Seminārs Tukuma un Kandavas mājražotājiem- “Augļu, ogu un dārzeņu kulinārās vērtības” un “Galda kultūra”

29.09.2015

Sadarbojoties ar Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centru, Tukuma un Kandavas novadā, 29.septembrī tehnikumā notika seminārs, kurā skolotāja Indra Vizule iepazīstināja ar jaunākajām tendencēm augļu, ogu un dārzeņu pārstrādi un izmantošanu uzturā. Savukārt, skolotāja Lilija Ķieģele veiksmīgi papildināja semināra dalībnieku prasmes un iemaņas galda kultūrā. Semināra dalībniekiem tika dota iespēja darboties arī pašiem praktiski, veidot dažādiem latviešu svētkiem veltītus galdu klājumus.

Informāciju sagatavoja: M.Žilvinska (Struktūrvienības vadītāja)

Mūsu tehnikuma vieglatlētes izcīna 3.vietu AMI sporta kluba Latvijas Republikas vieglatlētikas sacensībās , zēnu komandai- augstā 5.vieta

24.09.2015 kur : J.Daliņa stadiona viesnīca, SPA komplekss

24.septembrī, Valmierā- Jāņa Daliņa stadionā, norisinājās ikgadējās vieglatlētikas sacensības. Ņemot vērā, skolu tīklu optimizāciju, ar šo mācību gadu tika likvidētas reģionālās sacensības un visas skolas sacentās visas Latvijas Republikas mērogā.

Meiteņu komandas sastāvs: 1. Elvita Prokofjeva (4.K) 2. Laura Šteinberga (1.ĒP) 3. Santa Peniķe (1.VP) 4. Sanita Morjakova (1.ĒP) 5. Santa Mūrniece (1.ĒP) 6. Līga Reinberga (1.ĒP)

Zēnu komandas sastāvs: 1. Jānis Kļaviņš (4.BLM) 2. Roberts Mateiko (3.E) 3. Renārs Stančiks (3.ALM) 4. Sandis Laizāns (2.ALM) 5. Gvido Bērziņš (4.A) 6. Gints Vītols (2.ALM) 7. Gunārs Filoņenko (3.A) 8. Endijs Ruzga (1.ALM)

Godalgoto vietu ieguvēji: Jānis Kļaviņš– 1.vieta tāllēkšanā (rez. 6,00m) Elvita Prokofjeva– 3.vieta tāllēkšanā (rez. 4,70m); 3.vieta stafetē (4x100m); Roberts Mateiko– 3.vieta lodes grūšanā (rez. 13,82m); Santa Peniķe– 3.vieta bumbiņas mešanā (rez. Laura Šteinberga– 3.vieta stafetē (4x100m); Sanita Morjakova– 3.vieta stafetē (4x100m); Santa Mūrniece– 3.vieta stafetē (4x100m).

Sporta skolotāji izsaka milzīgu paldies audzēkņiem par lieliskajiem startiem un novēl neapstāties pie sasniegtā! Pārējie rezultāti vēl tiks precizēti un publicēti vēlāk.

Pirmo kursu sporta diena

16.09.2015

sportiskākā zēnu pirmā kursa komanda bija 1.E, bet meitenēm- 1.ĒP kursa 2.komanda. Apbalvošanā 1.-3. vietu ieguvēji saņēma diplomus, taču kopvērtējuma uzvarētāji saņēma fantastiskus kliņģerus, par ko parūpējās mūsu skolotāja Dzintra Znatnaja un 2.ĒP kursa audzēknes. Liels paldies par atsaucību un ieguldīto darbu!

Kandavas tehnikuma 70 gadu jubilejas salidojums

13.06.2015

13.jūnijā ar svinīgu svētku koncertu , pateicības vārdiem pedagogiem un absolventu atmiņu stāstiem tika aizvadīta PIKC “Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums” 70  gadu jubileja un tai par godu organizētais salidojums. Šajā saulainajā un skaistajā dienā, bijušie un esošie skolas pedagogi un absolventi atskatījās 70 gadu jubileju sasniegušās skolas pagātnē un priecājās par skolas šodienu. Kandavas tehnikums ir viena no mācību iestādēm Latvijā, kas var lepoties ar savu absolventu sasniegumiem, jo tieši Kandavas tehnikumā reiz mācījušies izcili mūziķi, sportisti, uzņēmēji, politiķi un daudzu, jo daudzu citu profesiju pārstāvji, kuri godam nes Kandavas tehnikuma vārdu Latvijā un pasaulē.

