Kandavas kafijas svētki - 201930.10.2019

26.oktobrī Kandavā jau 10 gadu notika Kandavas Kafijas svētki, kuros visus 10 gadus piedalījušies arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Apkalpojošās struktūrvienības audzēkņi un skolotāji. Šogad uzsvars tika likts uz zīlēm, zīļu kafiju (zīles Kandavas apkārtnē netrūkst), tāpēc arī kafejnīcas noformējumā uzsvars tika likts uz Kandavas ozolzīli, par kuras ideju jāpateicas māksliniecei – noformētājai Violetai Feodorovai.

                Sāļos un saldos našķus divu dienu garumā gatavoja 3.ĒP kursa audzēkņi skolotājas Indras Vizules vadībā un 2.VP kursa audzēkņi skolotājas Dzintras Znatnajas vadībā. Par skaisti klātiem galdiem, viesu apkalpošanu svētku dienā rūpējās 2.VP kursa audzēknes Ilona Radvilaviča, Aija Rasmusa, Lāsma Rasmusa un Evelīna Dombrovska skolotājas Lilijas Ķieģeles vadībā. Sāļos un saldos našķus viesiem palīdzēja realizēt  3.ĒP kursa audzēkne Dace Kukša.

                Paldies visiem 3.ĒP un 2.VP kursa audzēkņiem par ieguldīto darbu svētku našķu sagatavošanā un skolotājām par prasmīgu audzēkņu sagatavošanu un darbu vadīšanu svētku norises laikā!

Materiālu ievietošanai mājas lapā sagatavoja Apkalpojošās struktūrvienības vadītāja Indra Vizule.

facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

PIeteikšanās mācībāmKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top