Kandavas tehnikuma audzēkņi cīnīsies par titulu "Jaunais automehāniķis"19.02.2018

23. februārī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma ST Cīrava audzēkņi Kristaps Rosvalds, Artis Mucenieks, Kristaps Blite un Guntars Andersons piedalīsies Vislatvijas Jauno automehāniķu konkursa pusfinālā, kas notiks izstādē "Skola 2018".

"Jaunais automehāniķis" ir unikāls notikums profesionālās izglītības jomā - jau vienpadsmito gadu konkurss pulcē vairākus simtus dalībnieku.

 Kandavnieki ir starp tiem 52 konkursantiem, kuri piedalīsies konkursa otrajā kārtā - klātienes testā ar 30 jautājumiem. Konkursa pirmajā kārtā piedalījās 247 entuziasti, kas ir rekordliels skaits. Jaunieši sekmīgi nokārtoja online testu, atbildot uz 100 jautājumiem par auto mehāniku, uzbūvi un jaunajām tehnoloģijām.

"Jaunais automehāniķis 2018" fināls notiks Ķīpsalā, no 6. - 8. aprīlim izstādes "Auto 2018" laikā. Finālā jaunieši atbildēs uz teorētiskiem jautājumiem un praktiski pierādīs savas prasmes cīņā par jaunā automehāniķa titulu, veicot auto tehnisko apkopi, vadības bloku un sistēmu diagnostiku un izpildot citus uzdevumus.

 Konkursa "Jaunais automehāniķis 2017" pirmās vietas ieguvējs, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēknis Gunārs Fiļonenko stāsta, kā mainījusies viņa dzīve pēc dalības konkursā: "Konkurss man pavēra plašas iespējas. Esmu izbraukājis visu Eiropu, jo pēc tam dabūju darbu savā jomā, ieguvu jaunus kontaktus. Šīgada konkursantiem iesaku sagatavoties finālam, būt atvērtiem un pārliecinātiem par sevi."

 Konkurss "Jaunais automehāniķis" atbalsta jauno speciālistu zināšanu un prasmju apguvi, kā arī vairo automehāniķa profesijas prestižu. Konkursu rīko auto rezerves daļu vairumtirdzniecības uzņēmums "Inter Cars Latvija", sadarbībā ar izstāžu sabiedrību BT1 un Rīgas Tehnisko Koledžu.  Pasākums sniedz pieredzi, ar ko jaunie auto nozares speciālisti saskarsies profesionālajā darbā un iespēju veidot tiešo saikni pasaulē atpazīstamu zīmolu ražotāju pārstāvjiem, kuri vērtēs jauniešu sniegumu.

 

Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top