Uzņemšanas rezultāti uz 16. 08. 2017.

16.08.2017 10:00 - 11:00

Uzņemšanas rezultāti pa specialitātēm uz 16.08.2017. (pēc atestāta vidējās atzīmes):





Lauksaimniecības tehnikas specialitāte

1.

Dāgs Lazdāns

2.

Vairis Jankus

3.

Einārs Karpjuks

4.

Edgars Frīdenbergs

5.

Jānis Daugins

6.

Enno Martins Andersons

7.

Gustavs Grants

8.

Toms Kalniņš

9.

Vikentijs Rozenšteins

10.

Edijs Miks Cīrulis

11.

Lauris Aurītis

12.

Emīls Madars Bondarenko

13.

Artis Birkerts

14.

Markuss Krāģis

15.

Lauris Zāģeris

16.

Nils Kačanovs

17.

Renārs Krūze

18.

Dainis Šulcs

19.

Gundars Ādminis

20.

Toms Aļeksejevs

21.

Kristers Buza

22.

Edžus Kreicbergs

23.

Jānis Strods

24.

Reinis Celitāns

25.

Nils Dronka

26.

Roberts Kravinskis

27.

Markuss Sembiņš

28.

Pēteris Tērvids

29.

Marks Brencsons

30.

Roberts Kranciņš

31.

Edijs Ratnieks

32.

Pēteris Brūvers

33.

Andis Pēks

34.

Vairis Neretins

35.

Emīls Šampiņš

36.

Edgars Ginters

37.

Lauma Lāsma Ratniece

38.

Gints Bahmanis

39.

Jānis Mārtiņš Amatnieks


 

Autotransporta specialitāte

1.

Kārlis Ezemalis

2.

Armands Kļava

3.

Kristiāns Rutkis

4.

Sanders Iršs

5.

Rihards Šteinbergs

6.

Vilnis Rūdolfs Liepa

7.

Miks Segliņš

8.

Mārtiņš Kroja

9.

Sendijs Šmits

10.

Dins Hotko

11.

Artūrs Rundšteins

12.

Madars Krišjānis

13.

Jaroslavs Butovs

14.

Daniels Kinduris

15.

Klāvs Jānis Kārkliņš

16.

Marks Averins

17.

Andrejs Kristiāns Bārda

18.

Arnis Didrihsons 

19.

Toms Valentīns Serafinovičs

20.

Alens Kviesis

21.

Modris Kerns

22.

Roberts Jučers

23.

Aivis Kravalis

24.

Kristians Lilinfelds

25.

Nauris Olmanis

26.

Allans Savdons


 

 

Enerģētikas un elektrotehnikas specialitāte

1.

Rinalds Berkins

2.

Krišjānis Garančs

3.

Roberts Kārlis Balodis

4.

Krišs Vismanis

5.

Raivis Pidze

 

Ēdināšanas pakalpojumu specialitāte

1.

Ksenija Melbārde

2.

Samanta Melle

3.

Endija Leitarte

4.

Dace Kukša

5.

Linda Elīza Žukovska

6.

Gunita Pole

7.

Valters Dakstiņš

8.

Madara Lacberga

9.

Laura Haritonova

10.

Kristīne Gerda Auziņa

11.

Oskars Zaiļskis

 

Viesnīcu pakalpojumu specialitāte

1.

Agnese Maslakoviča

2.

Laura Svarena

3.

Viktorija Lejiete

4.

Ieva Grāpe

5.

Sintija Lavrinoviča

 

Komerczinību specialitāte

1.

Una Dūklava

2.

Matīss Šīmanis

3.

Patrīcija Čiekure

4.

Vigo Strautmanis

5.

Vita Sudrabiņa

6.

Raivis Zuoks

7.

Kristers Meiers

8.

Uldis Apaļko

9.

Geralds Rancāns

 

Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top