Priecīgus svētkus!

24.12.2017 - 01.01.2018

2.ALM kurss apmeklē gleznotājas,Triju zvaigžņu ordeņa kavalieres, darbu izstādi Kandavas novada muzejā

10.01.2018

Š.g.10.janvārī 2.ALM kurss ar audzinātāju Antru Butāni apmeklēja gleznotājas,Triju zvaigžņu ordeņa kavalieres  darbu izstādi Kandavas novada muzejā.Paldies Dacei Lielajai un muzeja darbiniecei,māksliniecei Liai Kiršteinai par viesmīlību!printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Š.g. 17. janvārī tehnikumā norisinājās pirmo kursu matemātikas pēcpusdiena "Prātiņ, nāc mājās!"

17.01.2018

Uzsākot jauno mācību semestri, 1. kursu audzēkņi saņēma ielūgumu uz matemātikas pēcpusdienu, kas notika 17.janvārī. Audzēkņi sacentās gan dažādu atjautības uzdevumu, gan domāšanas un kombinēšanas uzdevumu risināšanā, skaitļu stafetēs. Katram kursam bija jāattēlo teksta uzdevums, bet pārējiem tas jāuzraksta. Sīvā konkurencē vislabāk veicās 1.ALM kursam kopā iegūstot 66 punktus un pirmo vietu, 2. vietā 1.A kurss ar 54 punktiem, 3. – 1.VP/K – ar 52 punktiem. Pārēji kursi atpalika tikai par pāris punktiem. Paveiksies nākošo reizi.printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Š.g. 18. janvārī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā viesojās viens no "Tautas Saimes Grāmatas" iniciatīvas rosinātājiem Guntis Rolis.

18.01.2018 15:15 - 16:00

Š.g. 18. janvārī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā viesojās viens no "Tautas Saimes Grāmatas" iniciatīvas rosinātājiem Guntis Rolis.

Mēs noteikti izmantosim šo unikālo iespēju piedalīties grāmatas rakstīšanā, tādejādi, atstājot par sevi liecību nākamajām paaudzēm. Starp citu, Guntis Rolis 1980. gadā ar izcilību ir beidzis mūsu tehnikuma lauksaimniecības tehnikas mehāniķu specialitāti.18. janvārī tehnikuma hokeja laukumā norisinājās draudzības spēle hokejā- "Skolotāji" pret "Audzēkņiem"

18.01.2018 15:15 - 16:00 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma hokeja laukums

Hokeja tradīcijas tehnikumā atdzimst! Šodien, 18. janvārī tika aizvadīta draudzības spēle hokejā: "Skolotāji" pret "Audzēkņiem". Kā vēsta pieredzes bagātie skolotāji, tad pēdējo reizi šāda veida draudzības spēle hokejā norisinājās Padomju Savienības laikos. Šoreiz uzvaru guva audzēkņi ar rezultātu 10:5 un skolotājiem nācās atzīt, ka jauniešos ir daudz vairāk ātruma un izturības. Rezultatīvākie šīs spēles dalībnieki- Toms Kalniņš, Eduards Baltgalvis no audzēkņu komandas un Jānis Jansons no skolotāju komandas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

FOTO: Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālās struktūrvienības audzēkņiem 1.vieta Scania Top Team 2017-2018 Baltijas fināla sacensībās studentiem

20.01.2018

 20.janvārī notika SCANIA Top Team 2017-2018 Baltijas fināls Rīgā. Top Team ir sacensības Baltijas valstu SCANIA centru automehāniķu komandām. Sacensībās regulāri piesaista arī studentu komandas, kuras tiek vērtētas atsevišķi.

Sacensībās piedalījās KLT Cīravas TS automehānikas audzēkņi- Kristaps Rosvalds un Jānis Sneibis, kā arī Kandavas LT audzēkņi- Kristaps Blite un Eduards Rudevics.

Sacensību norises laikā bija jāprot savas teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas pielietot elektrisko slēgumu veidošanā pēc elektriskās shēmas, jāatpazīst smago automašīnu specifiskās ierīces, jāizveido skice remontējamajai detaļai ar izgatavošanas gaitas aprakstu, vītnes tipa noteikšana un citi uzdevumi.

Sacensību noslēgumā studentu komandas sarindojās sekojošā secībā:
1.vietā – Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība
2.vietā – Priekuļu tehnikums
3.vieta – Jelgavas tehnikums
4.vieta – Kandavas Lauksaimniecības tehnikums


printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Karjeras dienas Tukumā " Atnāc un uzzini"

24.01.2018

Š.g. 24. janvārī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma  „Viesnīcu pakalpojuma",  „Lauksaimniecības tehnika”, „Enerģētika un elektrotehnika” 3.kursa specialitātes audzēkņi piedalījās ikgadējā KARJERAS DIENĀ  „Atnāc un uzzini” Tukuma 2.vidusskolā. Tukuma, Engures, Jaunpils novada skolu 8.-12.klašu skolēniem. Tehnikuma audzēkņi skolēnus iepazīstināja kādas specialitātes var apgūt, kādas iespējas jaunieši var gūt mācoties pie mums, kādas ir brīvā laika pavadīšanas iespējas. 

