Bezmaksas seminārs „Intensīvas mēslošanas ietekme uz ražas un vides kvalitāti”

15.03.2017 10:00 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā, Kandavā, Valteru ielā 6, 2017. gada 15. martā notiks bezmaksas seminārs „Intensīvas mēslošanas ietekme uz ražas un vides kvalitāti”Lektors Guntis Gulbis, SIA „Integrētās audzēšanas skola” speciālists.

Semināra sākums plkst. 10.00.

Reģistrēšanās no plkst. 9.30.

Aicinām piedalīties!

 

Jaunieši iegūst jaunas zināšanas Apvienotajā Karalistē06.03.2017

2017. gada 7. februārī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma jaunieši ERASMUS+ projekta Nr. 2016-1-LV01-KA102-022543 „Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma izglītojamo prakse Eiropā” ietvaros devās praksē uz Apvienoto Karalisti. No Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma turp devās divi 3.  kursa audzēkņi, Toms Ezeriņš un Arvils Lēvalds, kuru pārstāvētā profesija ir automehāniķis un Cīravas struktūrvienības trīs klientu apkalpošanas speciālistes.

Prakses ilgums ir 28 dienas. Praksē jaunieši devās ar līdzīgu mērķi – iepazīt savu apgūstamo profesiju tuvāk ārpus Latvijas robežām, iegūt jaunas zināšanas un aprobēt reālajā dzīvē skolā iegūtās teorētiskās zināšanas, kas atbilst arī izstrādātā projekta mērķiem. Liels izaicinājums ir valodas zināšanas, jo darba pamata valoda ir angļu. Katrs jaunietis strādā savā darba vietā un kā ikdienas darba pienākumi ir automašīnu tehniskā apkope un remonts.

printēt Lasīt visu ziņu

Sveicam LIĀNU BORŠČEVSKU ar iegūto 2. vietu jauno profesionāļu meistarības konkursa pusfinālā pavāra profesijā26.02.2017

2017. gada 24. februārī PIKC Liepājas valsts tehnikumā norisinājās jauno profesionāļu meistarības konkursa pusfināls pavāra profesijā. Pusfinālā piedalījās topošie pavāri no Kurzemes reģiona un Rīgas profesionālās izglītības iestādēm. Meistarībā mērojās 11 topošie pavāri.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)
Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top