AMI sporta kluba reģionālo sacensību kopvērtējumā PIKC “Kandavas VLT” ieņem 3.vietu- gan jaunietēm, gan jauniešiem18.06.2015

Š.g. 11.jūnijā Rīgas Pārdaugavas profesionālajā vidusskolā norisinājās ikgadējā AMI sporta kluba noslēguma konference. Konferences mērķis ir apbalvot 2014./2015.m.g. sportiskākās mācību iestādes reģionos, atskatīties uz uzrādītajiem rezultātiem reģionālajās sacensībās, kā arī Latvijas izlašu startiem Eiropas un Baltijas sacensībās.

Šogad Kurzemes-Zemgales reģionā uzvaras laurus kopvērtējumā (gan jaunietēm, gan jauniešiem) plūca Saldus PV, 2.vietu ieguva PIKC “Ventspils Tehnikums” un 3.vietu- PIKC “Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums”. Kandavas tehnikumam tika pasniegts arī atzinības raksts jauniešiem par piedalīšanos visās AMI SK rīkotajās sacensībās.

Sporta skolotāji un skolas vadība izsaka pateicību visiem audzēkņiem par dalību un labiem sasniegumiem Kurzemes-Zemgales reģiona un Latvijas Republikas sacensībās.

Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top