“Møller Auto” tehnikumam dāvina elektromobiļa detaļas18.09.2020

Ar uzņēmuma “Møller Auto” gādību Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņiem ir nodrošināta iespēja iepazīt elektromobiļa darbības pamatus – dāvanā tehnikums saņēmis elektromobiļa akumulatora bateriju un elektromotoru – ģeneratoru.

Mācību procesā ieskatu elektromobiļa darbībā gūs topošie automehāniķi, lauksaimniecības mehanizācijas tehniķi un spēkratu mehāniķi.

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums pateicas uzņēmumam par aktīvo iesaisti, lai jaunieši varētu apgūt jaunākās tehnoloģijas, kā arī par rīkotajiem praktiskajiem kursiem pedagogiem.

“Møller Auto” ir “Volkswagen” un “Audi” zīmolu pārstāvji Latvijā. Uzņēmums piedāvā jaunu un mazlietotu automobiļu tirdzniecību, oriģinālo rezerves daļu tirdzniecību, automobiļu virsbūvju remontu un servisa pakalpojumus.

facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

Kandavas Lauksaimiecības Tehnikum kafejnīcaPiesardzības pasākumu īstenošana izglītības iestādēsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top