Tikšanās ar uzņēmuma SIA „Lāči” pārstāvi20.10.2020

15. oktobrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notika izglītojamo tikšanās ar uzņēmuma SIA „Lāči” personāldaļas vadītāju. Tehnikuma 2.-3. kursu „Ēdināšanas pakalpojumi” un „Viesnīcu pakalpojumi” specialitātes audzēkņus iepazīstināja ar uzņēmuma darbības virzienu, darba specifiku, produkcijas plašo sortimentu. Uzņēmuma pārstāve topošos speciālistus iedrošināja pieteikties praksē  SIA „Lāči”.

Jaunietis piesakoties praksē iegūs: iespēju mācīties no augsti kvalificētiem un pieredzējušiem speciālistiem, dinamisku prakses vidi stabilā uzņēmumā, bezmaksas nakšņošanas iespējas, darba apģērbu, subsidēto ēdināšanas iespējas u.c.

Praktikantiem deleģēto pienākuma klāstu cenšas maksimāli pielāgot audzēkņu izraudzītajai specialitātei un interesēm, kā arī dažādot, tādejādi piedāvājot aizraujošu un daudzpusīgu apmācību.

Uzņēmuma SIA „Lāči” personāldaļas vadītāja uzsvēra, ka prakse ir neatņemama mācību procesa sastāvdaļa, kā arī lieliska iespēja uzsākt karjeru.

SIA "Lāči" ir maizes ceptuve ar senu vēsturi. Tajā maize tiek cepta ar malku kurināmās krāsnīs, izmantojot tikai kvalitatīvas izejvielas, dabīgu ieraugu un plaucējumu. Laika gaita uzņēmums ir paplašinājis ražotās produkcijas klāstu, ieviešot jaunus maizes, konditorejas izstrādājumus un attīstot jaunus biznesa virzienus Latvijas un eksporta tirgū.

printēt

Tikšanās ar uzņēmuma SIA „Dotnuva Baltic” pārstāvjiem17.10.2020

12. oktobrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notika izglītojamo tikšanās  ar uzņēmuma SIA „Dotnuva Baltic”, lauksaimniecības tehnikas un servisa centra pārstāvjiem. Tehnikuma 3.kursu „Lauksaimniecības tehnika” specialitātes audzēkņus iepazīstināja ar uzņēmuma darbības virzienu, darba specifiku. Uzņēmuma pārstāvji topošajiem speciālistiem piedāvāja prakses un darba iespējas uzņēmumā. Jauniešiem uzsvēra profesijas nozīmīgumu lauksaimniecības nozarē - var justies augsti novērtēts.

SIA „Dotnuva Baltic” ir viens no lielākajiem lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības uzņēmumiem Baltijas valstīs, kas ietilpst Linas Agro Group koncernā. Uzņēmuma darbības nozare ir lauksaimniecības tehnika, graudu pirmapstrādes iekārtu tirdzniecība, kā arī nodrošina ar pārdotās tehnikas servisu un rezerves daļām. Uzņēmums sadarbojas ar labākajiem Rietumeiropas  lauksaimniecības tehnikas ražotājiem, pārdod jaunu un modernu tehniku – CASE IH, KVERNELAND, EINBOCK u.c.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Tālākās izglītības iespējas Latvijas Lauksaimniecības universitātē08.10.2020

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā 07.oktobrī notika izglītojamo tikšanās ar Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) studentiem. Tehnikuma 3. kursa „Lauksaimniecības tehnika” specialitātes audzēkņus iepazīstināja ar tālākās izglītības iespējām studējot LLU, studiju programmām, Lauksaimniecības fakultāti, Tehnisko fakultāti, plašām iespējām ko studiju laikā students var izmantot. 

LLU studenti tehnikuma audzēkņiem uzsvēra, cik būtiski mācīties un apgūt zināšanas, lai vieglāk iestāties un studēt augstskolā.

printēt

Individuālās karjeras konsultācijas 08.09.2020

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņiem ir iespēja saņemt individuālās karjeras konsultācijas. Karjeras konsultants - speciālists, kurš konsultē, informē un izglīto cilvēkus karjeras attīstības jautājumos, sniedz atbalstu karjeras plānošanā un veidošanā.

Konsultācijā Tu varēsi:

· iegūt informāciju par dažādiem ar karjeru saistītiem jautājumiem;

· izpildīt aptaujas, testu, kas palīdzēs Tev labāk apzināt sevi;

· uzdot vēl neskaidros jautājumus saistībā ar karjeras izvēli.

