Š.g. 17. janvārī tehnikumā norisinājās pirmo kursu matemātikas pēcpusdiena "Prātiņ, nāc mājās!"

17.01.2018

Uzsākot jauno mācību semestri, 1. kursu audzēkņi saņēma ielūgumu uz matemātikas pēcpusdienu, kas notika 17.janvārī. Audzēkņi sacentās gan dažādu atjautības uzdevumu, gan domāšanas un kombinēšanas uzdevumu risināšanā, skaitļu stafetēs. Katram kursam bija jāattēlo teksta uzdevums, bet pārējiem tas jāuzraksta. Sīvā konkurencē vislabāk veicās 1.ALM kursam kopā iegūstot 66 punktus un pirmo vietu, 2. vietā 1.A kurss ar 54 punktiem, 3. – 1.VP/K – ar 52 punktiem. Pārēji kursi atpalika tikai par pāris punktiem. Paveiksies nākošo reizi.printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Š.g. 18. janvārī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā viesojās viens no "Tautas Saimes Grāmatas" iniciatīvas rosinātājiem Guntis Rolis.

18.01.2018 15:15 - 16:00

Š.g. 18. janvārī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā viesojās viens no "Tautas Saimes Grāmatas" iniciatīvas rosinātājiem Guntis Rolis.

Mēs noteikti izmantosim šo unikālo iespēju piedalīties grāmatas rakstīšanā, tādejādi, atstājot par sevi liecību nākamajām paaudzēm. Starp citu, Guntis Rolis 1980. gadā ar izcilību ir beidzis mūsu tehnikuma lauksaimniecības tehnikas mehāniķu specialitāti.18. janvārī tehnikuma hokeja laukumā norisinājās draudzības spēle hokejā- "Skolotāji" pret "Audzēkņiem"

18.01.2018 15:15 - 16:00 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma hokeja laukums

Hokeja tradīcijas tehnikumā atdzimst! Šodien, 18. janvārī tika aizvadīta draudzības spēle hokejā: "Skolotāji" pret "Audzēkņiem". Kā vēsta pieredzes bagātie skolotāji, tad pēdējo reizi šāda veida draudzības spēle hokejā norisinājās Padomju Savienības laikos. Šoreiz uzvaru guva audzēkņi ar rezultātu 10:5 un skolotājiem nācās atzīt, ka jauniešos ir daudz vairāk ātruma un izturības. Rezultatīvākie šīs spēles dalībnieki- Toms Kalniņš, Eduards Baltgalvis no audzēkņu komandas un Jānis Jansons no skolotāju komandas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

FOTO: Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālās struktūrvienības audzēkņiem 1.vieta Scania Top Team 2017-2018 Baltijas fināla sacensībās studentiem

20.01.2018

 20.janvārī notika SCANIA Top Team 2017-2018 Baltijas fināls Rīgā. Top Team ir sacensības Baltijas valstu SCANIA centru automehāniķu komandām. Sacensībās regulāri piesaista arī studentu komandas, kuras tiek vērtētas atsevišķi.

Sacensībās piedalījās KLT Cīravas TS automehānikas audzēkņi- Kristaps Rosvalds un Jānis Sneibis, kā arī Kandavas LT audzēkņi- Kristaps Blite un Eduards Rudevics.

Sacensību norises laikā bija jāprot savas teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas pielietot elektrisko slēgumu veidošanā pēc elektriskās shēmas, jāatpazīst smago automašīnu specifiskās ierīces, jāizveido skice remontējamajai detaļai ar izgatavošanas gaitas aprakstu, vītnes tipa noteikšana un citi uzdevumi.

Sacensību noslēgumā studentu komandas sarindojās sekojošā secībā:
1.vietā – Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība
2.vietā – Priekuļu tehnikums
3.vieta – Jelgavas tehnikums
4.vieta – Kandavas Lauksaimniecības tehnikums


printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)
Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top