FOTO: Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālās struktūrvienības audzēkņiem 1.vieta Scania Top Team 2017-2018 Baltijas fināla sacensībās studentiem

20.01.2018

 20.janvārī notika SCANIA Top Team 2017-2018 Baltijas fināls Rīgā. Top Team ir sacensības Baltijas valstu SCANIA centru automehāniķu komandām. Sacensībās regulāri piesaista arī studentu komandas, kuras tiek vērtētas atsevišķi.

Sacensībās piedalījās KLT Cīravas TS automehānikas audzēkņi- Kristaps Rosvalds un Jānis Sneibis, kā arī Kandavas LT audzēkņi- Kristaps Blite un Eduards Rudevics.

Sacensību norises laikā bija jāprot savas teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas pielietot elektrisko slēgumu veidošanā pēc elektriskās shēmas, jāatpazīst smago automašīnu specifiskās ierīces, jāizveido skice remontējamajai detaļai ar izgatavošanas gaitas aprakstu, vītnes tipa noteikšana un citi uzdevumi.

Sacensību noslēgumā studentu komandas sarindojās sekojošā secībā:
1.vietā – Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība
2.vietā – Priekuļu tehnikums
3.vieta – Jelgavas tehnikums
4.vieta – Kandavas Lauksaimniecības tehnikumsPasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top