Florbols

Florbolā audzēkņi apgūst teorētiskās zināšanas (jāapgūst florbola spēles noteikumi, sacensības un to organizēšana, tiesāšana, drošības noteikumi), praktiskās iemaņas (metiens/sitiens, bumbiņas vadīšana, piespēles, māņu kustības, plaukstas un balsta metienu pilnveidošana, vārtsarga darbības), florbola taktikas paņēmienu izpildes stabilas iemaņas.

Attīstās un uzlabojas vispārējā fiziskā sagatavotība (ātrums, koordinācija, izturība u.c.), kā rezultātā uzlabojas veselība. Tiek veicinātas arī sadarbības un komunikācijas prasmes, prasme darboties komandā.

Kā skaidro treneris Artis Rudzītis, florbols mūsdienās Latvijā kļūst aizvien populārāks. Līdz ar to ar katru gadu arvien vairāk jauniešu interesējas tieši par florbolu. Florbols ir visai vienkāršs sporta veids, un to var spēlēt jebkurš.

Tehnikuma komanda regulāri piedalās AMI sporta kluba reģionālās Kurzemes un Zemgales sacensībās, Latvijas Republikas čempionātos, notiek arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma turnīri starp kursiem.

facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

PIeteikšanās mācībāmKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top