Drukas resursa adrese: http://kandavastehnikums.lv/sakums/audzeknu_vecakus_iepazistina_ar_tehnikuma_aktualitatem
Drukas datums: 04:09:10 28.09.2020

Audzēkņu vecākus iepazīstina ar tehnikuma aktualitātēm08.11.2019

8. novembrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notika audzēkņu vecāku sapulce, kuras laikā bija iespēja uzzināt tehnikuma aktualitātes un gūt atbildes interesējošiem jautājumiem.

Sākotnēji tehnikuma vadība informēja par to, kā tiek organizēts tehnikuma mācību process un pastāstīja par stipendijas saņemšanas iepējām. 

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma direktore Dace Rozentāle norādīja, ka mācību gads ir iesācies veiksmīgi un nav sliktu ziņu ko vecākiem nodot. Informējot par tehnikuma ikdienu, viņa mudināja vecākus runāt ar saviem bērniem par viņu gaitām, lai katrs tehnikuma audzēknis būtu sadzirdēts. 

Šobrīd notiek tehnikuma kopmītnes renovācija, kas neparedzētu papildus darbu dēļ ieilgs - sākotnēji tās bija plānots nodot ekspluatācijā sākot ar jauno gadu, taču būvnieki lūguši pagarināt termiņu līdz februāra beigām. Tāpat D. Rozentāle informēja, ka drīzumā tehnikumā notiks Valsts policijas plānveida alkohola un narkotiku reids. 

Katru gadu tehnikums veic audzēkņu aptauju, lai noskaidrotu kā skolēni adaptējušies jaunajā vidē, ar kādām problēmām saskaras ikdienā un kā vērtē mācību procesu kopumā. Aptaujas rezultāti liecina, ka audzēkņi ir apmierināti ar izvēlētajām specialitātēm, skolotājiem, mācību vidi un materiāli tehnisko bāzi. Aptaujā audzēkņi izteikuši viedokli par dažādām sadzīviskām lietām, tostarp, par kopmītnēm, par savu emocionālo pašsajūtu un citām tēmām, ar ko tehnikuma vadība rūpīgi iepazinusies un izvērtējusi.

Sapulces otrajā daļā vecāki devās uz tikšanos ar kursu audzinātājiem, lai pārrunātam katram kursam aktuālākos jautājumus un, ja nepieciešams, tiktos individuāli ar mācību priekšmetu skolotājiem.

Ivonna Vicinska, sabiedrisko attiecību speciāliste