FOTO: Eiropas Sporta nedēļas ietvaros tehnikumā norisinājās 3x3 basketbola turnīrs

26.09.2017

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā norisinājās 3x3 basketbola turnīrs. Turnīrā piedalījās 12 komandas jeb 48 dalībnieki. Komandas tika sadalītas 3 apakšgrupas pa 4. No katras apakšgrupas cīņu turpināja 2 spēcīgākās komandas. Pusfinālā tikās komanda "Goldenstate" (2.A) ar "Bumbuļiem" (1.ALM), kur sīvā cīņā, ar rezultātu 8:8 uzvarēja "Goldenastate". Otrajā pusfināla cīņā tikās "James" (1.E/1.ĒP) ar "1.A", uzvarot komandai "1.A". Finālā "1.A" līdzīgā cīņā uzvarēja "Goldenstate" ar rezultātu 7:7 (1.A izlozē izvēloties aizsardzību, guva uzvaru).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

"Latvijas nākotne...Eiropā.."

25.09.2017 - 09.10.2017

Arī Tu esi viens no Latvijas, viens no Eiropas. Un Tev noteikti ir viedoklis par Latvijas vietu un lomu Eiropas Savienībā. Paud savu viedokli, un, iespējams, tieši Tavas idejas būs Latvijas ceļa pamats Eiropā! Esi radošs, piedalies eseju konkursā un iegūsti balvas! Interesentus līdz 9.oktobrim gaidīs skolotājas I.Ķevica un S. Aukšmukste.

Sīkāka info:

https://www.fb.com/LatvijasNakotneEiropa

Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top