Drukas resursa adrese: http://kandavastehnikums.lv/interesu_izglitiba/volejbols
Drukas datums: 14:55:07 06.06.2020

Volejbols

Volejbolā apgūsi teorētiskās zināšanas (jāapgūst volejbola spēles noteikumi, sacensības un to organizēšana, tiesāšana, drošības noteikumi), praktiskās iemaņas (piespēles, serves, bloka un gremdes pilnveidošana), taktikas paņēmienu izpildes stabilas iemaņas. 

Sporta veida priekšrocība ir vispārējās fiziskās sagatavotības attīstīšana un uzlabošana (eksplozīvais spēks, koordinācija, u.c.), kas uzlabos veselību. Tiek attīstītas arī sadarbības un komunikācijas prasmes, prasme darboties komandā.

Volejbols ir fiziski smags sporta veids, kas prasa iemaņas un izturību. Taču tā ir arī izklaidējoša spēle, ko var lieliski apvienot ar brīvā laika aktivitātēm draugu lokā. Tu vari spēlēt volejbolu telpās, zaļā zālē vai pludmalē, norāda treneris Artis Rudzītis.

Tehnikuma volejbola komanda regulāri piedalās AMI sporta kluba reģionālajās Kurzemes un Zemgales sacensībās un Latvijas Republikas čempionātos, notiek arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma turnīri starp kursiem.

2019./2020, mācību gadā tehnikuma volejbola komanda lepojas ar iegūtu 1.vietu "Piena Spēks 2020" Skolu kausa izcīņā volejbolā un 3.vietu AMI sporta kluba volejbola sacensības Kurzemes-Zemgales reģionā.