Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā sāks darboties jauna kafejnīca04.09.2020

No pirmdienas, 7. septembra, Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā, Valteru ielā 6/3 sāks darboties jauna kafejnīca. Kafejnīcu varēs apmeklēt ikviens, kurš vēlēsies baudīt siltu un ar mīlestību gatavotu maltīti. Tehnikuma audzēkņi varēs paēst par zemāku cenu.

Šobrīd aktīvi notiek pēdējie telpu iekārtošanas darbi, lai no pirmdienas bijusī tehnikuma degustāciju zāle pārtaptu par vietu, kur modernā un mājīgā gaisotnē paēst. Pieredzējuša pavāra vadībā par apmeklētājiem rūpēsies arī tehnikuma Ēdināšanas pakalpojumu un Viesnīcu pakalpojumu specialitāšu studenti, kuriem šī būs iespēja iegūt praktiskas zināšanas.

Kafejnīca būs atvērta no pirmdienas līdz ceturtdienai (Pirmdienā no plkst. 10:00 – 17:00; Otrdien līdz ceturtdien no plkst. 8:00 – 17:00).

Attēlos: kafejnīcas ierīkošanas process, ieskats pirmās nedēļas ēdienkartē (7. līdz 10. septembris).

 

facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

Kandavas Lauksaimiecības Tehnikum kafejnīcaPiesardzības pasākumu īstenošana izglītības iestādēsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top