Lauksaimniecības tehnikas mehāniķi sacentās par iespēju doties uz konkursu “Skills Latvia 2020”25.02.2020

24. februārī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā pieci topošie lauksaimniecības tehnikas mehāniķi (3 tehnikuma, 2 Cīravas struktūrvienības audzēkņi) sacentās par iespēju kvalificēties  nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā “Skills Latvia 2020” nominācijā “Smago spēkratu remonts un apkopes”.

Savas prasmes un zināšanas jauniešiem bija jāparāda piecos dažādos uzdevumos: Motora defektācija un remonts pēc ražotāja instrukcijas; Motora kļūdu diagnostika; Hidrauliskā sistēma; Tehnikas pirmspiegādes pārbaude; Galvenā pārvada (reduktora) regulēšana.

Vislabāko rezultātu un iespēju piedalīties “Skills Latvia 2020” konkursā ieguva Kristaps Strazdiņš. Secīgi 2. līdz 5. vietā ierindojās Jānis Dombrovskis, Enno Martins Andersons, Kārlis Veisbuks un Mārtiņš Virkutis.

Audzēkņus dalībai šajā pasākumā sagatavoja skolotāji Guntis Daubars, Mārtiņš Pētersons, Ilgonis Ešenbergs, Imants Cickovskis un Kaspars Ševčuks.

Paldies jauniešiem par izrādīto iniciatīvu un piedalīšanos, kā arī pateicamies skolotājiem par ieguldīto darbu. Novēlam Kristapam Strazdiņam veiksmi konkursā!

Nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss “Skills Latvia 2020” notiks Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā Rīgā, 28. un 29. aprīlī.


Foto: Ivonna Vicinska, Guntis Daubars

facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

PIeteikšanās mācībāmKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top