Drukas resursa adrese: http://kandavastehnikums.lv/sakums/vecakus_aicina_iztureties_atbildigi_un_ieverot_rekomendacijas_neapmeklet_virusa_skartas_valstis
Drukas datums: 21:57:19 02.04.2020

Vecākus aicina izturēties atbildīgi un ievērot rekomendācijas neapmeklēt vīrusa skartās valstis12.03.2020

Lai būtu iespējams īstenot epidemioloģiskos pasākumus skolēniem, kuri plāno doties uz citām valstīm, Izglītības un zinātnes ministrija 2020. gada 10. martā nosūtījusi vēstuli visām Latvijas izglītības iestādēm ar lūgumu apkopot informāciju no skolēnu vecākiem, ja skolēnu brīvlaikā plānots ārvalstu ceļojums.

Lai ierobežotu koronavīrusa Covid-19 turpmāku izplatību, ikviens vecāks aicināts ļoti atbildīgi izturēties un ievērot atbildīgo dienestu rekomendācijas neapmeklēt vīrusa skartās valstis. Šobrīd ir stingrs aicinājums neapmeklēt konkrētas valstis, kurā ir augsts risks inficēties ar jauno vīrusu Covid-19. Ja skolēns būs apmeklējis kādu no Covid-19 riska skartajām valstīm, bērniem pēc atgriešanās būs jānodrošina 14 dienu karantīna.

Ieteikumi un rekomendācijas, biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par koronavīrusa izraisīto uzliesmojumu pieejami Veselības ministrijas tīmekļvietnēSlimību profilakses un kontroles centra tīmekļvietnē, kā arī IZM tīmekļvietnē.

Informācija: izm.gov.lv