Pirmo reizi “SkillsLatvia” konkursā pārbauda jauniešu prasmes mazumtirdzniecībā 21.09.2020

Nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa “SkillsLatvia 2020” prasmju konkursā “Mazumtirdzniecība” noskaidroti labākie jaunie profesionāļi pārdošanas prasmē un potenciālie pretendenti dalībai konkursā “EuroSkills 2020” Austrijā 2021. gada janvārī.

Savas prasmes kopā ar vēl četriem pretendentiem konkursā parādīja arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkne Patrīcija Čiekure, skolotājas Ilzes Ozolas vadībā. Līdz pirmajām vietām šoreiz pietrūka, taču kopā ar pateicību ir saņemts uzaicinājums piedalīties konkursa “EuroSkills 2020” Latvijas komandā.

Nacionālajā jauno profesionāļu prasmju meistarības konkursā dalībnieku pārdošanas prasmes vērtēja nozares profesionāļi - eksperti: Biznesa augstskolas “Turība” Komercdarbības katedras asociētā profesore un programmu direktore Iveta Liniņa, SIA Grāmatu nams “Valters un Rapa” valdes locekle Iveta Ozola, kā arī “Estere Nature Cosmetics” īpašniece Jana Romānova.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

“Møller Auto” tehnikumam dāvina elektromobiļa detaļas18.09.2020

Ar uzņēmuma “Møller Auto” gādību Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņiem ir nodrošināta iespēja iepazīt elektromobiļa darbības pamatus – dāvanā tehnikums saņēmis elektromobiļa akumulatora bateriju un elektromotoru – ģeneratoru.

Mācību procesā ieskatu elektromobiļa darbībā gūs topošie automehāniķi, lauksaimniecības mehanizācijas tehniķi un spēkratu mehāniķi.

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums pateicas uzņēmumam par aktīvo iesaisti, lai jaunieši varētu apgūt jaunākās tehnoloģijas, kā arī par rīkotajiem praktiskajiem kursiem pedagogiem.

“Møller Auto” ir “Volkswagen” un “Audi” zīmolu pārstāvji Latvijā. Uzņēmums piedāvā jaunu un mazlietotu automobiļu tirdzniecību, oriģinālo rezerves daļu tirdzniecību, automobiļu virsbūvju remontu un servisa pakalpojumus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

COVID-19: mācību darba organizācija10.09.2020

Iepazīsties ar Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma mācību darba organizācijas pamatprincipiem Covid-19 izplatības ierobežošanas laikā.

Sargāsim cits citu!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Darbu sāk Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma kafejnīca07.09.2020

7. septembrī laba vēlējumu un sveicienu pavadīta darbu uzsāka Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma kafejnīca.

Tehnikuma direktore Dace Rozentāle novēlēja kafejnīcas darbiniekiem veiksmi un izturību. Ideja par šādas kafejnīcas izveidi gaisā virmo aptuveni piecus gadus, tāpēc prieks, ka beidzot tā ir realizējusies. Direktore īpaši pateicās darbiniekiem Jānim Podkalnam un Sergejam Čikanovičam par ieguldīto darbu.

Pirmajā kafejnīcas dienā interesentu netrūka un brīžiem veidojās gara rinda. Tie, kuri ieradās pirmie, tika arī pie svētku cienasta – gardas medus kūkas. Pirmos apmeklētājus apkalpoja tehnikuma direktore Dace Rozentāle, kura pilnībā pārraudzīja kafejnīcas tapšanas procesu.

Kafejnīca galvenokārt izveidota, lai paēduši būtu tehnikuma audzēkņi, un kā prakses iespējas vieta jauniešiem, taču to var apmeklēt ikviens interesents. Ar prieku uzklausīsim arī apmeklētāju ierosinājumus par ēdienkarti, lai piedāvājums būtu pēc iespējas vairāk saistošs un vēlmēm atbilstošs. Jau šobrīd kafejnīcā var iegādāties ne tikai siltos ēdienus, bet arī dažādus konditorejas izstrādājumus.

Jāatzīmē, kafejnīcai vēl nav sava nosaukuma, tāpēc ikviens aicināts piedalīties un sociālajos tīklos iesūtīt savu variantu – izvēlētā nosaukuma autoram balva garantēta.

Kafejnīcas darba laiks: P.: 10.00 – 17:00; O., T., C.: 8:00 – 17:00. Labu apetīti!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā sāks darboties jauna kafejnīca04.09.2020

No pirmdienas, 7. septembra, Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā, Valteru ielā 6/3 sāks darboties jauna kafejnīca. Kafejnīcu varēs apmeklēt ikviens, kurš vēlēsies baudīt siltu un ar mīlestību gatavotu maltīti. Tehnikuma audzēkņi varēs paēst par zemāku cenu.

Šobrīd aktīvi notiek pēdējie telpu iekārtošanas darbi, lai no pirmdienas bijusī tehnikuma degustāciju zāle pārtaptu par vietu, kur modernā un mājīgā gaisotnē paēst. Pieredzējuša pavāra vadībā par apmeklētājiem rūpēsies arī tehnikuma Ēdināšanas pakalpojumu un Viesnīcu pakalpojumu specialitāšu studenti, kuriem šī būs iespēja iegūt praktiskas zināšanas.

Kafejnīca būs atvērta no pirmdienas līdz ceturtdienai (Pirmdienā no plkst. 10:00 – 17:00; Otrdien līdz ceturtdien no plkst. 8:00 – 17:00).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

"B" autokategorijas apmācības kursi13.08.2020

Kursu sākums: 14. septembris

Nodarbības notiks pirmdienās un trešdienās no plkst. 16.00 - 21.00;
Praktiskā apmācība - darba dienu vakaros un nedēļas nogalēs.

Intensīvā teorijas apmācība - 6 nedēļas (apmeklējums obligāts), ieskaitot pirmo palīdzību.

Piesakies klātienē Kandavā, Valteru ielā 3 (tehnikuma mācību darbnīcās), 9.kab., līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu.

Piesakies elektroniski, sūtot e-pastu uz info@kandavastehnikums.lv (norādi informāciju: vārds, uzvārds, p.k., pases nr., telefona nr., dzīves vietas adrese).

Uzzini vairāk zvanot pa tel. 20021077 vai 29907416

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Jaunais mācību gads sagaidīts01.09.2020

Zinību dienā, 1. septembrī, Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notika svinīgs pasākums, kas pulcēja pirmo kursu audzēkņus. Laba vēlējumi, iepazīšanās ar pedagogiem un pirmā zvana skaņas ievadīja jauniešu pirmo dienu tehnikumā.

Sveicam skolēnus, viņu vecākus un pedagogus ar 2020./2021. mācību gada sākšanos. Lai mums visiem daudz enerģijas, izturības un neatlaidības, stājoties pretī izaicinājumiem, ko šis gads nesīs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (54)
Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība
Pasākumu kalendārs
<
>
facebokinstagramyoutube

Kandavas Lauksaimiecības Tehnikum kafejnīcaPiesardzības pasākumu īstenošana izglītības iestādēsKandavas novadse-klase
back to top