Kandavas lauksaimniecības tehnikums organizē “B” kategorijas autovadītāju maksas kursus

Kandavas lauksaimniecības tehnikums organizē “B” kategorijas autovadītāju maksas kursus. Braukšanas apmācība Jums izdevīgā laikā. Pieteikšanās tehnikuma mācību darbnīcās (9.kabinetā) no šā gada 1.septembra. Mācību sākums – 2015.gada oktobris.

Sīkāka informācija pa tālr. – 29907416

printēt

AMI sporta kluba reģionālo sacensību kopvērtējumā PIKC “Kandavas VLT” ieņem 3.vietu- gan jaunietēm, gan jauniešiem18.06.2015

Š.g. 11.jūnijā Rīgas Pārdaugavas profesionālajā vidusskolā norisinājās ikgadējā AMI sporta kluba noslēguma konference. Konferences mērķis ir apbalvot 2014./2015.m.g. sportiskākās mācību iestādes reģionos, atskatīties uz uzrādītajiem rezultātiem reģionālajās sacensībās, kā arī Latvijas izlašu startiem Eiropas un Baltijas sacensībās.

Šogad Kurzemes-Zemgales reģionā uzvaras laurus kopvērtējumā (gan jaunietēm, gan jauniešiem) plūca Saldus PV, 2.vietu ieguva PIKC “Ventspils Tehnikums” un 3.vietu- PIKC “Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums”. Kandavas tehnikumam tika pasniegts arī atzinības raksts jauniešiem par piedalīšanos visās AMI SK rīkotajās sacensībās.

Sporta skolotāji un skolas vadība izsaka pateicību visiem audzēkņiem par dalību un labiem sasniegumiem Kurzemes-Zemgales reģiona un Latvijas Republikas sacensībās.

printēt

Kandavas tehnikuma 70 gadu jubilejas salidojums

13.06.2015

13.jūnijā ar svinīgu svētku koncertu , pateicības vārdiem pedagogiem un absolventu atmiņu stāstiem tika aizvadīta PIKC “Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums” 70  gadu jubileja un tai par godu organizētais salidojums. Šajā saulainajā un skaistajā dienā, bijušie un esošie skolas pedagogi un absolventi atskatījās 70 gadu jubileju sasniegušās skolas pagātnē un priecājās par skolas šodienu. Kandavas tehnikums ir viena no mācību iestādēm Latvijā, kas var lepoties ar savu absolventu sasniegumiem, jo tieši Kandavas tehnikumā reiz mācījušies izcili mūziķi, sportisti, uzņēmēji, politiķi un daudzu, jo daudzu citu profesiju pārstāvji, kuri godam nes Kandavas tehnikuma vārdu Latvijā un pasaulē.

Foto: Maija Egle

Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top