Kopīgi rūpesimies, lai sporta stadions kalpotu pēc iespējas ilgāk24.03.2020

Pavisam nesen kandavniekiem pieejams kļuva atjaunotais Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta stadions - žogs ir noņemts un stadionu var apmeklēt ikviens. Lai svaigi atjaunotā teritorija mūs visus priecētu, un kalpotu pēc iespējas ilgāk, lūdzam ikvienu cienīt citu darbu - nepiemēslot un nebojāt apkārtni. Ja esi velosipēdists vai pārvietojies ar skrejriteni, tad nebrauc pa stadiona segumu.
Tāpat lūdzam ievērot šobrīd visā Latvijā noteiktos Valsts ārkārtas situācijas noteikumus, kas ierobežo cilvēku pulcēšanos. Ja ir vēlme apmeklēt stadionu, tad aicinām to darīt, ievērojot sociālās distancēšanās priekšnoteikumus.

printēt

Metodiskās vadlīnijas attālinātajam mācību procesam20.03.2020

Aicinām izglītojamos un viņu vecākus iepazīties ar metodiskajām vadlīnijām attālinātā mācību procesa organizēšanai.

Vadlīnijas

printēt

Mācības turpinās attālinātā režīmā19.03.2020

Saistībā ar ārkārtas situāciju valstī, izglītības iestādēs mācību process ar tehnoloģiju palīdzību tiek organizēts attālinātā režīmā. Komunicējam, atbildam uz jautājumiem, un darbojamies cik vien spējam.

Aicinām tehnikuma audzēkņus un vecākus sekot līdzi aktuālākajai informācijai par mācību procesu organizēšanu e-klase.lv.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Valsts centralizētie eksāmeni pārcelti uz maiju14.03.2020

Informējam, ka nākamnedēļ paredzētie angļu un krievu valodas centralizētie eksāmeni NENOTIKS. 

Ņemot vērā veiktos Ministru kabineta grozījumus 2020. gada 12. marta rīkojumā Nr.103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, informējam, ka centralizēto svešvalodas eksāmenu norise 12. klasēm ir pārcelta uz 2020. gada maiju.

❗️Šobrīd plānots, ka eksāmenu norise tiks organizēta laika posmā no 2020. gada 12. maija līdz 2020. gada 15. maijam

▶️angļu valodā (kombinēti) - rakstu daļa - 2020. gada 12. maijā, mutvārdu daļa – 12., 13. un 14. maijā;  ▶️krievu valodā (kombinēti) - rakstu daļa - 2020. gada 14. maijā, mutvārdu daļa – 14. un 15 maijā.

❗️Vairāk info ar centralizēto eksāmenu norisi:

eksāmeni@visc.gov.lv Tālr.nr. 60001606, 27305574 www.visc.gov.lv

Aicinām tehnikuma audzēkņus un vecākus sekot līdzi aktuālākajai informācijai par mācību procesu organizēšanu e-klase.lv.

printēt

Tehnikuma volejbolistiem 1. vieta "Piena Spēks 2020" skolu kausa izcīņā13.03.2020

10.martā Tukuma sporta hallē norisinājās "Piena Spēks 2020" Skolu kausa izcīņa volejbolā. Vidusskolu grupā Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma puišu komanda izcīnīja 1.vietu un ieguva ceļazīmi uz Latvijas finālsacensībām Skonto hallē, 2.vietā ierindojās Zemgales vidusskola un 3.vietā - Tukuma Raiņa ģimnāzijas komanda.

Finālsacensības bija plānotas 4.aprīlī, taču saistībā ar ārkārtas situāciju valstī, tās tika pārceltas uz vēlāku. 

Komandas sastāvs: Normunds Jansons, Dzintars Kinstlers, Rinalds Berkins, Kristers Burnevics, Einārs Karpjuks, Kristers Buza, Matīss Majevskis. Paldies puišiem! Sveicam un lepojamies!

Artis Rudzītis, treneris

printēt

Atvērto durvju dienas pasākums ATCELTS12.03.2020

Saistībā ar izsludināto ārkārtas situāciju valstī, Atvērto durvju diena 13. martā tiek ATCELTA.

Saistībā COVID-19 vīrusa izplatību Latvijā līdz šī gada 14. aprīlim izsludināta ārkārtējā situācija, nosakot virkni stingru ierobežojošu pasākumu, ceturtdien pēc valdības ārkārtas sēdes paziņoja amatpersonasPlašāk lasīt te.

printēt

Vecākus aicina izturēties atbildīgi un ievērot rekomendācijas neapmeklēt vīrusa skartās valstis12.03.2020

Lai būtu iespējams īstenot epidemioloģiskos pasākumus skolēniem, kuri plāno doties uz citām valstīm, Izglītības un zinātnes ministrija 2020. gada 10. martā nosūtījusi vēstuli visām Latvijas izglītības iestādēm ar lūgumu apkopot informāciju no skolēnu vecākiem, ja skolēnu brīvlaikā plānots ārvalstu ceļojums.

Lai ierobežotu koronavīrusa Covid-19 turpmāku izplatību, ikviens vecāks aicināts ļoti atbildīgi izturēties un ievērot atbildīgo dienestu rekomendācijas neapmeklēt vīrusa skartās valstis. Šobrīd ir stingrs aicinājums neapmeklēt konkrētas valstis, kurā ir augsts risks inficēties ar jauno vīrusu Covid-19. Ja skolēns būs apmeklējis kādu no Covid-19 riska skartajām valstīm, bērniem pēc atgriešanās būs jānodrošina 14 dienu karantīna.

Ieteikumi un rekomendācijas, biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par koronavīrusa izraisīto uzliesmojumu pieejami Veselības ministrijas tīmekļvietnēSlimību profilakses un kontroles centra tīmekļvietnē, kā arī IZM tīmekļvietnē.

Informācija: izm.gov.lv

printēt
facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

PIeteikšanās mācībāmKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top