Drukas resursa adrese: http://kandavastehnikums.lv/sakums/piesakies_neklatienes_macibam_specialitate_lauksaimniecibas_mehanizacijas_tehnikis
Drukas datums: 08:22:46 30.09.2020

Piesakies NEKLĀTIENES mācībām specialitātē "Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķis"11.09.2020

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā sākusies dokumentu pieņemšana nepilna laika (neklātienes) mācībām specialitātē “Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķis”. Ja tev ir vidējā izglītība un interese par šo profesiju, piesakies līdz 26. oktobrim.

Sākot ar 2020./2021. mācību gadu, Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā iespējams apgūt aktualizētu izglītības programmu. Paralēli zināšanām un praksei lauksaimniecības tehnikā, tiek apgūti arī lauku saimniecības pamatprocesi (augkopība, lopkopība).

Jaunā izglītības programma izstrādāta, ieklausoties lauksaimnieku vēlmēs un atbilstoši mūsdienu situācijai. Būtiski, ka šajā programmā iesējams apgūt nepieciešamo lauksaimniecības mācības priekšmetu stundu skaitu, lai varētu pretendēt uz Eiropas Savienības fondu piesaisti.

Kopš tehnikuma dibināšanas Kandavā Latvijas lauksaimniecības nozarei ir sagatavoti aptuveni 4000 lauksaimniecības mehāniķi. Pievienojies! Mācības ilgst nepilnus divus gadus, katru otro nedēļas nogali.

Piesakies līdz 26. oktobrim klātienē Kandavā, Valteru ielā 6 vai elektroniski. Uzzini vairāk par mācībām neklātienē un iesniedzamajiem dokumentiem šeit