Izdari labu darbu, ziedo krēslu iegādei Kandavas pansijā11.12.2019

Ziemassvētki ir prieka, ģimeniskuma un pārsteigumu laiks, taču svētki mēdz sagādāt arī skumjākus brīžus tiem, kuri jūtas vientuļi un aizmirsti. Kandavas Lauksaimniecības tehnikums šajā pirmssvētku laikā aicina domāt labas domas un darīt labus darbus, iesaistoties akcijā “Krēslu iegāde Kandavas pansijas iemītnieku koplietošanas telpām”.

Kandavas pansijā mīt seniori, kuriem dažādu apstākļu dēļ šobrīd tā ir labākā mājvieta mūža nogalei. “Ar Kandavas novada iespēju fonda starpniecību ir uzsākta līdzekļu vākšana, lai iegādātos krēslus kopīgajai pansijas ēdamtelpai un foajē telpai. Aicinu tehnikuma audzēkņus un darbiniekus ziedot kaut nelielu summu, lai iepriecinātu mūsu pilsētas seniorus,” mudina Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma direktore Dace Rozentāle. 

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma foajē šim nolūkam ir izvietota ziedojumu urna.

Dzejnieks Imants Ziedonis savā dzejolī par laimi teicis šādus vārdus: “Un tādas lielas laimes nemaz nav. Ja jums to vēl, tad ziniet: tie ir nieki. Ir tikai tādas mazas laimītes. Ir tikai tādi mazi ikdienības prieki.”

Piedalies akcijā un palīdzi sagādāt senioriem “ikdienības prieku”!

Pasākumu kalendārs
<
>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top