Uz konsultāciju var pieteikties elektroniski: 

karjera.klt@inbox.lv vai zvanot: 20021050

printēt

Jaunieši apmeklē izstādi “Skola – 2020”03.03.2020

Lai iegūtu visaptverošu informāciju par augstākās izglītības iespējām Latvijā un ārzemēs, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņi 28. februārī apmeklēja izglītības izstādi “Skola 2020” Ķīpsalā.

Braucienu uz Rīgu mēroja Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma profesionālās izglītības programmas „Autotransports”, „Enerģētika un elektrotehnika” specialitātes 3. kursa izglītojamie un „Lauksaimniecības tehnika” specialitātes 4. kursa izglītojamie.

Izstādē jaunieši tikās ar dažādu augstskolu pārstāvjiem, iepazinās ar augstskolu piedāvātājām jaunajām studiju programmām Latvijā un ārvalstīs, kā arī studiju apmaiņas un prakses iespējām, studējot augstskolā.

Izstādes apmeklējums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

printēt Lasīt visu ziņu

Rakstu arhīvs22.01.2020

16.01.2020.

Jaunieši izzina darba tirgus tendences

16. janvārī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums „Kā atrast ideālo darbu”.

Karjeras speciāliste Ieva Priede vadīja nodarbību „Kā atrast ideālo darbu” Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma 1. - 3. kursu audzēkņiem. Nodarbībā jauniešiem, speciāliste stāstīja par karjeras izvēli, profesiju mainību un dažādību atbilstoši darba tirgus pieprasījumam. Viņa informēja arī par Latvijas un pasaules nodarbinātības prognozēm un nākotnes profesijām vajadzīgajām prasmēm. 

Nodarbība notika Eiropas Savienību fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

______________________________________________________________________________________

Karjeras speciālists Mārtiņš Geida vada lekciju "Savas dzīves kapteinis"

2017. gada 30. novembrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā karjeras speciālists Mārtiņš Geida vadīja nodarbības „Savas dzīves kapteinis” 1.-3.kursu izglītojamiem.

1.kursu izglītojamiem nodarbības tēma: Jauniešu motivācija mācīties. Kādi ir tiešie un netiešie mērķi, kā mācības šodien ietekmē profesionāļa karjeru nākotnē.

2.-3.kursu izglītojamiem nodarbības tēma: Karjeras vadības prasmes. Lai spētu tikt galā ar nenoteiktību, kas ir viena no karjeras vadības prasmēm, vajadzīgs „radošums” jeb spēja paskatīties uz situāciju no cita skatupunkta

Nodarbība notika Eiropas Savienību fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

_________________________________________________________________________________________________

Pasākums „Profesijas diena - Viesnīcu uzņēmumā”

2017. gada 30. novembrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma profesionālās izglītības programmas „Viesnīcu pakalpojuma” 2.kursa audzēkņiem pasākums „Profesijas diena - Viesnīcu uzņēmumā”. Jaunieši brauca ekskursijā uz SIA ”Jaunmoku pils”. Pasākuma mērķis iepazīt uzņēmuma darba vidi, darba specifiku, viesmīlības jomas profesiju daudzveidību, prakses iespējas, darba un karjeras iespējas viesnīcas uzņēmumā.

Pasākums notika Eiropas Savienību fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. 

________________________________________________________________________________________________

Š.g.30.janvārī notika „Bāra meistarklase” Ingusa Reizenberga vadībā.

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma „Viesnīcu pakalpojuma” un „Ēdināšanas pakalpojuma” specialitātes 2.-3.kursu jauniešiem „Bāra meistarklasi” vadīja populārais bārmenis un „Monin” zīmola Latvijā un Igaunijā vadītājs Inguss Reizenbergs.

Jauniešiem tika sniegta izzinoša un interesanta lekcija par jauno profesionāļu nepieciešamajām prasmēm, zināšanām, kompetencēm, lai varētu veiksmīgi konkurēt darba vidē. Inguss Reizenbergs dalījās ar savu pieredzi karjeras izaugsmē un uzsvēra kad nekad nedrīkst padoties pie pirmajām grūtībām. Vienmēr jāseko savam sirds aicinājumam un savi talanti un prasmes jāpilnveido. Nekad neapstāties pie sasniegtā. Ēdināšanas un Viesnīcas pakalpojuma nozares ir tik interesanta ar plašām iespējām. Galvenais – atrast savu vietu tajā un būt par labu profesionāli!

