3.ĒP kursa audzēkne Kristiāna Šteinfelde izcīna 2.vietu pavāru konkursa pusfinālā28.05.2015

No Kandavas tehnikuma konkursā piedalījās Kristiāna Šteinfelde 3.ĒP kursa audzēkne. Kristiāna arī  2014.gadā piedalījās profesionālās meistarības konkursā un ieguva 1.vietu pusfinālā. Viņa ir iekļauta arī pasaules profesionāļu konkursa “Word Skills 2015” kandidātu sarakstā un šobrīd gatavojas konkursam, kurš no 8.-17.augustam notiks Sanpaulu- Brazīlijā. Kristiānu konkursam gatavo Kandavas tehnikuma bijušais audzēknis- restorāna “Kaļķu vārti” šefpavārs Raimonds Zommers. Kristiāna piedalīsies arī konkursā “Jaunais pavārs 2015”, kas norisināsies Rīga Food ietvaros. Ļoti daudz darba un sava brīvā laika Kristiānas sagatavošanās visiem konkursiem arī ziedojusi sirsnīgā kursa audzinātāja un prakses skolotāja Dzintra Znatnaja. Šogad Kristiāna pusfinālā ieguva 2.vietu.

Informācija un foto: M.Žilvinska

printēt

Pavāru konkursa pusfināls- Kandavas tehnikumā

21.04.2015

Š.g. 21.aprīlī PIKC “Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums” notika Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursa “Ēdināšanas pakalpojumi” pusfināls. Konkursā piedalījās 11 audzēkņi no tehnikumiem un profesionālās izglītības vidusskolām. Konkursā 1. vietu ieguva Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikuma audzēkne- Arta Pētersone, 2.vietu ieguva mūsu tehnikuma audzēkne Kristiāna Šteinfelde un 3.vietu- PIKC “Kuldīgas tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma” audzēkne Arta Zommere.

Informācija un foto: M.Žilvinska

“Radi, rādi, raidi” Kandavā

23.04.2015

2015.gada 23.aprīlī PIKC “Kandavas Valsts LT” notika Kurzemes-Zemgales novada profesionālās izglītības iestāžu jauniešu radošais pasākums “Radi, rādi, raidi”.

Šajā pasākumā piedalījās VISC un profesionālās un interešu izglītības eksperti ar mērķi vērtēt un analizēt audzēkņu sniegumu, atlasīt priekšnesumus dalībai profesionālās izglītības iestāžu jauniešu radošajā pasākumā “Radi, rādi,raidi” XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku ietvaros Vērmanes dārzā.

Informācija par kolektīviem un priekšnesumiem, kuri izvirzīti dalībai tiks paziņota līdz 2015.gada 15.maijam.

Informācija: A.Migliniece Foto: M.Egle

Jauna izglītības programma!04.05.2015

Nākamajā mācību gadā notiks pirmā uzņemšana jaunajā izglītības programmā “Administratīvie un sekretāra pakalpojumi” ar kvalifikāciju- “Klientu apkalpošanas speciālists”. Sīkāku informāciju par programmu varat uzzināt sadaļā “Izglītības programmas”. Ja tevi saista darbs ar cilvēkiem un esi komunikabls- nāc mācīties uz Kandavas tehnikumu, būsim draugi, kolēģi- nākamie klientu apkalpošanas speciālisti!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Tautas bumbas turnīrs 2015

24.04.2015

Šodien, 24.martā tehnikumā norisinājās tautas bumbas turnīrs. Kopumā piedalījās 5 komandas.

Pārliecinoši 1.vietu izcīnīja 1.ĒP/1.VP kurss (komandas sastāvs: Amanda Ribaka, Signija Auziņa, Annija Saulgrieze, Amanda Nikolajeva, Loreta Ansberga, Kintija Bite).

2.vietu izcīnīja 3.K kurss (komandas sastāvs: Elvita Prokofjeva, Agnese Kairiša, Aija Medne, Annija Pipare, Kristīne Gendvila, Monta Baumane).

3.vieta 4.ĒP kursam (komandas sastāvs: Kristīne Jakubovska, Sandra Zemgrīda, Madara Ērvalde, Aija Ivanova, Vivita Klāva, Anda Sinkēviča).

     Paldies visām aktīvākajām un sportiskākajām tehnikuma meitenēm par dalību turnīrā!!!

26. martā PIKC “Kandavas VLT” notika seminārs lauksaimniekiem

26.03.2015

Seminārā piedalījās ne tikai lauksaimnieki no Kandavas novada, bet arī no Tukuma, Pūres, Jaunpils novadiem,kā arī mūsu tehnikuma 3. un 4. kursu IP “Lauksaimniecības tehnika” audzēkņi.

Semināra tēmas: 1.Lauku atbalsta dienesta aktuālā informācija

* Latvijas Lauku Attīstības programmas 2014-2020. gadam aktualitātes. * Jaunumi par platību maksājumiem un Valsts subsīdijām.

2.Mūsdienu labības kombainu tehnoloģijas * Konekesko Latvija produktu grupas vadītājs J.Cers.

Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top