"Tehniķu diena 2017"

24.05.2017 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

2017.gada 24.maijā  Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notiks
tradicionālā TEHNIĶU DIENA 2017, kurā piedalās tehnisko specialitāšu
izglītojamie,audzinātāji un skolotāji.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Sveicam Adrianu Lasi ar izcīnīto augsto 1. vietu kartinga sacensībās, kas norisinājās Sporta kompleksā "333"

20.05.2017
Sestdien, 20. maijā, Sporta kompleksā “333” Ropažos uz kartinga trases starta līnijas stājās 15 izglītības iestāžu komandas - “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa dalībnieki, - lai cīnītos par uzvaru seriāla 2.posmā. Šoreiz veiksme bija Priekuļu tehnikuma komandas pusē, kuras pilots Jānis Mantiņš fināla braucienā izcīnīja 1.vietu, aiz sevis atstājot Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines un Rīgas Valsts tehnikuma Krāslavas teritoriālo struktūrvienību komandas. Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komandu šoreiz pievīla tehnika. Sveicam un lepojamies ar Adrianu Lasi. printēt Lasīt visu ziņu

Erasmus projekta noslēgums Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā

17.05.2017 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

Ir pienācis eksāmenu laiks, mācību gads pamazām tuvojas noslēgumam. 17. maijā Kandavas Lauksaimniecības tehnikums rīkoja noslēguma pasākumu Erasmus+ projektam Nr. 2016-1-LV01-KA102-022543 “Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma izglītojamo prakse Eiropā”, uz kuru bija ieradušies projekta dalībnieki un potenciālie interesenti nākamajam gadam.

Projekts ilga visu mācību gadu, gan Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma, gan struktūrvienību Cīravā un Saulainē audzēkņi pabija piecās valstīs, praktizējot dažādās profesijās: lauksaimniecības tehnikas mehāniķis, automehāniķis, pavārs, klientu apkalpošanas speciālists, viesnīcu pakalpojumu speciālists, elektriķis. Projekta mērķis bija sniegt jauniešiem pirmo starptautisko pieredzi apgūstamajā profesijā un personiskās prasmes, lai uzlabotu konkurētspēju darba tirgū. Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņi praktizējās Vācijā, Apvienotajā Karalistē un Austrijā. Kopējais projekta finansējums ir 133 174,00 EUR, kurā ietilpa ceļa izdevumi, individuālais atbalsts, administratīvie izdevumi un speciālo vajadzību atbalsts. Prakses ilgums bija divdesmit astoņas dienas. Austrijā un Apvienotajā Karalistē jaunieši dzīvoja viesu ģimenēs, bet Vācijā dzīvoja privātmājā un strādāja dažādos uzņēmumos. Projektā pavisam kopā piedalījās piecdesmit divi dalībnieki, no kuriem deviņpadsmit studenti un divas pavadošās personas pārstāvēja Kandavas Lauksaimniecības tehnikumu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (31)

Jauniešu apmaiņas stāsti projekta noslēguma pasākumā

17.05.2017

17. maijā, plkst. 9:50, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma zālē notiks noslēguma pasākums Erasmus+ projekta Nr. 2016-1-LV01-KA102-022543 “Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma izglītojamo prakse Eiropā” ietvaros, kur desmit jauniešu grupa, kas pabija praksē Brēmenē Vācijā, un septiņu jauniešu grupa, kas praktisko pieredzi guva Karintijas reģionā Austrijā  un Apvienotajā Karalistē tiksies, lai dalītos atmiņās un gūtajos iespaidos par pavadīto laiku, un iegūto pieredzi ārpus mūsu valsts robežām. Uz tikšanos aicināti visi interesenti!

Notiks „GDA čempionāts” Kandava 2017

16.05.2017 15:00

16.maijā plkst. 15:00 Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notiks „GDA čempionāts” Kandava 2017, kurā aicināti piedalīties dažādu vecumu un dzimumu interesenti.

Sacensības norisinās 3 grupās: jaunieši līdz 18 g.v.; 18 g.v. un vecāki; jaunietes un sievietes. Sacensību disciplīnas: šaušana ar pneimatisko šauteni 10m distancē,100m skrējiens, grnātas mešana, pievilkšanās pie stieņa/roku saliekšana un iztaisnošana, kross.

Dalībniekiem pieteikties līdz š.g. 15. maijam, pa tel. 29457272 vai e-pastā kandavasports@inbox.lv (pieteikumā norādīt vārdu, uzvārdu un dzimšanas datumu).

Sacensību nolikums šeit

"GDA čempionātā- Kandava 2017" tehnikumiešiem izcili sasniegumi

16.05.2017

2017. gada 16.maijā plkst. 15:00 Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā notika „GDA čempionāts- Kandava 2017".

Sacensības norisinājās 3 grupās: jaunieši līdz 18 g.v.; 18 g.v. un
vecāki; jaunietes un sievietes.

Tehnikumiešiem sacensībās bija izcili panākumi. Vecuma grupā 18+ uzvarēja 4.LM kursa audzēknis- Renārs Stančiks. Vecuma grupā līdz 18.g.v. mūsu audzēkņi ieņēma visu goda sešinieku un par uzvarētāju kļuva- Klāvs Auseklis(2.BLM). Meiteņu konkurencē 2.vietu izcīnīja- Sanita Morjakova (2.ĒP).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Mūsu audzēknis Gunārs Filoņenko izcīna 3.vietu Eiropas konkursā "Jaunais automehāniķis". LEPOJAMIES!