Jauniešiem bija lieliska iespēja uzzināt bezalkoholisko kokteiļu daudzveidību, demonstrēja kokteiļa pagatavošanas trikus, kā arī paraugdemonstrējumi kokteiļa dekoru izgatavošanā, lai izskatītos izsmalcināts dzēriens. Bārmenis Inguss Reizenbergs iedrošināja jauniešus, izmēģināt un pielietot jaunās prasmes pašiem pagatavot kādu kokteili un nodemonstrēt to. 

Pasākums notika Eiropas Savienību fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros

________________________________________________________________________________________________

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notika „Meistarklase ēdienu gatavošanā” Tomasa Godiņa vadībā.

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma „Ēdināšanas pakalpojuma” specialitātes 1.-3.kursu jauniešiem „Meistarklasi ēdienu gatavošanā” vadīja „Vairāk saules –Catering” šefpavārs Tomass Godiņš. Šefpavārs Tomass Godiņš topošajiem ēdienu gatavošanas speciālistiem stāstīja kādas nepieciešamās prasmēm un zināšanas nepieciešamas, lai varētu veiksmīgi pierādīt sevi aizejot kvalifikācijas praksē un konkurēt darba vidē. Ļoti būtiski ir precizitāte darbā, kārtība, augsta atbildības izjūta visā ko tu dari un godīgums. Darba vidē atalgojumu noteiks tava prasme, mērķtiecība, vēlēšanās sevi pilnveidot un neapstāties pie sasniegtā, dara devējs vienmēr to pamanīs un novērtēs. Pēc izzinošās lekcijas ēdienu gatavošanas speciālisti Tomasa Godiņa vadībā gatavoja trīs interesantus ēdienus:„Batātes- kokospienu krēmzupa ar olīvu pārslām un čorizo čipsiem”„Cepts nēģis ar vasabi krēmu, saldskābmaizes-medus drupačām un krāsnī ceptiem krāsainajiem burkāniem”„Pīles aknu pastēte ar sarkanvīnā karamelizētiem sarkanajiem sīpoliem, Grenny Smith āboliem, graudu maizes čipsiem un kraukšķīgu bekonu”

Pasākums notika Eiropas Savienību fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”ietvaros.

_________________________________________________________________________________________________

Š.g. 13. aprīlī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums „Jauniešu tēls darba tirgū”.

Personības izaugsmes trenere Jolanta Priede vadīja lekciju "Jauniešu tēls darba tirgū" Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma 1.-4.kursu audzēkņiem. Lekcijas "Jauniešu tēls darba tirgū" ietvaros jauniešiem, lektore stāstīja kā, veidot izpratni par to ko es varu darīt jau tagad, kā sevi sagatavot darba videi, prasmēm, par savu vizuālo tēlu, uzvedības kultūru, personību, raksturu.

Nodarbība notika Eiropas Savienību fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

_________________________________________________________________________________________________

Š.g. 9.maijā notika karjeras atbalsta pasākums „Ikdienas darbs Viesmīlības sfērā”

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma „Viesnīcu pakalpojuma” specialitātes 1.-4.kursu jauniešiem lekciju un paraugdemonstrējumus stāstīja un rādīja uzņēmuma SIA „Anitra” pārstāvis Guntis Lācis. Jauniešiem tika sniegta izzinoša un interesanta lekcija par Viesmīlības nozares ikdienas darbu, darba specifiku strādājot viesnīcās un citos Viesmīlības nozares uzņēmumos, dažādiem uzkopšanas līdzekļiem.

Pasākums notika Eiropas Savienību fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. 

______________________________________________________________________________________________

Š.g. 22. novembrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums „Biznesa gēns”

2018. gada 22. novembrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā uzņēmuma SIA „Saltums” pārstāve vadīja nodarbību „Biznesa gēns” „Komerczinības” 2.kursu izglītojamiem.

Lekcija-diskusija par darba specifiku, nepieciešamajām prasmēm darba vidē, uzņēmuma darba ikdienu un dažādiem izaicinājumiem. Topošajiem speciālistiem bija iespēja darboties praktiski, iejusties uzņēmēja ādā: sastādīt pareizi līgumus, dažādu dokumentu noformēšana, preču uzskaites veikšana u.c.

Nodarbība notika Eiropas Savienību fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. 

________________________________________________________________________________________________

Š.g. 4. decembrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notika 3. kursu audzēkņu tikšanās ar Ventspils augstskolas studentiem.

Ventspils Augstskolas studenti Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma 3.kursu audzēkņiem stāstīja par tālāk izglītības iespējām, dažādām aktivitātēm ārpus lekcijām Ventspils Augstskolā, kā arī par daba iespējām pēc augstskolas absolvēšanas. Audzēkņiem bija iespēja parādīt savas prasmes, zināšanas darbojoties praktiski, veikt eksperimentu saistībā ar fiziku un elektroniku. 

