Praktiskā nodarbība ar SIA "SKF Latvija"21.01.2020

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā 17. janvārī, viesojās SIA "SKF Latvija" pārstāvis. 

3. kursa Autrotransporta specialitātes audzēkņi ieguva jaunas zināšanas par gultņu izvēli un to veidiem, kā arī pareizu montāžu un demontāžu. Pēc izzinošās lekcijas sekoja praktiskā daļa, kurā jaunieši apgūtās zināšanas pielietoja praktiski.

SIA "SKF Latvija" ietilpst SKF grupā, kas ir pasaulē vadošais gultņu, blīvējumu, elektromehānisko pārvadu, eļļošanas sistēmu piegādātājs un inženiertehnisko konsultāciju un apmācību pakalpojumu (tostarp tehniskā atbalsta, apkopes un drošuma pakalpojumu) sniedzējs. SKF ir pārstāvēts vairāk nekā 130 valstīs, un to pārstāv aptuveni 17 000 izplatītāju visā pasaulē.

Paldies uzņēmumam par atsaucību un noderīgu zināšanu sniegšanu mūsu audzēkņiem!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Jaunieši izzina darba tirgus tendences21.01.2020

16. janvārī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums „Kā atrast ideālo darbu”.

Karjeras speciāliste Ieva Priede vadīja nodarbību „Kā atrast ideālo darbu” Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma 1. - 3. kursu audzēkņiem. Nodarbībā jauniešiem, speciāliste stāstīja par karjeras izvēli, profesiju mainību un dažādību atbilstoši darba tirgus pieprasījumam. Viņa informēja arī par Latvijas un pasaules nodarbinātības prognozēm un nākotnes profesijām vajadzīgajām prasmēm. 

Nodarbība notika Eiropas Savienību fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Topošie automehāniķi tiekas ar “Volvo Trucks” pārstāvjiem14.01.2020

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā 14. janvārī viesojās “Volvo Group” struktūrvienības “Volvo Trucks” pārstāvji Latvijā. Tiekoties ar jauniešiem, kuri tehnikumā apgūst automehāniķa profesiju, sniegta informācija par galvenajām uzņēmuma darbības jomām, nozares jaunumiem un prakses iespējām.

“Volvo Group” visā pasaulē nodarbina vairāk nekā 100 000 cilvēku, tā ražotnes atrodas 19 pasaules valstīs, bet kompānijas izstrādājumi tiek pārdoti vairāk nekā 190 valstīs. Struktūrvienība “Volvo Trucks” ir viens no vadošajiem kravas komerctransportlīdzekļu un dīzeļdzinēju ražotājiem pasaulē. Visā pasaulē darbojas 2300 “Volvo Trucks” servisi, kas nodarbojas ne tikai ar smago kravas automobiļu tirdzniecību, bet arī remonta servisa pakalpojumiem. Tostarp Latvijā darbojas četri servisa centri, kas strādā ar zīmoliem “Volvo” un “Renault” – Rīgā, Ventspilī, Valmierā un Daugavpilī.

printēt Lasīt visu ziņu

Piesakies “B” kategorijas auto apmācības kursiem13.01.2020

Sākot ar 2020. gada 27. janvāri Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā tiek organizēti “B” kategorijas auto apmācības kursi. Teorētiskās apmācības paredzētas katru pirmdienu un trešdienu no pulksten 16.00 - 21.00. Praktiskās apmācības - darbadienu vakaros un brīvdienās.

Plašāka informācija un pieteikšanās iespējama, zvanot par tālruņa numuriem 29907416 vai 20021077, kā arī klātienē Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā, Valteru ielā 3 (9. kabinetā).

printēt

Sākas jaunais mācību semestris07.01.2020

6. janvārī skolēni atgriezušies mācību iestādēs no ziemas brīvdienām. Jaunais mācību semestris Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā iesākās ar kopīgu Audzināšanas stundu.

Tehnikuma direktore Dace Rozentāle informēja par skolas aktualitātēm, mācību procesa organizēšanu, kā arī pārrunāti iekšējās kārtības noteikumi. Savukārt direktores vietniece Audzināšanas darbā Ausma Migliniece aicināja jauniešus iesaistīties skolēnu pašpārvaldē.

Veiksmi un mērķtiecību jaunajā semestrī! 

printēt

Paldies visiem, kuri ziedoja krēslu iegādei Kandavas pansijā!06.01.2020

Tehnikuma audzēkņi un darbinieki krēslu iegādei Kandavas novada Sociālajā mājā (pansijā) saziedojuši 127,54 eiro. Drīzumā ziedojumu kaste tiks nogādāta Kandavas novada iespēju fondam.

Kopumā pansijas ēdamtelpas un foajē telpas krēslu iegādei nepieciešami vismaz 500 eiro. Prieks, ka "pielikām roku", lai pavisam drīz vēlmes kļūtu par realitāti.

Kandavas novada iespēju fonda mērķis šajā akcijā ir iegādāties 12 koka krēslus kopīgajai ēdamtelpai un ādas dīvānus vai viegli uzkopjamus, ērti lietojamus vismaz 12 krēslus foajē telpai Kandavas pansijā.

printēt Lasīt visu ziņu

Ziemassvētku pasākums "Ieklausies brīnumā" 20.12.2019

19. decembrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notika svinīgais Ziemassvētku pasākums «Ieklausies brīnumā». Pasākumā tika sveikti audzēkņi ar viskārtīgākajām dienesta viesnīcas istabiņām, un baudīts pūtēju orķestra «Tukums» sniegums.

Kārtīgāko dienesta viesnīcas istabiņu iemītnieki šajā gadā bija Jolanta Meļņika, Samanta Šulca, Lāsma Viktorija Štēbele, Annija Jansone, Lauris Zāģeris, Elvis Bērziņš, Jurģis Boršteins, Pāvils Edvīns Seņkāns, Emīls Lagzdiņš, Oskars Jurga, Normunds Jansons, Ēriks Tračuks, Kristaps Jēkabs Stakums, Viesturs Rancāns, Aivis Dambrauskis, Oskars Lapiņš un Matīss Majevskis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (29)
Pasākumu kalendārs
<
>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top