17.10.2018

2018. gada 10.oktobrī, Jelgavā norisinājās AMI SK rīkotās Latvijas Republikas profesionālo mācību iestāžu apakšgrupas sacensības galda tenisā. Meiteņu konkurencē mūsu meitenes pārliecinoši izcīnīja 1.vietu un iespēju piedalīties finālsacensībās Rīgā. Puišu komanda 5 mācību iestāžu konkurencē izcīnīja 3.vietu un uz finālu nekvalificējās.

Vakar Rīgā starp Latvijas spēcīgākajām astoņām komandām meitenes izcīnīja 6.vietu un individuāli 3.vietu izcīnīja Diāna Neretina.

Meiteņu komandas sastāvs: Diāna Neretina, Samanta Dviļa, Vita Semenoviča.
Puišu komandas sastāvs: Mārtiņš Grečkovskis, Emīls Staško un Miks Kiršteins.