FOTO: Svinīgais pasākums par godu Latvijas simtgadei

15.11.2018

Svinīgais pasākums sākās ar vēsturisku kompozīciju "Tautas un valsts laiks" tehnikuma vokālā ansambļa un teātra pulciņa izpildījumā. Emocionālu noskaņu radīja gan direktores , gan uzaicināto viesu - tehnikuma absolventu: Latvijas Nacionālās Aizsardzības akadēmijas kapelāna un luterāņu mācītāja Uģa Brūkleņa un Jaunsardzes informācijas centra 5.novada nodaļas vadītāja Anda Ābelīša uzrunas. Tika iesvētīts jaunais tehnikuma karogs/vimpelis.

Mācībās labākos audzēkņus apsveica ar atzinības rakstiem. "Lāčplēša diplomus" saņēma spēcīgākie tehnikuma jaunieši, kuri piedalījās Lāčplēša dienai veltītajās sacensībās. Labākie Latvijas vēstures zinātāji saņēma piemiņas balvas. Pasākumu kuplināja Tukuma pilsētas kultūras nama pūtēju orķestris "Tukums" vadītāja Māra Rozenberga vadībā, radot svinīgu noskaņu.

      Kas būtu svētki bez cienasta? Skaistu un garšīgu kliņģeri visam tehnikuma kolektīvam izcepa 3.ēdināšanas pakalpojumu kursa audzēknes skolotājas Indras Vizules vadībā. Par gaumīgi saklātu kafijas galdu parūpējās skolotāja Dzintra Znatnaja un audzēknes.

      Mūs un mūsu viesus vienmēr priecē  tehnikuma floristes skolotājas Violetas Feodorovas gaumīgi un ar izdomu noformētās telpas. Arī tehnikuma zālājā bija viņas izdomātais, gaumīgais dekors, kuru ieskāva Latvijas kontūra ar degošajām svecītēm.

      Latvijai 100.dzimšanas dienā īpašā grāmatā mūsu audzēkņi rakstīja novēlējumus: "Latvija, lai visi Tavi bērni, kas aizceļojuši pasaulē, atgriežas mājās! Lai mūsu skaistā daba zied un zeļ! Lai skan latviešu valoda! Lai plīvo karogs sarkanbaltsarkanais!" u.c. novēlējumi. Daudz laimes, Latvija!

Informāciju sagatavoja: Ausma Migliniece, direktores v. audzināšanas darbā.  

Foto: Maija EglePasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top