Jo viss ir tikai mūsu pašu rokās!


FOTO: Š.g. 25. janvārī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma „Autotransports” specialitātes audzēkņu tikšanās ar Auto nozares pārstāvjiem un darba devējiem.

25.01.2018

2018. gada 25. janvārī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma „Autotransports” specialitātes audzēkņi tikās ar Auto nozares pārstāvjiem un darba devējiem:           
* Auto Asociācijas viceprezidentu – Ingusu Rūtiņu;
* SIA „Scania Latvija”, Rīgas servisa vadītāju – Jāni Rosicki;
* „Inchape Motors Latvija”, Tehniskais treneris un inženieris – Robertu Daugavvanags-Vanags;
* „Moller Baltic Import”, VW pēcpārdošanas vadītāju – Ivaru Nemši

Audzēkņiem bija iespēja, uzzināt jaunākās tendences darba tirgū, kādas prasmes, zināšanas ir nepieciešamas Auto nozares speciālistam. Auto nozares darba specifiku, profesiju daudzveidību, prakses iespējas, darba un karjeras iespējas Auto nozarē.


printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

FOTO: Š.g. 26. janvārī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma „Lauksaimniecības tehnikas” specialitātes audzēkņu tikšanās ar uzņēmuma SIA”INTRAC” Latvija lauksaimniecības tehnikas pārstāvjiem.

26.01.2018

2018. gada 26. janvārī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma „Lauksaimniecības tehnikas” specialitātes audzēkņi tikās ar uzņēmuma SIA „INTRAC” Latvija pārstāvjiem un darba devējiem. Audzēkņiem bija iespēja, uzzināt par uzņēmuma SIA „INTRAC” Latvija lauksaimniecības tehnikas nozari, jaunākām tendencēm darba tirgū, kādas prasmes, zināšanas ir nepieciešamas aizejot mācību praksē, ko darba devējs sagaida no audzēkņa. Darba iespējas uzņēmumā.

Uzņēmuma SIA „INTRAC” Latvija strādā arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma absolvents, kurš jauniešiem pastāstīja, ka tehnikumā iegūtās zināšanas ir liels guvums viņa profesionālajā karjerā, lai jaunieši mācās un pilnveido savas
prasmes.printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

FOTO: Tehnikumā aizvadīta bāra meistarklase Ingusa Reizenberga vadībā.

30.01.2018

Š.g.30.janvārī notika „Bāra meistarklase” Ingusa Reizenberga vadībā.

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma „Viesnīcu pakalpojuma” un „Ēdināšanas pakalpojuma” specialitātes 2.-3.kursu jauniešiem „Bāra meistarklasi” vadīja populārais bārmenis un „Monin” zīmola Latvijā un Igaunijā vadītājs Inguss Reizenbergs.

Jauniešiem tika sniegta izzinoša un interesanta lekcija par jauno profesionāļu nepieciešamajām prasmēm, zināšanām, kompetencēm, lai varētu veiksmīgi konkurēt darba vidē. Inguss Reizenbergs dalījās ar savu pieredzi karjeras izaugsmē un uzsvēra kad nekad nedrīkst padoties pie pirmajām grūtībām. Vienmēr jāseko savam sirds aicinājumam un savi talanti un prasmes jāpilnveido. Nekad neapstāties pie sasniegtā. Ēdināšanas un Viesnīcas pakalpojuma nozares ir tik interesanta ar plašām iespējām. Galvenais – atrast savu vietu tajā un būt par labu profesionāli!


printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

FOTO: Audzēkņu tikšanās ar "Hotels Bergs" direktori Ivetu Sprūdžu un restorāna vadītāju Artūru Šulti.

31.01.2018

31.janvārī „Viesnīcu pakalpojuma” un „Ēdināšanas pakalpojuma” 2-3.kursa audzēkņiem bija lieliska iespēja tikties ar Viesnīcas un Restorāna nozares pārstāvjiem – pieczvaigžņu boutique viesnīcas Hotel Bergs direktori Ivetu Sprūdžu un restorāna vadītāju Artūru Šulti.

Tikšanās mērķis bija jauniešiem nodot informāciju par Viesnīcas un Restorāna nozari, darba specifiku, ko darba devējs no jaunieša sagaida aizejot kvalifikācijas praksē vai jau reālajā darba vidē. Viesnīcas un Restorāna nozares profesijas daudzveidību.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)
facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

PIeteikšanās mācībāmKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top