīmi uz AMI Latvijas Republikas profesionālo izglītības iestāžu florbola čempionātu

29.03.2017

29. martā Saldū, Druvas sporta namā, norisinājās AMI sporta kluba Kurzemes-Zemgales reģiona apakšgrupas sacensības florbolā. Sacensībās piedalījās Kandavas LT, Saldus tehnikums, Zaļenieku KAV, Dobeles AVS, Jelgavas AV, Jelgavas T. Komandas mērojās spēkiem 2 apakšgrupās. Kandavnieki savā apakšgrupā pārliecinoši uzvarēja Jelgavas tehnikumu (rezultāts 6:2) un Jelgavas AV (rezultāts 6:2) izcīnot pirmo vietu. Turpinājumā norisinājās spēle par ceļazīmi uz Latvijas Republikas finālturnīru, kurā spēkiem mērojās Kandavas LT un Dobeles AVS. Kandavas tehnikuma komanda dobelniekiem neatstāja ne mazāko cerību un ar graujošu rezultātu 8:0 uzvarēja.

Komandas sastāvs: Renārs Stančiks, Jānis Antiņš, Ričards Skuja, Dāvis Veide, Dāvis Bondarenko, Valters Hazens, Ansis Kviesis, Artūrs Bārs, Lauris Mertens, Mārtiņš Grečkovskis, Rūdis Bērziņš. 

Turam īkšķus par mūsējiem, kuri 4.-5. aprīlī dosies uz LR čemionātu.

Lauksaimniecības tehnikas mehāniķu konkurss izstādes "Pavasaris 2017" ietvaros.

06.04.2017 - 09.04.2017

No 6. līdz 9. aprīlim Izstāžu kompleksā Rāmava notiks 25. starptautiskā izstāde “Pavasaris 2017”, ko organizē SIA “A.M.L.” sadarbībā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministriju.

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumu lauksaimniecības tehnikas mehāniķu konkursā pārstāvēs Artūrs Alhasovs (Kandava) un Klāvs Dunajevs (Cīrava).

Izstādes atklāšana: 6.aprīlī plkst. 11:00, izstādi atklājot Latvijas Republikas Zemkopības ministram Jānim Dūklavam.

Izstādes mērķis ir veicināt reģionu attīstību, nodrošinot pieredzes apmaiņu un popularizējot lauksaimniecību un ar to saistītās jomas, kā arī veicinot aizvien efektīvāku saimniekošanu Latvijas laukos un mežos.

“Pavasaris 2017” ir 25. jubilejas izstāde, kura pulcēs lauksaimniecības, lopkopības, komunālās saimniecības un dārzkopības nozaru dalībniekus un interesentus.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top