Kandavas novadu apmeklē Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs 01.02.2017

Zemkopības ministrs J.Dūklavs apmeklē Kandavas novadu

Zemkopības ministrs J.Dūklavs apmeklē Kandavas novadu

9.februārī Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs darba vizītē apmeklēja Kandavas novadu, lai tiktos ar novada pašvaldības pārstāvjiem un zemniekiem un pārrunātu aktuālos jautājumus lauksaimniecībā.

Vizītē piedalījās arī Zemkopības ministrijas valsts sekretāra vietniece Pārsla Rigonda Krieviņa, Lauku atbalsta dienesta (LAD) direktore Anna Vītola-Helviga un Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) ģenerāldirektors Māris Balodis ar kolēģi no PVD Rietumpierīgas pārvaldes Sarmīti Eisaku, kuras uzraudzības teritorijā ir arī Kandavas novads.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Tehnikumā norisinājās sadraudzības sacensības spiešanā guļus starp Kandavas, Saldus un Saulaines tehnikumiem

2017. gada 8. februārī mūsu tehnikumā notika sadraudzības sacensības spiešanā guļus starp Kandavas, Saldus un Saulaines tehnikumiem.

Komandu vērtējumā 1.vietu izcīnīja Saldus, 2.vietu Kandava un 3. vietu Saulaine.

Individuāli kandavnieku rezultāti:

1.vieta:  Jurgis Pušmucāns 3.vieta:  Sandis Laizāns un Adriāns Jaunzems 4.vieta:  Aivis Vicinskis un Roberts Briedis 5.vieta:  Emīls Staško un Oskars Cibuļskis 6.vieta:  Emīls Druseiks un Nauris Lūsis 7.vieta:  Andis Ošenieks 8.vieta:  Niks Rācenis un Dāvids Benderskis

printēt

2017. gada 7. februārī tehnikumā notika seminārs Enerģētikas nozares izglītības programmu profesionālo mācību priekšmetu/kursu skolotājiem „Aktualitātes enerģētikas nozarē”.

07.02.2017

2017. gada 7. februārī tehnikumā notika seminārs Enerģētikas nozares izglītības programmu profesionālo mācību priekšmetu/kursu skolotājiem „Aktualitātes enerģētikas nozarē”.

Piedalījās skolotāji no Rīgas Tehniskās koledžas, Rīgas Valsts tehnikuma, Liepājas Valsts tehnikuma, Ventspils tehnikuma, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Sveicam Alisi Maiju Cimermani un Eduardu Edžu Pabērzu ar iegūto 1.vietu profesionālās meistarības konkursā “Elektromontāžas palīgdarbi”

07.02.2017

2017. gada 7. februārī tehnikumā notika Latvijas profesionālās izglītības iestāžu enerģētikas nozares audzēkņu profesionālās meistarības atklātais konkurss „Elektromontāžas palīgdarbi”.

Konkursā startēja izglītojamo komandas no Rīgas Tehniskās koledžas, Rīgas Valsts tehnikuma, Liepājas Valsts tehnikuma, Ventspils tehnikuma, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma. Konkursā bija jāpilda 4 uzdevumi: tests teorijā, elektriskie mērījumi, elektromontāžas palīgdarbi: atslēdznieku darbs un lodēšanas darbs. Apkopojot iegūtos punktus, kopvērtējumā komandas sarindojās :

printēt Lasīt visu ziņu

Sveicam Kasparu Vitkovski (1.ALM) ar iegūtajām 1.vietām matemātikas un fizikas olimpiādēs09.02.2017

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma 1.ALM kursa audzēknis Kaspars Vitkovskis ieguvis 1.vietu gan matemātikas, gan fizikas olimpiādēs, mērojoties ar Tukuma, Kandavas, Engures un Jaunpils skolēniem (10.-12. klašu grupā).

Sveicam un lepojamies!

Paldies skolotājām D.Grosai un D.Rumikai par ieguldīto darbu!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Mūsu meiteņu basketbola komanda izcīnīja 5.-7. vietu AMI sporta kluba rīkotajā LR čempionātā31.01.2017

31. janvārī Rīgas Stila un Modes profesionālajā vidusskolā norisinājās AMI sporta kluba rīkotais LR basketbola čempionāts. Mūsu meitenes piekāpās mājiniecēm Rīgas Stila un Modes PV un Rīgas Valsts tehnikumam, taču pārliecinoši uzvarēja Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumu, kopvērtējumā ieņemot  dalītu 5.-7. vietu Latvijā.

Komandas sastāvs: Sanita Morjakova, Amanda Ribaka, Daniela Dreslere, Liāna Borščevska, Līga Kārkliņa, Laura Jākobsone.

printēt

Kandavas LT audzēkņi piedalījās Karjeras dienā “Atnāc un uzzini”31.01.2017

Kandavas LT audzēkņi 25.janvārī piedalījās Karjeras dienā “Atnāc un uzzini” Tukuma 2.vidusskolā. Tehnikuma prezentācijā piedalījās 1. – 4. kursu audzēkņi. Pielietojot teatrālu pasniegšanas veidu, interesentiem sniedza ieskatu par tehnikuma mācību darbu, ārpusstundu aktivitātēm, sasniegumiem un atbildēja uz jautājumiem. Aizvedām arī cienastu – dažādus smalki veidotus cepumiņus, ko praksē gatavoja tehnikuma audzēkņi. Pasākums bija izdevies un vajadzīgs, lai 9.un 12.klašu skolēniem dotu ieskatu profesiju izvēlē.

Informāciju sagatavoja: A.Migliniece

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)
Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top