Konkursa “PROFS 2019” pusfinālā tehnikuma audzēkņiem 4. vieta26.11.2019

22. novembrī Ventspilī notika Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības organizētā konkursa profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem “PROFS 2019” reģionālais pusfināls. Kandavas Lauksaimniecības tehnikums konkursā pārstāvēts jau trešo gadu, un šogad tehnikuma audzēkņi ieguva 4. vietu.

Konkursa mērķis ir veicināt interesi un izpratni par darba tiesībām un darba drošību, uzsākot darba gaitas, kā arī veicināt izpratni par sociālo dialogu. Konkursā bija jādemonstrē sagatavotais mājas darbs par arodbiedrības lomu darba tiesiskajās attiecībās, jāveic riska novērtēšana, kā arī jāatbild uz viktorīnas jautājumiem. Konkursa dalībniekiem bija jāmeklē arī argumenti un risinājumi dažādām situācijām darba tiesiskajos un darba drošības jautājumos. 

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komandu pārstāvēja Dāgs Lazdāns, Artis Birkerts, Karīna Antanaviča, Patrīcija Čiekure, Krišjānis Garančs un Rinalds Berkins. 4. vietā tehnikuma komanda ierindojās ar 57,6 punktiem - tikai nepilni septiņi punkti komandu šķīra no iekļūšanas finālā.

Šogad konkursā piecos reģionālajos pusfinālos ir piedalījušās 26 komandas no 22 vidējās profesionālās izglītības iestādēm. Finālā iekļuvušās komandas tiksies 12. decembrī. 

Mēs varam lepoties ar saviem audzēkņiem - paldies viņiem par paveikto! Paldies konkursa organizētājiem un Ventspils tehnikumam par sirsnīgo uzņemšanu.

Liene Šnikvalde, KLT krievu valodas skolotāja

facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

Piesardzības pasākumu īstenošana izglītības iestādēsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top