Foto: Maija Egle

Seminārs “Aktualitātes ēdināšanas pakalpojumu profesiju pedagogu darbā un jauno pavāru izglītošanā”

29.05.2015

Tehnikumā norisinājās Latvijas profesionālo izglītības iestāžu ēdināšanas pakalpojumu profesiju pedagogu kompetences pilnveides seminārs “Aktualitātes ēdināšanas pakalpojumu profesiju pedagogu darbā ar jauno pavāru izglītošanā”. Skolotājiem bija iespēja iepazīties ar labās prakses piepēriem uzņēmumā SIA “Kukšu muiža” un noklausīties Latvijas Universitātes doktores, veselības zinātņu maģistres ievas Kalves lekciju- “Vesels un laimīgs pedagogs”.

Informācija un foto: M.Žilvinska

Seminārs mājražotājiem “Zvejas un akvakultūras produktu kulinārās vērtības”

27.05.2015

Sadarbojoties ar Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centru Tukuma novadā, 27.maijā tehnikumā notika seminārs “Zvejas un akvakultūras produktu kulinārās vērtības”. Skolotāja Dzintra Znatnaja demonstrēja dažādus zivju ēdienu pagatavošanas veidus. Īpaša uzmanība tika pievērsta mūsu reģiona raksturīgākajiem produktiem un jūras veltēm. Ar lielu interesi  semināra dalībnieki klausījās skolotājas Lilijas Ķieģeles lekciju par galda kultūru, kā arī semināra dalībnieki paši praktiski izmēģināja locīt salvetes un veidot dažādu tematu galdu klājumus.

Informācija un foto: M.Žilvinska.

Tautas bumbas turnīrs 2015

24.04.2015

Šodien, 24.martā tehnikumā norisinājās tautas bumbas turnīrs. Kopumā piedalījās 5 komandas.

Pārliecinoši 1.vietu izcīnīja 1.ĒP/1.VP kurss (komandas sastāvs: Amanda Ribaka, Signija Auziņa, Annija Saulgrieze, Amanda Nikolajeva, Loreta Ansberga, Kintija Bite).

2.vietu izcīnīja 3.K kurss (komandas sastāvs: Elvita Prokofjeva, Agnese Kairiša, Aija Medne, Annija Pipare, Kristīne Gendvila, Monta Baumane).

3.vieta 4.ĒP kursam (komandas sastāvs: Kristīne Jakubovska, Sandra Zemgrīda, Madara Ērvalde, Aija Ivanova, Vivita Klāva, Anda Sinkēviča).

     Paldies visām aktīvākajām un sportiskākajām tehnikuma meitenēm par dalību turnīrā!!!

“Radi, rādi, raidi” Kandavā

23.04.2015

2015.gada 23.aprīlī PIKC “Kandavas Valsts LT” notika Kurzemes-Zemgales novada profesionālās izglītības iestāžu jauniešu radošais pasākums “Radi, rādi, raidi”.

Šajā pasākumā piedalījās VISC un profesionālās un interešu izglītības eksperti ar mērķi vērtēt un analizēt audzēkņu sniegumu, atlasīt priekšnesumus dalībai profesionālās izglītības iestāžu jauniešu radošajā pasākumā “Radi, rādi,raidi” XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku ietvaros Vērmanes dārzā.

Informācija par kolektīviem un priekšnesumiem, kuri izvirzīti dalībai tiks paziņota līdz 2015.gada 15.maijam.

Informācija: A.Migliniece Foto: M.Egle

Pavāru konkursa pusfināls- Kandavas tehnikumā

21.04.2015

Š.g. 21.aprīlī PIKC “Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums” notika Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursa “Ēdināšanas pakalpojumi” pusfināls. Konkursā piedalījās 11 audzēkņi no tehnikumiem un profesionālās izglītības vidusskolām. Konkursā 1. vietu ieguva Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikuma audzēkne- Arta Pētersone, 2.vietu ieguva mūsu tehnikuma audzēkne Kristiāna Šteinfelde un 3.vietu- PIKC “Kuldīgas tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma” audzēkne Arta Zommere.

Informācija un foto: M.Žilvinska

26. martā PIKC “Kandavas VLT” notika seminārs lauksaimniekiem

26.03.2015

Seminārā piedalījās ne tikai lauksaimnieki no Kandavas novada, bet arī no Tukuma, Pūres, Jaunpils novadiem,kā arī mūsu tehnikuma 3. un 4. kursu IP “Lauksaimniecības tehnika” audzēkņi.

Semināra tēmas: 1.Lauku atbalsta dienesta aktuālā informācija

* Latvijas Lauku Attīstības programmas 2014-2020. gadam aktualitātes. * Jaunumi par platību maksājumiem un Valsts subsīdijām.

2.Mūsdienu labības kombainu tehnoloģijas * Konekesko Latvija produktu grupas vadītājs J.Cers.

Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top