Noskaidroti centīgākie matemātikas sacensībās “Mācies sev”14.06.2020

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā maijā nenotika tikai sacensības sportošanā. Laikā no 5. maija līdz 10. jūnijam matemātikas skolotāja Dace Rumika izaicināja 3. kursu jauniešus piedalīties matemātikas sacensībās “Mācies sev”. Izaicinājums vienlaikus kalpo ne tikai kā sacensība, bet arī kā iespēja būtiski uzlabot savas zināšanas.

Mēneša garumā jaunieši mācījās ar uzdevumi.lv, virtuālās skolas starpniecību, noslēgumā pildīja eksāmenu un diagnosticējošo darbu matemātikā. Pēc rezultātiem noskaidroti trīs jaunieši, kuri ieguvuši labāko rezultātu un arī ieguvuši trīs augstākās vietas.

Labākos rezultātus uzrādīja: Vairis Jankus (3BLM) Kevins Laksis (3ĒP) Patrīcija Čiekure (3K) 

Lepojamies!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

"Endomondo" kauss noslēdzies09.06.2020

No 1. maija līdz 31. maijam ikviens tehnikuma audzēknis un darbinieks tika aicināts piedalīties Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma kausā āra aktivitātēs. Ar vietnes «Endomondo» palīdzību ikviens varēja soļojot, skrienot vai braucot ar velosipēdu.

Paldies visiem dalībniekiem! Kausam noslēdzoties, rezultatīvākie dalībnieki tiek pie diplomiem un balvām! 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Sākas kvalifikācijas eksāmeni Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņiem08.06.2020

Sākot ar 8. jūniju Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā divu nedēļu garumā notiek kvalifikācijas eksāmeni vecāko kursu audzēkņiem.

Pārbaudot gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas, 8. jūnijā eksāmenu kārto topošie automehāniķi, 9. jūnijā – elektrotehniķi, 10. jūnijā – ēdināšanas pakalpojumu specialitātē studējošie, 15. jūnijā tiks pārbaudītas lauksaimniecības mehāniķu zināšanas, bet 17. jūnijā – notiek eksāmens viesnīcas pakalpojumu specialitātē. 

Vēlam panākumus un veiksmi mūsu audzēkņiem! 

printēt

Jūlijā notiks konkursa “Jaunais automehāniķis 2020” fināls08.06.2020

No 3. līdz 5. jūnijam notiks profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu meistarības konkursa “Jaunais automehāniķis 2020” fināls. Finālā savas prasmes un zināšanas rādīs 15 topošie automehāniķi, viņu vidū arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēknis Adrians Lasis.

Konkursu “Jaunais automehāniķis” var dēvēt par vienu no nozīmīgākajiem profesionālo izglītības iestāžu gada notikumiem. Ar katru gadu cīņa par dalību pusfinālā un finālā kļūst spraigāka. Konkursa galvenais sponsors ir "Inter Cars Latvia".

printēt Lasīt visu ziņu

Apvieno mācības ar dienestu Zemessardzē29.05.2020

Skolēni, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu vai tuvākajā laikā to sasniegs aicināti apsvērt dienestu Zemessardzē, ko iespējams apvienot ar ikdienas nodarbošanos vai mācībām skolā, informē Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes sabiedrisko attiecību speciāliste Lāsma Fūrmane.

Zemessardze ir lielisks piemērs Latvijas pilsoņu brīvprātīgai iesaistei mūsu valsts aizsardzībā, kas ir visas mūsu sabiedrības kopēja atbildība. Zemessardze – tā ir iespēja ikvienam Latvijas pilsonim saliedētā komandā ne tikai apgūt militārās pamatiemaņas, bet arī iegūt noderīgas zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai krīzes situācijā aizsargātu savu ģimeni un aizstāvētu Latviju. Vienlaikus dienests Zemessardzē ir iespēja uzlabot savu vispārējo fizisko sagatavotību, veselību un paplašināt savu redzesloku, piedaloties militārajās mācībās gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Jaunieši, izvēloties aktīvu pilsonisku iesaisti mūsu valsts stiprināšanā, veido sākumu labajiem darbiem, ko veic savai, savas valsts un sava novada izaugsmei.

printēt Lasīt visu ziņu

Piedalies Oksfordas universitātes aptaujā par to kā cita cilvēka alkohola lietošana ietekmējusi tevi29.05.2020

Ikviens interesents aicināts iesaistīties pētījumā par jaunu cilvēku pieredzi ar citu cilvēku pārmērīgu alkohola lietošanu (Alcohol's Harm to Others) un to, kā šī pieredze ir ietekmējusi viņu fizisko un garīgo veselību. Pētījuma mērķauditorija ir 16-26 gadus jauni cilvēki Latvijā. 

Kāpēc šāds pētījums? Vairākums pašreiz pasaulē veikto akadēmisko pētījumu koncentrējas uz kaitīgajām sekām, ko pārmērīga alkohola lietošana nodara pašam alkohola lietotājam. Līdz šim sekas, ko indivīda pārmērīgā lietošana nodara apkārtējiem, tai skaitā ģimenes locekļiem un draugiem, nav pietiekoši pētītas. Pēdējo divdesmit gadu laikā ir attīstījusies atsevišķa pētnieciskā joma, kas konkrēti apskata kaitējumu, ko indivīda pārmērīga alkohola lietošana nodara apkārtējiem, plašāk zināma kā Alcohol's Harm to Others (AHTO) vai Alcohol's Collateral Harm. Šī pētījumu joma apskata gan fizisko, gan emocionālo kaitējumu, kurš nodarīts indivīdam citu personu alkohola lietošanas rezultātā.

Pētījumu veic "Oxford Brookes" Universitātes psiholoģijas maģistratūras studente Ieva Vītoliņa.  Pētījumu ir apstiprinājusi Psiholoģijas departamenta pētījumu ētikas padome "Oxford Brookes" universitātē. 

Ja vēlies dalīties ar savu pieredzi šajā jautājumā, aizpildi anketu šeit: https://brookeshls.co1.qualtri...

printēt Lasīt visu ziņu

Apbalvo novada skolēnus un pedagogus par sasniegumiem 2019./2020. mācību gadā28.05.2020

Lai arī šogad valstī noteikto ierobežojumu dēļ Kandavas novada izglītības iestāžu izglītojamo un pedagogu apbalvošanas pasākums klātienē nenotika, gan novada skolēniem, gan pedagogiem tiks pasniegti apbalvojumi un naudas balvas par izciliem sasniegumiem reģionu, valsts un starptautiskās olimpiādēs, mācību priekšmetu konkursos, skatēs, sporta sacensībās un zinātniski pētniecisko darbu konferencēs 2019./2020. mācību gadā.

Šogad ar naudas balvu tiks sveikti 40 novada skolotāji un 109 skolēni, kā arī 3 deju kolektīvi saņems naudas balvu ekskursijai.

No Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma naudas balvu saņems Kaspars Vitkovskis, kurš ieguvis 1. vietu ekonomikas olimpiādē un līdz ar to - uzaicinājumu uz valsts ekonomikas olimpiādi (skolotāja Liesma Kuzmina). 

Sakām lielu paldies ģimenēm par skolēnu atbalstīšanu un motivēšanu darbam ārpus mācību programmām, sakām paldies pedagogiem un skolas vadībai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādēm, konkursiem un sacensībām, kas bieži vien ir neizmērāms un skaitliski nenovērtējams darbs. Esam gandarīti par mūsu skolēnu un pedagogu sasniegumiem. Apsveicam!

printēt Lasīt visu ziņu
facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

Piesardzības pasākumu īstenošana izglītības iestādēsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top