Spēka trīscīņa

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma izglītojamie trenējas Powerliftingā jeb spēkā trīscīņā, kur sacensības notiek trīs veidos: piesēdieni, spiešana guļus un vilce. Treniņnodarbību rezultātā strauji attīstās roku, kāju un muguras muskuļu spēks un masa. Tiek apgūtas dažādu vingrinājumu prasmes ar svaru stieni, hantelēm un savu ķermeni.

Treneris Raimonds Egle skaidro, ka treniņos audzēknis pierod izturēt lielas fiziskas slodzes. Ļoti liela nozīme ir caurviju prasmju apguvei, kuras dalībnieks iegūst treniņu rezultātā - tā ir pašvadītas mācīšanas prasme, kritiskās domāšanas un problēmu risināšanas prasme, jaunrades, sadarbības un digitālās prasmes. 

Par labiem rezultātiem Latvijas tehnikumu spartakiādēs gan individuāli, gan komandu vērtējumā liecina izcīnītas gan pirmās, gan otrās un trešās vietas. Arī Latvijas mērogā IPF, WPC un GOLD BARBEL versijās individuāli tehnikuma audzēkņi ir izcīnījuši pirmās trīs vietas. Paši labākie sasniegumi ir bijuši audzēknim Reinim Kindzulim, kurš WPC versijā izcīnīja pasaules jaunatnes čempiona titulu. Pēdējo gadu labākais trīscīņnieks ir Aivis Vicinskis, kurš vairākkārt labojis Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma rekordus. 

facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

PIeteikšanās mācībāmKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top