FOTO: Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņi praktizējas Spānijā

19.03.2019 - 15.04.2019

Katru gadu Kandavas Lauksaimniecības tehnikums saviem topošajiem speciālistiem piedāvā vienreizēju iespēju praktizēties ārvalstīs. Pirmajā mācību semestrī projekta “Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma izglītojamo starptautiskā prakse kompetenču stiprināšanai un mūsdienīgai attīstībai” Nr.2018-1-LV01-KA102-046855 ietvaros jauniešiem bija iespēja savas zināšanas un skolā apgūtās praktiskās prasmes pielietot Vācijas un Austrijas darba tirgū. 19. martā  septiņi skolas audzēkņi un pavadošā persona Dace Avota devās uz Spāniju. Skola tika pārstāvēta trijās specialitātēs: Automehāniķis (M.Averins, V.R.Liepa), Ēdināšanas pakalpojumu speciālists (D.Kukša, S.Melle,), Viesnīcas pakalpojumu speciālists (V.Vahitova, K.Antanaviča, V.Semenoviča).


Visi projekta dalībnieki dzīvoja vienuviet - piecistabu dzīvoklī ar četrām guļamistabām un viesistabu. Prakses vietas tika nodrošinātas skaistajā Granadā. Sākumā jauniešus iepazīstināja ar pilsētu, kur tika apskatītas tūristu populārākās vietas kā arī aizceļots uz Gibraltāru. Abba Hotel Granada nodrošināja prakses vietas ēdināšanas pakalpojumu speciālistiem un viesnīcu pakalpojumu speciālistiem. Prakses uz devumi bija ļoti dažādi - darbs virtuvē, banketu zāles klāšana, viesu apkalpošana numuriņos, dažādi galdu klājumi pasākumiem, brokastu bufetes sagatavošana. Automehāniķi praktizējās Tallers J. Calero Motorsport servisā, kur galvenie uzdevumi bija apkopes veikšana automašīnām.

Praktikanti mājās atgriežas jau 15. aprīlī. Pēc atgriešanās visiem interesentiem no Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma būs iespēja noklausīties jauniešu gūto pieredzi, iespaidus un demonstrācijas prezentācijās par Vāciju, Austriju un Spāniju. Kopā šogad praksē devās 18 audzēkņi un divas pavadošās personas.

Pasākumu kalendārs
<
>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top