Izsakām pateicību jauno kartingistu atbalstam29.06.2017

Lai atbalstītu Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma kartinga komandu un jaunos kartingistus, kas sevi ir pierādījuši ar labiem rezultātiem sacensībās, ir izveidots ziedojuma konts, un saņemti pirmie ziedojumi. Atbalstu no sponsoriem ir saņēmusi arī Kandavas LT struktūrvienība Saulaines tehnikuma komanda.
     Paldies par ziedojumiem Saulaines tehnikuma kartinga komandai: ZS "Zemgaļi", ZS "Sējas", SIA "JUVI", "G un Z" ražotnei, SIA "A.V.U".

Paldies par ziedojumiem Kandavas tehnikuma kartinga komandai: Raimondam Jakobovicam, Gatim Leimanim, ZS "Sarmas", lauksaimniecības kooperatīvam LATRAPS, Ainai Dankerei, Aivaram Freimanim, Dacei Rozentālei, Kasparam Ševčukam, kartingistu vecākiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Kartings


Kandavas kartings ir ar senu vēsturi. Kartings Kandavā izsenis ir saistīts ar Lauksaimniecības tehnikuma vārdu, jo tā audzēkņi nopietni aizrāvās ar šo sporta veidu un guva augstus sasniegumus ne tikai Latvijas, bet arī starptautiskā mērogā. Kandavas kartodroms, jeb kartinga trase, kas atrodas Kandavā, Jelgavas ielā 16, uzbūvēta 1972. gadā. 1987. gadā tai tika atjaunots asfaltbetona segums. Trase no 1974. līdz 1990. gadam bija PSRS kartinga izlases treniņu bāze. Šajā laikā Hugo Jurševska vadībā tika sagatavoti 12 PSRS sporta meistari un četri starptautiskie sporta meistari.

2008. gadā trase tika pilnībā renovēta, pārveidota tās konfigurācija un uzbūvēta atbilstoši starptautiskiem standartiem. Rekonstrukcijas projekta autors ir Hermans Tilke. Viņa birojs Tilke GmbH, ir izstrādājis vairāku Formula 1 trašu projektus.

Šobrīd kartings Kandavas Lauksaimniecības tehnikā ir atdzimis no jauna, un, ievērojot vēsturiskās tradīcijas, jaunie sportisti gūst ievērojamus sasniegumus. Kandavas kartingisti ar labiem rezultātiem uzsākuši startu Latvijas Kartinga atklātā Čempionāta un Pro-Kart kausa izcīņā.

Ar sacensību rezultātiem un sacīkšu norises laikiem var iepazīties arī mājaslapās prokart.lvautoakademija.lv/lv/kartingikartodroms.lv

printēt Lasīt visu ziņu
facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

PIeteikšanās mācībāmKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top