Drukas resursa adrese: http://kandavastehnikums.lv/sakums/darbu_sak_kandavas_lauksaimniecibas_tehnikuma_kafejnica
Drukas datums: 09:38:50 30.09.2020

Darbu sāk Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma kafejnīca07.09.2020

7. septembrī laba vēlējumu un sveicienu pavadīta darbu uzsāka Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma kafejnīca.

Tehnikuma direktore Dace Rozentāle novēlēja kafejnīcas darbiniekiem veiksmi un izturību. Ideja par šādas kafejnīcas izveidi gaisā virmo aptuveni piecus gadus, tāpēc prieks, ka beidzot tā ir realizējusies. Direktore īpaši pateicās darbiniekiem Jānim Podkalnam un Sergejam Čikanovičam par ieguldīto darbu.

Pirmajā kafejnīcas dienā interesentu netrūka un brīžiem veidojās gara rinda. Tie, kuri ieradās pirmie, tika arī pie svētku cienasta – gardas medus kūkas. Pirmos apmeklētājus apkalpoja tehnikuma direktore Dace Rozentāle, kura pilnībā pārraudzīja kafejnīcas tapšanas procesu.

Kafejnīca galvenokārt izveidota, lai paēduši būtu tehnikuma audzēkņi, un kā prakses iespējas vieta jauniešiem, taču to var apmeklēt ikviens interesents. Ar prieku uzklausīsim arī apmeklētāju ierosinājumus par ēdienkarti, lai piedāvājums būtu pēc iespējas vairāk saistošs un vēlmēm atbilstošs. Jau šobrīd kafejnīcā var iegādāties ne tikai siltos ēdienus, bet arī dažādus konditorejas izstrādājumus.

Jāatzīmē, kafejnīcai vēl nav sava nosaukuma, tāpēc ikviens aicināts piedalīties un sociālajos tīklos iesūtīt savu variantu – izvēlētā nosaukuma autoram balva garantēta.

Kafejnīcas darba laiks: P.: 10.00 – 17:00; O., T., C.: 8:00 – 17:00. Labu apetīti!