KLT florbola turnīrs noslēdzies28.02.2020

Februārī norisinājās Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma florbola turnīrs, kurā piedalījās 8 komandas. Gan pusfināla, gan fināla spēles bija spraigas un emocijām bagātas. Finālos, kas notika 26. februārī iekļuva komandas 2ALM, 3ALM, 4ALM un 3E/K/ĒP.

Visveiksmīgākais un spēcīgākais kurss, kas izcīnīja 1.vietu, bija 4ALM, 2.vietu izcīnīja 2ALM, 3.vietā ierindojās 3E/K/ĒP.

1.VIETA 4.ALM – Jānis Antiņš, Ričards Skuja, Māris Krautmanis, Valentīns Salineks, Edgars Karshofs

2.VIETA 2.ALM – Dzintars Kinstlers, Aivis Dambrausks, Renārs Davidauskis, Matīss Liepa, Alvis Bāderis

3.VIETA 3.E.K.ĒP- Raivis Zuoks, Valters Dakstiņš, Krišs Vismanis, Rinalds Berkins, Kevins Laksis