Informācija 1.kursu audzēkņiem un vecākiem!

01.09.2017

Informācija 1.kursu audzēkņiem un vecākiem!

1ALM; 1A; 1E; 1VP; 1ĒP; 1K kursi tiks izmitināti 3.dienesta viesnīcā- Valteru iela 6/3

1BLM – 1.dienesta viesnīcā- Valteru iela 6/1

 

Reģistrēšanās pie dienesta viesnīcas dežurantiem.

FOTO: Zinību dienas svinīgais pasākums

04.09.2017 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

Ir atkal septembris.
Tāds rudenīgi saulains

Ar lapu krāsainību,
Miglainajiem rītiem.

Mēs atkal veram savas
Skolas durvis

Un ejam pretī daudz kam nezināmam.


Sveicam visus jaunajā mācību gadā! Novēlam, lai tas nāk ar labām sekmēm,ar jaunām cerībām, zināšanām un sapņiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (32)

FOTO: LR IZM Profesionālās izglītības iestāžu 26. spartakiāde "Kandava 2017"

15.09.2017 13:30 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

Sacensībās piedalās 106 dalībnieki no 12 mācību iestādēm. ( Saldus tehnikums, Jēkabils Agrobiznesa koledža, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola, Aizkraukles profesionālā vidusskola, Jelgavas tehnikums, Malnavas koledža, Daugavpils Būvniecības tehnikums, Rīgas Stila un modes tehnikums, Banku augstskola, Rīgas Tehniskā koledža, Kandavas Lauksaimniecības tehnikums.) Dalībnieki sacentās dažādos sporta veidos. Komandu sacensībās: basketbolā, tautas bumbā, stafetē un individuālajās sacensībās :  lidojošie šķīvīši, novuss, šautriņu mešana.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (82)

"Latvijas nākotne...Eiropā.."

25.09.2017 - 09.10.2017

Arī Tu esi viens no Latvijas, viens no Eiropas. Un Tev noteikti ir viedoklis par Latvijas vietu un lomu Eiropas Savienībā. Paud savu viedokli, un, iespējams, tieši Tavas idejas būs Latvijas ceļa pamats Eiropā! Esi radošs, piedalies eseju konkursā un iegūsti balvas! Interesentus līdz 9.oktobrim gaidīs skolotājas I.Ķevica un S. Aukšmukste.

Sīkāka info:

https://www.fb.com/LatvijasNakotneEiropa

FOTO: Eiropas Sporta nedēļas ietvaros tehnikumā norisinājās 3x3 basketbola turnīrs

26.09.2017

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā norisinājās 3x3 basketbola turnīrs. Turnīrā piedalījās 12 komandas jeb 48 dalībnieki. Komandas tika sadalītas 3 apakšgrupas pa 4. No katras apakšgrupas cīņu turpināja 2 spēcīgākās komandas. Pusfinālā tikās komanda "Goldenstate" (2.A) ar "Bumbuļiem" (1.ALM), kur sīvā cīņā, ar rezultātu 8:8 uzvarēja "Goldenastate". Otrajā pusfināla cīņā tikās "James" (1.E/1.ĒP) ar "1.A", uzvarot komandai "1.A". Finālā "1.A" līdzīgā cīņā uzvarēja "Goldenstate" ar rezultātu 7:7 (1.A izlozē izvēloties aizsardzību, guva uzvaru).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

FOTO: Turpinot sportiskās aktivitātes Eiropas Sporta nedēļas ietvaros, noslēdzies KLT rudens futbola turnīrs

27.09.2017

2017. gada 27. septembrī noslēdzās Kandavas LT rudens turnīrs futbolā. 

Turnīra rezultāti:

1.vieta: 1.BLM kurss (Komandas sastāvs- Reinis Celitāns, Pēteris Tervids, Edgars Frīdenbergs, Vairis Jankus, Edijs Mikus Cīrulis, Vairis Neretins, Dāgs Lazdāns.)

printēt Lasīt visu ziņu

FOTO: Eiropas Sporta nedēļa turpinās ar Latvijas Profesionālo mācību iestāžu vieglatlētikas un krosa sacensībām Vecbebros

28.09.2017

Sacensībās ar ļoti labiem sasniegumiem startēja mūsu meitenes- Sanita Morjakova izcīnot 4.vietu lodes grūšanā (rezultāts: 8,67m) un Laura Šteinberga izcīnot 4.vietu tāllēkšanā (rezultāts: 4,37m). Sveicam un lepojamies!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)
Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top