"B" autokategorijas apmācības kursi13.08.2020

Kursu sākums: 14. septembris

Nodarbības notiks pirmdienās un trešdienās no plkst. 16.00 - 21.00;
Praktiskā apmācība - darba dienu vakaros un nedēļas nogalēs.

Intensīvā teorijas apmācība - 6 nedēļas (apmeklējums obligāts), ieskaitot pirmo palīdzību.

Piesakies klātienē Kandavā, Valteru ielā 3 (tehnikuma mācību darbnīcās), 9.kab., līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu.

Piesakies elektroniski, sūtot e-pastu uz info@kandavastehnikums.lv (norādi informāciju: vārds, uzvārds, p.k., pases nr., telefona nr., dzīves vietas adrese).

Uzzini vairāk zvanot pa tel. 20021077 vai 29907416

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Jaunais mācību gads sagaidīts01.09.2020

Zinību dienā, 1. septembrī, Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notika svinīgs pasākums, kas pulcēja pirmo kursu audzēkņus. Laba vēlējumi, iepazīšanās ar pedagogiem un pirmā zvana skaņas ievadīja jauniešu pirmo dienu tehnikumā.

Sveicam skolēnus, viņu vecākus un pedagogus ar 2020./2021. mācību gada sākšanos. Lai mums visiem daudz enerģijas, izturības un neatlaidības, stājoties pretī izaicinājumiem, ko šis gads nesīs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (54)

LIAA Jūrmalas biznesa inkubators aicina uz Info stundu Kandavā31.08.2020

4. septembrī, plkst. 11.00 Kandavas kultūras namā, Lielā ielā 28 jaunie uzņēmēji un biznesa ideju autori aicināti apmeklēt Info stundu, kurā LIAA Jūrmalas biznesa inkubatora pārstāvis iepazīstinās ar inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalsta iespējām biznesa idejas vai uzņēmējdarbības attīstībai, kā arī ar uzņemšanas kārtību inkubatorā.

Pasākuma laikā uzņēmējs Jānis Zandbergs stāstīs par savu pieredzi sadarbībā ar Jūrmalas biznesa inkubatoru un par iemesliem, kāpēc izvēlējies šādu sadarbību. 

Uzņēmumi, kuri izstrādājuši inovatīvus produktus vai pakalpojumus un vēlas attīstīt savu uzņēmējdarbību, tiek aicināti pieteikties uzņemšanai 14 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatoros. Pirmsinkubācijas programmā tiks uzņemti 257 topošie uzņēmēji, bet inkubācijas programmā – 76 uzņēmumi.

printēt Lasīt visu ziņu

Tehnikuma pedagogi un vadība pārrunā aktualitātes pirms jaunā mācību gada sākuma28.08.2020

27. augustā Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma darbinieku kolektīvs un vadība tikās, lai pārrunātu aktuālos jautājumus pirms jaunā darba cēliena.

2020./2021. mācību gada lielākie izaicinājumi ir kompetenču izglītības ieviešana mācību procesā, kā arī drošības pasākumi, lai nepieļautu vīrusa “Covid-19” izplatību.

Šis gads tehnikumam ir nozīmīgs, jo iestādei aprit 75 gadi kopš dibināšanas. Kā liela dāvana šajā jubilejā ir projekta „Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma modernizēšana specifiskā atbalsta mērķa 8.1.3. “Palielināt modernizēto profesionālās izglītības iestāžu skaitu” ietvaros” noslēgšanās, kurā atjaunota tehnikuma infrastruktūra un materiāli tehniskā bāze, kā arī stadions un dienesta viesnīca.

Jau sācies darbs pie Kandavas Lauksaimniecības stratēģijas turpmākajiem pieciem gadiem, kurā tiks definēts tehnikuma tālākās attīstības virziens.

2020./2021. mācību gadā tehnikumā izglītību iegūst audzēkņi šādās specialitātēs: lauksaimniecības mehanizācijas tehniķis, automehāniķis, spēkratu mehāniķis, elektrotehniķis, viesnīcu pakalpojumu speciālists, ēdināšanas pakalpojumu speciālists. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Zinību diena Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā27.08.2020

1.septembrī pulksten 9.50 Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Sporta stadionā notiks svinīgs Zinību dienas pasākums uz kuru aicināti 1. – 4. kursu audzēkņi un pedagogi.

Pēc pasākuma no pulksten 11.25. – 12.45 notiks audzināšanas stunda audzinātāju kabinetos.

! Lietus gadījumā pasākums notiks tehnikuma aktu zālē un saistībā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem tajā varēs piedalīties tikai 1. kursu audzēkņi un kursu audzinātāji.

2.  - 4. kursu audzēkņi tādā gadījumā aicināti pulksten 9.50  ierasties savos mācību kabinetos, kur notiks audzināšanas stunda.

Aicinām sekot līdzi informācijai par nodarbībām pirmajā mācību gada nedēļā. Kā arī aicinām iepazīties ar noteiktajiem ierobežojumiem un drošības pasākumiem Covid-19 risku izplatības novēršanai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Reflektantu uzņemšanas konkursa rezultāti17.08.2020

Atbilstoši "Reflektantu uzņemšanas konkursa kārtībai 2020./21. mācību gadam" Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā tiek komplektēti izglītojamo kursi lauksaimniecības mehanizācijas tehniķa, automehāniķa, elektrotehniķa, spēkratu mehāniķa, ēdināšanas pakalpojumu un viesnīcu pakalpojumu specialitātēs.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada izglītības iestāžu darbinieku konference13.08.2020

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma kolektīvs aicināts piedalīties Kandavas novada izglītības iestāžu darbinieku konferencē 28. augustā, plkst. 11.00 Kandavas kultūras namā.

Priecājamies informēt, ka par gada skolotāju profesionālajā izglītībā izvirzīta Zigrīda Andriksone.

Uz tikšanos pasākumā!

printēt
facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

Kandavas Lauksaimiecības Tehnikum kafejnīcaPiesardzības pasākumu īstenošana izglītības iestādēsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top