Notikusi konkursa “Jaunais automehāniķis 2020” pirmā kārta04.12.2019

4. decembrī visā Latvijā norisinājās konkursa "Jaunais automehāniķis 2020" pirmā atlases kārta. Konkursā piedalījās arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma vecāko kursu automehāniķu specialitātes audzēkņi. 

Pirmajā atlases kārtā on-line režīmā profesionālo skolu audzēkņiem - topošajiem automehāniķiem - no visas Latvijas bija jāparāda savas teorētiskās zināšanas, atbildot uz 100 jautājumiem latviešu un angļu valodā par automobiļu un motociklu uzbūvi, tehnisko apkopi un citām tēmām. Konkursa pirmajā kārtā šogad piedalījās 14 topošie automehāniķi, kuri arodu apgūst Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā. Pirmās kārtas rezultāti tiks paziņoti līdz 10. janvārim.

printēt Lasīt visu ziņu

Izzina sadarbības nozīmi karjeras attīstībā04.12.2019

3. decembrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums "Sadarbības nozīme karjeras attīstībā".

Karjeras speciāliste Ieva Priede vadīja karjeras pasākumu "Sadarbības nozīme karjeras attīstībā" visu specialitāšu 1. kursu un 3. kursa specialitāšu “Komerczinības”, “Viesnīcu pakalpojumi”  jauniešiem. Nodarbības laikā jauniešiem pastāstīja par nākotnes karjeras vīzijas plānošanas soļiem, pašmotivāciju, un gūta praktiska pieredze savas karjeras izziņā un sadarbībā. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

"AMI" 30. sporta spēlēs volejbolā tehnikuma komandai 3. vieta28.11.2019

Aizvadītas Profesionālās izglītības sporta kluba “AMI” 30. sporta spēles volejbolā jauniešiem. Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma jaunieši apakšgrupu spēlēs tikai ar dažu punktu starpību ierindojās 3. vietā.

Izšķirošās spēles, lai tiktu augstākā vietā, tika zaudētas ar vienu un divu punktu starpību, priekšā aizsteidzoties Jelgavas tehnikuma un Jelgavas tehnikuma un Rīgas mākslas un mediju tehnikuma komandām.

KLT sacensībās pārstāvēja Normunds Jansons, Kristers Burnevics, Dzintars Kinstlers, Matīss Majevskis, Kristers Buza, Einārs Karpjuks, Dāvis Noviks. Komandu sagatavoja Artis Rudzītis.

printēt Lasīt visu ziņu

Lekcijā izzina, kas ir "Uzņēmēja gēns"28.11.2019

27. novembrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums "Uzņēmēja gēns".

Pie tehnikuma 1. līdz 3. kursa audzēkņiem bija ieradies uzņēmuma SIA „Betolli” tehniskais direktors Mārcis Krauze, kurš vadīja lekciju "Uzņēmēja gēns".

Biznesa lekcijā jaunieši tika iepazīstināti ar uzņēmēju veiksmes stāstiem, M. Krauze pastāstīja, kāds ir labākais vecums kad labāk veidot uzņēmējdarbību, prezetnēja labākās biznesa idejas, kā arī pastāstīja par spilgtākām biznesa personībām, un par veiksmīgākiem pasaules līmeņa biznesa stāstiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Konkursa “PROFS 2019” pusfinālā tehnikuma audzēkņiem 4. vieta26.11.2019

22. novembrī Ventspilī notika Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības organizētā konkursa profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem “PROFS 2019” reģionālais pusfināls. Kandavas Lauksaimniecības tehnikums konkursā pārstāvēts jau trešo gadu, un šogad tehnikuma audzēkņi ieguva 4. vietu.

Konkursa mērķis ir veicināt interesi un izpratni par darba tiesībām un darba drošību, uzsākot darba gaitas, kā arī veicināt izpratni par sociālo dialogu. Konkursā bija jādemonstrē sagatavotais mājas darbs par arodbiedrības lomu darba tiesiskajās attiecībās, jāveic riska novērtēšana, kā arī jāatbild uz viktorīnas jautājumiem. Konkursa dalībniekiem bija jāmeklē arī argumenti un risinājumi dažādām situācijām darba tiesiskajos un darba drošības jautājumos. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņi gūst pieredzi Vācijā un Anglijā26.11.2019

Jau ceturto gadu Kandavas Lauksaimniecības tehnikums realizē “Erasmus +” projektus, kas sniedz iespēju skolas izglītojamajiem praktizēties ārvalstīs. 13. novembrī no mēnesi ilgas prakses Vācijā atgriezās deviņi Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņi (T. V. Serafimovičs, E. Vīķis, A. Savdons, R. Krūze, O. Lapiņš, R. Sebeckis, V. M. Kovaljonoks, A. Sprūde, D. Tarasova, pavadošā persona – skolotāja A. Šķudīte). Savukārt Apvienotajā Karalistē praktizējās R. K. Balodis un R. Pidze. 

printēt Lasīt visu ziņu

Aizvadīta tradicionālā skolotāju un skolēnu draudzības spēle basketbolā22.11.2019

21. novembrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta zālē norisinājās ikgadējā tehnikuma skolotāju - skolēnu draudzības spēle basketbolā. Spraigā, taču draudzīgā spēlē ar rezultātu 84:73 uzvarēja skolotāju komanda. 

Skolēnu komandas sastāvā spēlēja Aleksa Tihomirova, Ģirts Celms, Gints Krautmanis, Māris Krautmanis, Dāvis Bondarenko, Oskars Zaļskis, Dintars Kinstlers, Miks Segliņš, Mārcis Radvils.

Skolotājus pārstāvēja Kristofers Rozentāls, Dace Rozentāle, Kaspars Ševčuks, Artis Rudzītis, Imants Cickovskis, Guntars Rupeiks, Jānis Jansons, Renārs Krūmiņš, Arvis Savčenko. Skolotāju treneris - Rolands Vilkaušs. 

Titulu “2019. gada labākais bumbas metējs grozā jeb snaiperis” ieguva Ģirts Celms un Gints Krautmanis. Par 2019. gada tehniskāko basketbolistu kļuva Kaspars Ševčuks.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)
facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

PIeteikšanās mācībāmKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top