Kartings


Kandavas kartings ir ar senu vēsturi. Kartings Kandavā izsenis ir saistīts ar Lauksaimniecības tehnikuma vārdu, jo tā audzēkņi nopietni aizrāvās ar šo sporta veidu un guva augstus sasniegumus ne tikai Latvijas, bet arī starptautiskā mērogā. Kandavas kartodroms, jeb kartinga trase, kas atrodas Kandavā, Jelgavas ielā 16, uzbūvēta 1972. gadā. 1987. gadā tai tika atjaunots asfaltbetona segums. Trase no 1974. līdz 1990. gadam bija PSRS kartinga izlases treniņu bāze. Šajā laikā Hugo Jurševska vadībā tika sagatavoti 12 PSRS sporta meistari un četri starptautiskie sporta meistari.

2008. gadā trase tika pilnībā renovēta, pārveidota tās konfigurācija un uzbūvēta atbilstoši starptautiskiem standartiem. Rekonstrukcijas projekta autors ir Hermans Tilke. Viņa birojs Tilke GmbH, ir izstrādājis vairāku Formula 1 trašu projektus.

Šobrīd kartings Kandavas Lauksaimniecības tehnikā ir atdzimis no jauna, un, ievērojot vēsturiskās tradīcijas, jaunie sportisti gūst ievērojamus sasniegumus. Kandavas kartingisti ar labiem rezultātiem uzsākuši startu Latvijas Kartinga atklātā Čempionāta un Pro-Kart kausa izcīņā.

Ar sacensību rezultātiem un sacīkšu norises laikiem var iepazīties arī mājaslapās prokart.lvautoakademija.lv/lv/kartingikartodroms.lv

LŪGUMS ATBALSTĪT JAUNOS SPORTISTUS

Ikviens interesents, vai šī sporta veida entuziasts, aicināts atbalstīt jaunos kartingistus, viņu dalību sacensībās, un ziedot jebkuru summu savu iespēju robežās Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma ZIEDOJUMA KONTĀ:

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

Valteru iela 6, Kandava, Kandavas novads, Latvija, LV-3120

Reģistrācijas Nr. 90000032081

Ziedojuma konts LV53TREL7153860000000

Norādot mērķi: Ziedojums kartinga atbalstīšanai. facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

PIeteikšanās mācībāmKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top