15.05.2017

No 2017. gada 15.-16.maijam Varšavā (Polijā) norisinās Eiropas konkurss "Jaunais automehāniķis", kurā piedalījās arī mūsu audzēknis Gunārs Filoņenko, izcīnot augsto 3.vietu. Jāatgādina,ka Gunārs Latvijā izcīnīja 1.vietu konkursā "Jaunais automehāniķis 2017", tādejādi saņemot uzaicinājumu dalībai Eiropas konkursā. Konkursa apbalvojuma ietvaros Gunāram būs iespēja apmeklēt arī Eiring Klinger ražotni Štutgartē (Vācijā).

Konkursā 1.vietu izcīnīja Lietuvas jaunais automehāniķis, 2.vietu Priekuļu tehnikuma automehāniķis, kopumā konkursā piedalījās 9 jaunieši no dažādām valstīm.

Izsakām lielu paldies skolotājiem- Alfrēdam Petrovičam, Vladimiram Ševčukam, Kasparam Ševčukam par Gunāra gatavošanu konkursam, kā arī skolotājam Kasparam par sniegto atbalstu braucienā uz Varšavu.

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā svin Valsts valodas dienu ar akciju "Valoda uz trotuāra"

13.05.2017 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

Sestdien, 13. maijā , jau sesto gadu pēc kārtas Rakstniecības un mūzikas muzejs un tā draugi visā Latvijā aicina svinēt Valsts valodas dienu.

Šogad svētki tika atzīmēti ar akciju "Valoda uz trotuāra". Akcijā iesaistījās arī mūsu tehnikuma audzēkņi,kas skolas bruģi piepildīja ar dzejas, prozas rindām. 

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sacensības spiešanā guļus

11.05.2017

2017. gada 11. maijā tehnikuma svaru zālē norisinājās Kandavas LT sacensības svaru stieņa spiešanā guļus. Tika noskaidroti spēcīgākie puiši tehnikumā 6 svara kategorijās, kā arī kopvērtējumā spēcīgākie kursi.


printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma tautas bumbas turnīrs meitenēm

09.05.2017

2017. gada 9. maijā tehnikumā norisinājās tautas bumbas turnīrs meitenēm.

Rezultāti:

1.Vieta. 3.ĒP- Ribaka Amanda,Saulgrieze Annija, Nikolajeva Amanda, Auziņa Signija, Ansberga Loreta(3.VP).

2.Vieta. 2.ĒP/VP- Morjakova Sanita, Dreslere Daniela, Mūrniece Santa, Kozlova Zeltīte, Lagzdiņa Ieva(3.ĒP).

3.Vieta. 1.ĒP- Reinberga Sigita, Jākobsone Laura, Allere Emīlija, Briģe Linda, Grosbaha Lilita, Neretina Diāna.

4.Vieta. 1.VP- Aberkase Agnese, Ņikitina Santa, Semenoviča Vita, Tarazēviča Laura, Broka Daniela, Ābolkalna Danija.

Goda teātris viesojas tehnikumā ar izrādi "Čomiņi"

08.05.2017 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

2017. gada 8. maijā tehnikumā viesojās Goda teātris ar izrādi "Čomiņi". Izrāde bija par draudzību, mīlestību, izdabāšanu vecākiem un vēlēšanos būt patstāvīgiem.

Galvenajās lomās Edgars Ozoliņš un Rolands Beķeris.

“LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa pirmajās sacensībās Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komanda pirmajā trijniekā

06.05.2017

Ar startiem “ProKart kauss 2017” pirmajā posmā sākusies arī “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa otrā sezona, un šogad projektā piedalās jau 15 mācību iestādes. Pirmajās sacīkstes laurus plūca Daugavpils Būvniecības tehnikuma komanda, atstājot Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komandu godpilnajā trešajā vietā “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa izcīņā. Savukārt  “ProKart kauss 2017” ieskaitē kandavnieki ierindojās 6. vietā.

“ProKart kauss 2017” pirmās sacīkstes norisinājās 6. maijā Madonas kartingu trasē. Pirms sacīkstēm komandām bija iespēja pārbaudīt savu kartingu tehnisko gatavību un aizvadīt kopējos treniņus. Tieši panākumi “ProKart kauss 2017” seriāla sešos posmos, kā arī tehnikas sagatavotība un atbalstītāju daudzums, noteiks “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa otras sezonas uzvarētājkomandu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumam būs savs ozols kopējā saimē

04.05.2017 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

4. maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas svētki tika atzīmēti arī Kandavas novadā. Pilsētas promenādē notika pasākums “Es esmu Latvija!” ar svinīgām uzrunām un pupu stādīšanas akciju “No mazām domām izaug lieli darbi!”. Svētki turpinājās ar 24 Latvijas simtgades ozolu iestādīšanu pie Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadiona, Mazās skolas ielā. Ozolus iestādīja izglītības iestāžu pārstāvji, domes vadība un deputāti, novada uzņēmēji, nevalstisko organizāciju pārstāvji un kultūras darbinieki. Arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma pārstāvji, kopā ar direktori Daci Rozentāli iestādīja ozolu, kas nu augs kopīgā saimē ar citiem, sagaidot Latvijas simtgadi, lai turpinātu zaļot vēl 100 gadus.


Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top