Mūsu skolas labākie audzēkņi mācībās (2016. gada janvārī). Lepojamies!01.02.2016

  1. 3.A Gunārs Filoņenko-8.60
  2. 3.VP     Kate Zonberga -8.00
  3. 4.ALM  Edijs Pīpe         – 8.00
  4. 3.ĒP   Linda Vāciete     – 7.78
  5. 2.E     Alise Maija Cimermane-7.60
  6. 1.ALM   Kārlis Baumanis   -7.62
  7. 4.ALM Sandis Ozoliņš –   7.60
  8. 3.ĒP Paula   Dukaļska – 7.56
  9. 2.A   Toms Ezeriņš – 7.55
  10. 1.E   Madars Renārs Freimanis-7.54
  11. 3.A Kristaps Kārkliņš -7.54
  12. 1.ĒP Liāna Borščevska     -7.46
  13. 3.ĒP   Monika Spiridona – 7.44
  14. 4.ALM Kārlis Cirvinskis – 7.40
  15. 4.BLM Roberts Arājs   -7.40
  16. 4.ALM Mārtiņš Poškus – 7.40
  17. 4.ALM Edgars Vanags – 7.40
  18. 1.ĒP   Sandra Birzniece   – 7.38
  19. 2.ĒP   Agate Lignicka -7.33
  20. 1.BLM Andis Mārtiņš Ošenieks -7.25
  21. 3.ALM Artūrs Alhasovs – 7.22
  22. 4.ALM Pēteris Horsts – 7.20
  23. 4.ALM Ralfs Sedols   -7.20
  24. 2.ALM Dāvis Veide –   7.20
  25. 2.A   Eduards Raimonds Rudēvics – 7.15
  26. 3.ĒP Alise Kleimane – 7.11
  27. 2.VP Laura Kopmane – 7.11
  28. 2.A Kristaps Blite   -7.04
  29. 2.A Arvils Lēvalds – 7.04
  30. 1.A   Artis Mucenieks   -7.00
  31. 4.BLM Jānis Balsers -7.00
  32. 3.ALM Reinis Dārziņš -7.00
  33. 1.BLM Kristers Ķirsis- 7.00
printēt

Kandavas novada skolu skatuves runas konkurss

10.02.2016

10.februārī Kandavas internātvidusskolā notika novada skolu Skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkursa 1.kārta, kurā tika noskaidroti pretendenti uz konkursa Kurzemes reģionālo 2.kārtu.

Skatuves runas konkursa 1.kārtā piedalījās pavisam 20 dalībnieki no Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas un Kandavas internātvidusskolas, Vānes, Zantes un Zemītes pamatskolas un Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma.

1.vietu un Diplomu ieguva : 2.-3.klašu grupā Kandavas internātvidusskolas 2.b klases skolniece Melita Leitlande (skolotāja Dace Kulmane). 4.-6.klašu grupā 1.vieta – Valteram Garancim no Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas (skolotāja Aina Novicka). 7.-9.klašu grupā 1.vietā Lote Loreta Makovska, Kandavas internātvidusskolas 8.a klases skolniece (skolotāja Sandra Aukšmukste).

Tehnikuma audzēkņu vidū 1.vieta Laurai Sprūdei ( skolotāja Ausma Migliniece).

Ceļazīmes uz reģionālo konkursu ieguva Melita Leitlande, Samanta Santa Paņižnika ( skolotāja Inguna Auziņa), Laura Sprūde un Ģirts Vernavs ( KLT).

Mazo formu grupā startēja divi kolektīvi – Kandavas lauksaimniecības tehnikuma audzēkņi ( U.Marhilēvičs, G.Račs „ Gaismas atgriešanās”; skolotājas A.Migliniece un Sandra Šteinberga) un Kandavas internātvidusskolas 7.-8.klašu audzēkņi ( I.Ziedonis ” Skrejpasaka”; skolotāja S.Aukšmukste).

Ceļazīmi uz konkursa otro kārtu ieguva Kandavas internātskola.

Kurzemes reģionālais konkurss šogad notiks pie mums- Kandavas kultūras namā 6.aprīlī.

Informācijas un foto avots: www.kandava.lv

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma “3×3 strītbola turnīrs”

26.01.2016

Otrdien, 26. janvārī noslēdzās Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma “3×3 strītbola turnīrs”. Kopumā turnīrā piedalījās 10 komandas, no kurām 6 tika tālāk un cīnījās par ceļazīmi uz finālspēlēm. Starp 4 labākajām komandām,kuras cīnījās par godalgotajām vietām, tika komanda “Ghetto desas”, “Naži”, “Verners” un “Krītiņbanda”.

Strītbola turnīrā šīs komandas ierindojās sekojošā kārtībā:

1.vieta: “Krītiņbanda” Komandas sastāvs: Kristaps Untāls, Rinalds Ozoliņš, Dāvis Smilga.

2.vieta: “Naži” Komandas sastāvs: Lauris Mertens, Kristians Lūks, Elviss Paegleskalns, Emīls Zaļkalns.

3.vieta: “Ghetto desas” Komandas sastāvs: Normunds Kleins, Gints Vītols, Viktors Dreimanis, Kristaps Horsts.

Sveicam mūsu audzēkņus ar sasniegumiem Kandavas novada olimpiādēs

ANGĻU VALODAS olimpiādē: 2.vieta –Robertam Kasparam Dankeram- 2.E Atzinība – Atim Elksnim – 2.E;  Lindai Vācietei -3.ĒP; Paulai Dukaļskai – 3.ĒP; Monikai Spiridonai – 3.ĒP.

VĒSTURES  olimpiādē: 3.vieta  – Arvilam Lēvaldam 2.A Atzinība – Marisam Pakalnam – 2.E; Laurai Kopmanei – 2.VP.

LATVIEŠU VALODAS olimpiādē: 3.vieta  – Katei Zonbergai – 3.VP .

Liels paldies skolotājām- D.Avotai,  S.Elksnei, L.Šnikvaldei, S.Vīnertei  un M.Kreicbergai par ieguldījumu audzēkņu sagatavošanā.

printēt

 Dambretes sacensībās tehnikuma komanda izcīna 5.vietu apakšgrupā, Dāvids Benderskis (individuāli)- 1.vietu.01.02.2017

Š.g. 20.janvārī Saldus profesionālajā vidusskolā norisinājās AMI sacensības dambretē. Kopumā piedalījās 7 komandas no Saldus, Dobeles, Jelgavas Amatu, Jelgavas T.,Kandavas, Kuldīgas un Zaļenieku izglītības iestādēm. Komandu vērtējumā 1.vietu izcīnīja Dobele, 2.vietu- Saldus, 3.vietu- Jelgavas tehnikumus, taču mūsu skolas audzēkņi ierindojās 5.vietā. Individuāli Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēknis Dāvids Benderskis izcīnīja 1.vietu.

Komandas sastāvs: Dāvids  Benderskis, Rūdolfs Rundāns, Ivo Mirzojans, Everts Ercmanis, Emīls Zaļkalns, Ģirts Vernavs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)
Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top