Basketbols

Basketbols attīsta fizisko sagatavotību. Spēle vienlaicīgi attīsta ātrumu, roku-acu koordināciju, kā arī sirds – asinsvadu izturību. Ātri pārvietojoties no vienas laukuma malas uz otru, tiek attīstītas ķermeņa fiziskās spējas, bet mešana grozā attīsta augšējo muskulatūru. 

Basketbols ir komandas spēle. Pat paši profesionālākie spēlētāji nevar iegūt uzvaru, ja neprot saspēlēties ar komandu. Pieciem komandas biedriem uz laukuma jāprot lieliski sadarboties, gūstot rezultātu. Basketbols māca sastrādāties ar citiem cilvēkiem, dodot piespēles, izvairoties no pretiniekiem, bloķējot pretinieku.

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komanda 2020. gadā ieguva 5. vietu AMI sporta Kluba Basketbola turnīrā, piedalās Kandavas pilsētas čempionātā basketbolā, īpašs notikums ir arī ikgadējā Skolotāju - Audzēkņu basketbola spēle. 

Treniņos aicināti piedalīties gan zēni, gan meitenes. 

Treneris: Arvis Savčenko

facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

PIeteikšanās mācībāmKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top