Valsts svētku pasākumā godina tehnikuma izcilniekus14.11.2019

14. novembrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma (KLT) audzēkņi un pedagogi pulcējās Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienai veltītā svinīgā pasākumā. Pasākumā tika godināti audzēkņi ar vislabākajām sekmēm, Latvijas aršanas sacensību laureāti, kā arī pasniegti Lāčplēša dienas trīscīņas sacensību diplomi. Pēcāk patriotisku svētku koncertu sniedza aktrise un dzejniece Dina Kristīne Bitēna, komponists Atvars Sirmais un Latviešu biedrības  Norvēģijā priekšsēdētāja Ieva Melbārde.

Atklājot pasākumu, KLT direktore Dace Rozentāle uzsvēra, ka mūsu Latvijas liktenis ir mūsu pašu rokās. "Valsts nākotni var aizēnot tikai mūsu vienaldzība. Tāpēc ikdienā teiksim labus vārdus, darīsim labus darbus, domāsim gaišas domas. Bet par to, ka Latvija ir stipra, par to man šaubu nav. Jo Latvijas stiprums ir mūsu stiprajos cilvēkos. Tādos, kuri savu darbu veic pēc vislabākās sirdsapziņas. Tādos, kuri savās ģimenēs audzina krietnus un godīgus bērnus, tādos, kuri dzīvo un strādā savai Latvijai. Šodien varu būt patiešām lepna, ka mūsu skolā mācās Latvijas labākie arāji, tie ir mūsu abi Jāņi, varu būt lepna, ka mūsu skolā mācās visskaistākās meitenes, visspēcīgākie puiši. Varu būt šodien lepna, ka manā skolā ir skolotāji entuziasti."

Īpašu pateicību tehnikuma direktore izteica KLT vēstures skolotājai Silvai Vīnertei. "Viņa ir cilvēks, kurš jūs ir iepazīstinājis ar Latvijas vēsturi, vedis ekskursijās, šo entuziasmu tikai vairo, un liek jums domāt labas domas, ka jums ir jāpaliek mūsu mīļajā, labajā Latvijā."

KVL Atzinības rakstu par labām un teicamām sekmēm saņēma Līgonis Linards Skuja (1ALM), Kristaps Dāvidsons (1A), Emīls Lagzdiņš (1BLM), Viviāna Neretina (1ĒP), Samanta Šulca (1VP), Lauris Kovaļevskis (1E), Viktorija Lāsma Štēbele (2VP), Lāsma Rasmusa (2VP), Betija Sproģe (2VP), Annija Jansone (2VP), Lilita Dronka (2BLM), Kristaps Kristāls (2ALM), Krišjānis Garančs (3E). 

Diplomus par sasniegumiem Lāčplēša dienas trīscīņas sacensībās 60 kilogramu kategorijā saņēma:

1. vieta - Ingus Veldre (1. A)

2. vieta - Matīss Ločs (1. ALM)

3. vieta - Dairis Ločs (1. ALM)

Diplomus par sasniegumiem Lāčplēša dienas trīscīņas sacensībās 66 kilogramu kategorijā saņēma:

1. vieta - Gints Bahmanis (3. BLM)

2. vieta - Emīls Lagzdiņš (1. BLM)

3. vieta - Dāvids Nakurts (2. BLM)

Diplomus par sasniegumiem Lāčplēša dienas trīscīņas sacensībās 81 kilogramu kategorijā saņēma:

1. vieta - Raitis Fedosejonoks (2. ALM)

2. vieta - Armands Kļaviņš (1. ALM)

3. vieta - Daniels Kusiņš (1. ALM)

Diplomu par izcīnīto 1. vietu Latvijas aršanas sacensībās parasto sporta arklu klasē saņēma Jānis Dombrovskis, un par izcīnīto 1. vietu Latvijas aršanas sacensībās reverso sporta arklu klasē - Jānis Daugins.

Ivonna Vicinska, Sabiedrisko attiecību speciāliste 

Pasākumu kalendārs
<
>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top