______________________________________________________________________________________________

24. aprīlī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma profesionālās izglītības programmas „Ēdināšanas pakalpojumi” specialitātes 2. un 4. kursa audzēkņi karjeras atbalsta pasākuma „Mana profesija” ietvaros brauca ekskursijā uz uzņēmumu Gemoss SIA, Rīgā.

Pasākuma mērķis bija iepazīt uzņēmuma darba vidi, jaunākas ēdināšanas uzņēmumu iekārtas, aprīkojumu, darba specifiku, darba un karjeras iespējas. Topošajiem speciālistiem bija iespēja apgūt jaunas prasmes ēdienu gatavošanā, restorāna „Dome” šefpavāra Kristapa Sīļa vadībā.

Pasākums notika Eiropas Savienību fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. 

____________________________________________________________________________________________

2019.gada 22.martā Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notika „Meistarklase ēdienu gatavošanā”

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma „Ēdināšanas pakalpojumi” specialitātes 1.-2.kursu izglītojamiem, „Viesnīcu pakalpojumi” 1.-3.kursu izglītojamiem un „Komerczinības” 2. kursu izglītojamiem notika „Meistarklase ēdienu gatavošanā”, kuru vadīja uzņēmuma SIA „ENTRESOL” pavārs Edgars Balodis. Pavārs topošajiem speciālistiem stāstīja par savu pavāra karjeras pieredzi, nepieciešamajām prasmēm, zināšanām, lai sevi veiksmīgi parādītu darba vidē. Pēc izzinošās lekcijas jauniešiem bija iespēja pavāra vadībā darboties praktiski, apgūstot jaunas prasmes ēdienu gatavošanā.

Pasākums notika Eiropas Savienību fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. 

______________________________________________________________________________________________

2019.gada 10. aprīlī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums „Jaunieša karjeras vadības prasmes”

Karjeras speciāliste Agnese Megne vadīja lekciju „Jaunieša karjeras vadības prasmes” Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma 1.-4.kursu audzēkņiem. Lekcijas „Jaunieša karjeras vadības prasmes" ietvaros jauniešiem, lektore stāstīja kā, veidot savu tēlu – „personīgo zīmolu” darba vidē. Kā attīstīt jauniešu karjeras izaugsmes prasmes, akcentējot cilvēka paša atbildību un lomu profesionālās dzīves veidošanā un karjeras izvēlē.

Nodarbība notika Eiropas Savienību fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. 

___________________________________________________________________________________________

Tālāk izglītības iespējas Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma topošajiem absolventiem!

2019.gada 3.aprīlī notika Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Lauksaimniecības fakultātes un Jauno zemnieku kluba pārstāvju tikšanās ar Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma „Lauksaimniecības tehnika” 1.- 4.kursu izglītojamiem, par tālākizglītības iespējām studēt LLU, LF kā arī par iespējām ko sniedz Jauno zemnieku klubs.

15.aprīlī notika Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Pārtikas tehnoloģijas fakultātes pārstāvju tikšanās ar Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma  „Ēdināšanas pakalpojumi” un „Viesnīcu pakalpojumi” specialitātes 2.- 4.kursu izglītojamiem, par tālākizglītības iespējām studēt LLU, PTF, kā arī par darba iespējām pēc studijām LLU. 

____________________________________________________________________________________________

2019. gada 15.maijā Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums Inovācijas ēdienu gatavošanā”

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma  „Ēdināšanas pakalpojumi” specialitātes 1.-4.kursu izglītojamiem  notika  karjeras attīstības atbalsta pasākums Inovācijas ēdienu gatavošanā”. Lekciju un meistarklasi vadīja uzņēmuma SIA "Exquisito" šefpavārs Aigars Sīlis. Pavārs topošajiem speciālistiem stāstīja par savu pavāra karjeras pieredzi, karjeras izaugsmi. Jaunākām tendencēm, tehnoloģijām ēdienu gatavošanā. Kā arī ēdināšanas uzņēmuma speciālista nepieciešamajām prasmēm, zināšanām, lai sevi veiksmīgi parādītu darba vidē. Pēc izzinošās lekcijas jauniešiem bija iespēja pavāra vadībā darboties praktiski, apgūstot jaunas prasmes ēdienu gatavošanā.

Pasākums notika Eiropas Savienību fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. 


printēt
Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība
Pasākumu kalendārs
<
>
facebokinstagramyoutube

Kandavas Lauksaimiecības Tehnikum kafejnīcaPiesardzības pasākumu īstenošana izglītības iestādēsKandavas novadse-klase
back to top