Tehnikuma volejbolistiem 1. vieta "Piena Spēks 2020" skolu kausa izcīņā13.03.2020

10.martā Tukuma sporta hallē norisinājās "Piena Spēks 2020" Skolu kausa izcīņa volejbolā. Vidusskolu grupā Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma puišu komanda izcīnīja 1.vietu un ieguva ceļazīmi uz Latvijas finālsacensībām Skonto hallē, 2.vietā ierindojās Zemgales vidusskola un 3.vietā - Tukuma Raiņa ģimnāzijas komanda.

Finālsacensības bija plānotas 4.aprīlī, taču saistībā ar ārkārtas situāciju valstī, tās tika pārceltas uz vēlāku. 

Komandas sastāvs: Normunds Jansons, Dzintars Kinstlers, Rinalds Berkins, Kristers Burnevics, Einārs Karpjuks, Kristers Buza, Matīss Majevskis. Paldies puišiem! Sveicam un lepojamies!

Artis Rudzītis, treneris

printēt

Atvērto durvju dienas pasākums ATCELTS12.03.2020

Saistībā ar izsludināto ārkārtas situāciju valstī, Atvērto durvju diena 13. martā tiek ATCELTA.

Saistībā COVID-19 vīrusa izplatību Latvijā līdz šī gada 14. aprīlim izsludināta ārkārtējā situācija, nosakot virkni stingru ierobežojošu pasākumu, ceturtdien pēc valdības ārkārtas sēdes paziņoja amatpersonasPlašāk lasīt te.

printēt

Vecākus aicina izturēties atbildīgi un ievērot rekomendācijas neapmeklēt vīrusa skartās valstis12.03.2020

Lai būtu iespējams īstenot epidemioloģiskos pasākumus skolēniem, kuri plāno doties uz citām valstīm, Izglītības un zinātnes ministrija 2020. gada 10. martā nosūtījusi vēstuli visām Latvijas izglītības iestādēm ar lūgumu apkopot informāciju no skolēnu vecākiem, ja skolēnu brīvlaikā plānots ārvalstu ceļojums.

Lai ierobežotu koronavīrusa Covid-19 turpmāku izplatību, ikviens vecāks aicināts ļoti atbildīgi izturēties un ievērot atbildīgo dienestu rekomendācijas neapmeklēt vīrusa skartās valstis. Šobrīd ir stingrs aicinājums neapmeklēt konkrētas valstis, kurā ir augsts risks inficēties ar jauno vīrusu Covid-19. Ja skolēns būs apmeklējis kādu no Covid-19 riska skartajām valstīm, bērniem pēc atgriešanās būs jānodrošina 14 dienu karantīna.

Ieteikumi un rekomendācijas, biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par koronavīrusa izraisīto uzliesmojumu pieejami Veselības ministrijas tīmekļvietnēSlimību profilakses un kontroles centra tīmekļvietnē, kā arī IZM tīmekļvietnē.

Informācija: izm.gov.lv

printēt

Kvalifikācijas prakses aizstāvēšana topošajiem Viesnīcas pakalpojumu speciālistiem11.03.2020

11. martā Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Viesnīcu pakalpojumu specialitātes 4. kursa audzēkņi piedalījās kvalifikācijas prakses aizstāvēšanā, pastāstot par prakses vietās gūto pieredzi.

Sagatavotās prezentācijās jaunieši pastāstīja vairāk par savām prakses vietām un darba pienākumiem, kā arī atbildēja uz klātesošo – kursa biedru un jaunāko kursu audzēkņu – jautājumiem.

Pateicība par atsaucību un prakses vietu nodrošināšanu mūsu audzēkņiem viesnīcas “Usma SPA”, “Smuku muiža”, viesnīcas “Skanste”, rezidences “Kurzeme”, viesnīcas restorāna – bāra “Mare”, viesnīcas “Kandava”, viesu nama “Stelles” un Kalnmuižas pils saimniekiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

KLT tautas bumbas turnīrs meitenēm10.03.2020

9.martā norisinājās Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma tautas bumbas turnīrs meitenēm. Dalību šajā turnīrā ņēma ne tikai kursu jaunietes, bet arī skolotāju komanda.

Izspēlējot komandām apļa turnīru 1.vietu izcīnīja 1ĒP, 2.vietā 4.ĒP/VP apvienotais kurss un 3.vietā palika SKOLOTĀJU komanda.

1.VIETA 1.ĒP – Viviāna Neretina, Vika Linde, Aleksa Tihomirova, Andžela Caune, Ance Mahta

2.VIETA 4.ĒP/ VP – Sigita Reinberga, Baiba Bite, Diāna Neretina, Laura Jākobsone, Agnese Aberkase 

3.VIETA SKOLOTĀJI - Dace Rumika, Ilze Ozola, Dace Rozentāle, Egita Rebece, Līva Savčenko

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Praktiska pieredze Spānijā10.03.2020

Otrajā mācību semestrī septiņi Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma jaunieši devās praktizēties uz Spāniju. Prakses iespējas tika nodrošinātas Erasmus+ projekta „Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma izglītojamo ārvalstu prakse profesionalitātes stiprināšanai apgūstamajā profesijā” ietvaros.

Prakse jauniešiem bija iespēja nostiprināt kā arī papildināt esošās zināšanas ar pieredzi reālā darba vidē. Papildus tam tika dota iespēja izbaudīt un iepazīt pilsētas Granadas kultūrvidi. Jauniešus priecēja siltais laiks un draudzīgais kolektīvs.

Dalība projektā tika paredzēta septiņiem Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņiem (automehāniķi – A. Lasis, V. Hazens, ēdināšanas pakalpojumu speciālisti – A. Ludberga, M. Dzirlanka, viesnīcu pakalpojumu speciālisti – A. Jansone, L. Rasmusa, A. Rasmusa). Prakses ilgums 29 dienas (27.01.20120. – 24.02.2020.). Jauniešus pavadīja skolotāja Dace Avota.

Projekta noslēgumā aprīlī būs iespējams noklausīties jauniešu pieredzes stāstus konferencē, kur tiks pasniegti sertifikāti par gūto pieredzi.

Projekta koordinators Jurģis Staņevičs

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Trīsdesmit piekto reizi iekūrās “Pavards”06.03.2020

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā 5. martā visas dienas garumā norisinājās viesnīcu pakalpojumu un ēdināšanas pakalpojumu specialitāšu audzēkņiem veltīts pasākums “Pavards 2020”. Tradīcijām bagātais pasākums, kam ir pat sava himna, noticis jau 35. gadu pēc kārtas.

Dienas sākumā uzmanības centrā bija astoņas tortes, ko izstādei, degustācijai un vērtēšanai bija sagatavojuši Ēdināšanas pakalpojumu specialitātes 3. kursa audzēkņi. Pēcāk 1. – 3. viesnīcu un ēdināšanas pakalpojumu specialitāšu kursu audzēkņu komandas piedalījās 4. kursu sagatavotās sacensībās.

Visiem klātesošajiem bija arī lieliska iespēja ne tikai dzirdēt, bet arī darbībā vērot 2019. gada pasaulē labāko bārmeni Andri Reizenbergu. Andris dalījās ar saviem piedzīvojumiem Ķīnā, kur pērn izcīnīts labākā bārmeņa tituls, kā arī kopā ar tehnikuma audzēkņiem pagatavoja gardus bezalkoholisko kokteiļus.

“Pavards 2020” diena noslēdzās ar svinīgu apbalvošanas pasākumu, kurā 4. kursu audzēkņi noteica uzvarētājus vairākās kategorijās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (111)
facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

PIeteikšanās mācībāmKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top