Konkurss "Jaunais automehāniķis 2020"28.09.2020

Spraigā konkurencē aizvadīts konkursa "Jaunais automehāniķis 2020" fināls. Konkursa formāts būtiski atšķīrās no iepriekšējiem gadiem, kad uzdevumi tika nodrošināti BT1 izstādes ietvaros. Šoreiz finālistiem bija iespēja sacensties daudz reālākā ikdienas vidē.

Finālā savas prasmes un zināšanas rādīja 15 topošie automehāniķi, viņu vidū bija arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēknis Adrians Lasis. Šoreiz konkurence bija ļoti liela, līderi mainījās katru dienu un gandrīz pēc katra uzdevuma. Šajā gadā pirmās trīs vietas ieņēma Rīgas, Liepājas un Jelgavas tehnikumu pārstāvji.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta stadionam un dienesta viesnīcai dots restarts28.09.2020

25. septembrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā tika atzīmēts noslēgums apjomīgam projektam, kas rezultējies ar sporta stadiona atjaunošanu, dienesta viesnīcas ēkas pārbūvi, un aprīkojuma iegādi mācību procesa modernizēšanai.

2016. gada nogalē tika parakstīts līgums par Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma modernizēšana specifiskā atbalsta mērķa 8.1.3. “Palielināt modernizēto profesionālās izglītības iestāžu skaitu” ietvaros” īstenošanu.

Projekts paredzēja modernizēt izglītības procesam nepieciešamo materiāli tehnisko bāzi prioritārajās izglītības programmās, uzlabojot izglītības iestādes infrastruktūru. Projekta īstenošanas rezultātā tehnikuma dienesta viesnīca Nr. 2 pārbūvēta un aprīkota ar nepieciešamo aprīkojumu. Pārbūvēts stadions un stadiona administratīvā ēka, iegādāts sporta inventārs obligātā mācību priekšmeta “Sports” aktivitāšu nodrošināšanai. Prioritāro izglītības programmu “Autotransports” un “Lauksaimniecības tehnika”, dabaszinātņu un vispārējās vidējās izglītības programmu īstenošanas telpas aprīkotas ar mēbelēm un informācijas un komunikāciju tehnoloģijām. Lai īstenotu profesionālās izglītības kompetences centra funkcijas pieaugušo tālākizglītībā, iegādāts bibliotēkas un semināru zāles aprīkojums.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (33)

Kandavas LT kafejnīca: ēdenkarte no 28. septembra līdz 1. oktobrim28.09.2020

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma kafejnīcas ēdienkarte nedēļai - no 28. septembra līdz 1. oktobrim.

Atgādinām, ka kafejnīcā jau no paša rīta nopērkami svaigi cepti konditorejas izstrādājumi, kā arī vari iegādāties kafiju.

printēt

Piesakies NEKLĀTIENES mācībām specialitātē "Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķis"11.09.2020

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā sākusies dokumentu pieņemšana nepilna laika (neklātienes) mācībām specialitātē “Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķis”. Ja tev ir vidējā izglītība un interese par šo profesiju, piesakies līdz 26. oktobrim.

Sākot ar 2020./2021. mācību gadu, Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā iespējams apgūt aktualizētu izglītības programmu. Paralēli zināšanām un praksei lauksaimniecības tehnikā, tiek apgūti arī lauku saimniecības pamatprocesi (augkopība, lopkopība).

Jaunā izglītības programma izstrādāta, ieklausoties lauksaimnieku vēlmēs un atbilstoši mūsdienu situācijai. Būtiski, ka šajā programmā iesējams apgūt nepieciešamo lauksaimniecības mācības priekšmetu stundu skaitu, lai varētu pretendēt uz Eiropas Savienības fondu piesaisti.

Kopš tehnikuma dibināšanas Kandavā Latvijas lauksaimniecības nozarei ir sagatavoti aptuveni 4000 lauksaimniecības mehāniķi. Pievienojies! Mācības ilgst nepilnus divus gadus, katru otro nedēļas nogali.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Pirmo reizi “SkillsLatvia” konkursā pārbauda jauniešu prasmes mazumtirdzniecībā 21.09.2020

Nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa “SkillsLatvia 2020” prasmju konkursā “Mazumtirdzniecība” noskaidroti labākie jaunie profesionāļi pārdošanas prasmē un potenciālie pretendenti dalībai konkursā “EuroSkills 2020” Austrijā 2021. gada janvārī.

Savas prasmes kopā ar vēl četriem pretendentiem konkursā parādīja arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkne Patrīcija Čiekure, skolotājas Ilzes Ozolas vadībā. Līdz pirmajām vietām šoreiz pietrūka, taču kopā ar pateicību ir saņemts uzaicinājums piedalīties konkursa “EuroSkills 2020” Latvijas komandā.

Nacionālajā jauno profesionāļu prasmju meistarības konkursā dalībnieku pārdošanas prasmes vērtēja nozares profesionāļi - eksperti: Biznesa augstskolas “Turība” Komercdarbības katedras asociētā profesore un programmu direktore Iveta Liniņa, SIA Grāmatu nams “Valters un Rapa” valdes locekle Iveta Ozola, kā arī “Estere Nature Cosmetics” īpašniece Jana Romānova.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

“Møller Auto” tehnikumam dāvina elektromobiļa detaļas18.09.2020

Ar uzņēmuma “Møller Auto” gādību Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņiem ir nodrošināta iespēja iepazīt elektromobiļa darbības pamatus – dāvanā tehnikums saņēmis elektromobiļa akumulatora bateriju un elektromotoru – ģeneratoru.

Mācību procesā ieskatu elektromobiļa darbībā gūs topošie automehāniķi, lauksaimniecības mehanizācijas tehniķi un spēkratu mehāniķi.

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums pateicas uzņēmumam par aktīvo iesaisti, lai jaunieši varētu apgūt jaunākās tehnoloģijas, kā arī par rīkotajiem praktiskajiem kursiem pedagogiem.

“Møller Auto” ir “Volkswagen” un “Audi” zīmolu pārstāvji Latvijā. Uzņēmums piedāvā jaunu un mazlietotu automobiļu tirdzniecību, oriģinālo rezerves daļu tirdzniecību, automobiļu virsbūvju remontu un servisa pakalpojumus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

COVID-19: mācību darba organizācija10.09.2020

Iepazīsties ar Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma mācību darba organizācijas pamatprincipiem Covid-19 izplatības ierobežošanas laikā.

Sargāsim cits citu!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)
facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

Piesardzības pasākumu īstenošana izglītības iestādēsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top