Sveicam mūsu meitenes ar izcīnīto 8.vietu AMI SK Latvijas Republikas tautas bumbas sacensībās18.04.2016

Komandas sastāvs: Anete Ābolkalna, Amanda Ribaka, Elvita Prokofjeva, Sanita Morjakova, Daniela Dreslere, Loreta Ansberga.

printēt

Angļu valodas skolotāja Dace Avota piedalījās pedagogu profesionālās kompetences pilnveidošanas kursos Maltā.07.04.2016

Angļu valodas skolotāja Dace Avota piedalījās pedagogu profesionālās kompetences pilnveidošanas kursos Maltā no 21. marta līdz 1.aprīlim Eiropas Savienības projekta Erasmus + ietvaros. Profesionālās pilnveides kursos piedalījās skolotāji no Vācijas, Nīderlandes, Spānijas, Dānijas, Bulgārijas un Latvijas.

printēt

Sveicam mūsu meiteņu komandu ar iekļūšanu Latvijas Republikas AMI SK finālsacensībās tautas bumbā! Fināls notiks 12. aprīlī – Smiltenē.

05.04.2016

5.aprīlī tehnikumā norisinājās AMI SK 2.apakšgrupas spēles tautas bumbā. Šajās priekšsacīkstēs meitenes cīnījās par ceļazīmi uz finālu. Ceļazīmi uz Smiltenes finālu izcīnīja Dobeles Amatniecības vidusskola (1.vieta) un Kandavas Lauksaimniecības tehnikums (2.vieta). Tālāk sekojoši 3.vietu izcīnīja Jelgavas Tehnikums, 4.vietu Saldus Tehnikums un 5.vietu Zaļenieku Komerciālā un Amatniecības profesionālā vidusskola.

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komandas sastāvā spēlēja:
Anete Ābolkalna, Elvita Prokofjeva, Amanda Ribaka, Sanita Morjakova, Santa Peniķe, Daniela Dreslere.

Izglītības programmas „Lauksaimniecības tehnika” 3. un 4. kursu audzēkņi informatīvā seminārā mācās par cilvēkam un videi drošu augu aizsardzības līdzekļu lietošanu

04.04.2016

Mēs visi vēlamies dzīvot ar ķimikālijām nepiesārņotā un cilvēkam nekaitīgā vidē. Diemžēl, lauksaimniecības nozarē, augsta kultūraugu ražība un  kvalitatīvas produkcijas ieguve vairs nav iedomājama bez augu aizsardzības līdzekļu lietošanas. Tāpēc, ļoti svarīgi ir pareizi šos augu aizsardzības līdzekļus lietot.

Sadarbībā ar Latvijas Augu aizsardzības līdzekļu ražotāju un tirgotāju asociāciju, tehnikumā notika informatīvs seminārs izglītības programmas „Lauksaimniecības tehnika” 3. un 4. kursu audzēkņiem.

Asociācijas izpilddirektore Margita Tomsone iepazīstināja ar AAL (augu aizsardzības līdzekļi) klasifikāciju, to marķējumu, iedarbību, individuālo aizsardzības līdzekļu izvēli, lietošanu, apkopšanu, kā arī par to, kā samazināt AAL nokļūšanu ūdenī no punktveida piesārņojuma avotiem.

Audzēkņi praktiski mācījās izvēlēties un apģērbt individuālos aizsardzības līdzekļus.

Šādas mācības lauksaimniecības specialitāšu audzēkņiem notiks arī Cīravas un Saulaines struktūrvienībās.

Uz pagājušajiem Ziemassvētkiem asociācija visām 3 tehnikuma izglītības iestādēm dāvināja manekenu, pilnā individuālo aizsardzības līdzekļu komplektācijā.

facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

PIeteikšanās mācībāmKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top