Mūsu audzēkņi piedalās "PROFS 2018" Kurzemes pusfinālā

22.11.2018

2018. gada 22. novembrī Ventspils tehnikumā norisinājās konkursa "PROFS 2018" Kurzemes pusfināls. Jau otro gadu Kandavas lauksaimniecības tehnikuma audzēkņi piedalās konkursā “Profs 2018”, kuru organizē Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība sadarbībā ar Valsts darba inspekciju un profesionālām izglītības iestādēm. Konkursa mērķis – veicināt profesionālo izglītības audzēkņu interesi un izpratni par darba tiesībām un darba drošību, uzsākot darba gaitas.

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komandu pārstāvēja Samanta Ādmine, Santa Ņikitina, Vita Semenoviča, Jānis Leo Druviņš, Kaspars Vitkovskis un Reinis Astičs.

Konkursā bija jādemonstrē sagatavotais mājas darbs par arodbiedrības lomu darba tiesiskajās attiecībās, jāveic riska novērtēšana uzņēmumā, kā arī jāatbild uz viktorīnas jautājumiem un jāmeklē argumenti un risinājumi dažādām situācijām darba tiesiskajās un darba drošības jautājumos. Kandavas Lauksaimniecības tehnikumu komanda ieguva 51,5 punktus. Konkursā tika atlasītas komandas uz finālu. Finālā iekļuva komanda, kura ieguva 63,0 punktus.

Mēs varam lepoties ar saviem audzēkņiem. Paldies viņiem par paveikto.

Paldies konkursa organizētājiem un Ventspils tehnikumam par sirsnīgo uzņemšanu.


facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

PIeteikšanās mācībāmKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top