Sveicam LR Proklamēšanas 102. gadadienā17.11.2020

1918. gada 18. novembra pēcpusdienā mūsdienu Latvijas Nacionālajā teātrī proklamēja neatkarīgas Latvijas valsts izveidošanu. Mūsu valsts kopš šī brīža ir piedzīvojusi kā lielus saviļņojuma brīžus, tā arī rūgtas asaras un ciešanas. Šodien, 2020. gadā, mēs varam lepoties, ka dzīvojam brīvā zemē. Latvija mums katram nozīmē ko savu, MĒS visi kopā un katrs atsevišķi esam Latvija!  


Turi Latviju dziļi ieslēgtu savā sirdī,

Turi to kā lielāko dārgumu, ko nedrīkst pazaudēt.

Jo, zaudējis Latviju, tu zudīsi pats.

/J.Jaunsudrabiņš/

Īpašu vēstījumu Latvijas dzimšanas dienā ir sagatavojuši tehnikuma skatuves runas pulciņa jaunieši. Latvijas svētku nedēļā droši vien ikkatram no mums ne reizi vien prātā ienācis jautājums - kas man ir svēts un nozīmīgs dzīvē? Vai tā ir ģimene, vectēva saimniecība, vai pienākums un darbs, vai skaistā apkārtne ar rudens lapu krāšņumu un dzestrajiem miglas rītiem? Vai mana zeme – mana Latvija? Atbildes meklējuši arī mūsu tehnikuma jaunieši, un, domājams, atraduši.

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Skatuves runas pulciņš: Alise Kārkliņa, Lāsma Rasmusa, Ilona Radvilāviča, Aija Rasmusa, Iļja Pretkels, Edvīns Lorencs. Vadītāja: Sandra Aukšmukste.

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība
Pasākumu kalendārs
<
>
facebokinstagramyoutube

Kandavas Lauksaimiecības Tehnikum kafejnīcaPiesardzības pasākumu īstenošana izglītības iestādēsKandavas novadse-klase
back to top