Tikšanās ar uzņēmuma SIA „Alpha Pro” pārstāvjiem27.01.2020

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā 23. janvārī viesojās uzņēmuma SIA «Alpha Pro» pārstāvji. Uzņēmums, sadarbojoties ar Vācijas kompāniju «Meyer Werft», piesaista speciālistus kruīza kuģu būvniecībai. 

Uzņēmuma pārstāvji satikās ar jauniešiem, kuri tehnikumā apgūst elektriķa, automehāniķa un lauksaimniecības tehnikas profesiju, lai iepazīstinātu ar savu darbības jomu, prakses un darba iespējām.

Vācijas kompānija «Meyer Werft» meklē metinātājus, atslēdzniekus un elektriķus darbam Papenburgas pilsētā, uzņēmuma rūpnīcā. 

printēt Lasīt visu ziņu

Traktortehnikas vadīšanas kursi TR2 27.01.2020

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums organizē Traktortehnikas vadīšanas kursus TR2 (visi traktori, lauksaimniecības pašgājējmašīnas, buldozeri, ekskavatori, iekrāvēji un speciālas pašgājējmašīnas).

Lai iegūtu traktortehnikas vadītāja apliecību, Tev ir jābūt vismaz 18 gadus vecam, vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība.

Mācību sākums: 14. februāris

Teorētisko apmācību ilgums: 14 darba dienas (70 stundu programma)

Nodarbību laiks: pēc plkst. 15:00 katru darba dienu

Braukšanas apmācības: darba dienu vakaros un sestdienās

printēt Lasīt visu ziņu

Konkursa "Skills Latvia 2020" pusfinālā noskaidros labākos pavārus un viesmīļus22.01.2020

22. un 23. janvārī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā notiek divi nacionālā jauno profesionāļu konkursa "Skills Latvia 2020" pusfināli, kur prasmju konkursā “Ēdienu gatavošana” piedalās topošie pavāri no 15 profesionālās izglītības iestādēm, un prasmju konkursā “Restorānu serviss” savas prasmes demonstrē jaunie viesmīļi no 10 mācību iestādēm. 

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumu konkursā pārstāvēs 3. kursa Ēdināšanas pakalpojumu audzēkne Samanta Melle un Ēdienu gatavošanas skolotāja Dzintra Znatnaja. 

Pavāru darba uzdevums sastāv no četriem moduļiem: aukstās uzkodas, pamatēdiena, deserta un “melnās kastes” uzdevuma. Ēdienu sastāvā obligāti jāiekļauj svaiga forele, svaigs gurķis, vistu olas, pīles krūtiņa, burkāni, kviešu milti, bet desertā – šokolāde, saldais krējums, sviests, vistu olas un ķirši. Savukārt “melnās kastes” uzdevumu konkursanti uzzinās tikai konkursa dienā.

printēt Lasīt visu ziņu

Praktiskā nodarbība ar SIA "SKF Latvija"21.01.2020

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā 17. janvārī, viesojās SIA "SKF Latvija" pārstāvis. 

3. kursa Autrotransporta specialitātes audzēkņi ieguva jaunas zināšanas par gultņu izvēli un to veidiem, kā arī pareizu montāžu un demontāžu. Pēc izzinošās lekcijas sekoja praktiskā daļa, kurā jaunieši apgūtās zināšanas pielietoja praktiski.

SIA "SKF Latvija" ietilpst SKF grupā, kas ir pasaulē vadošais gultņu, blīvējumu, elektromehānisko pārvadu, eļļošanas sistēmu piegādātājs un inženiertehnisko konsultāciju un apmācību pakalpojumu (tostarp tehniskā atbalsta, apkopes un drošuma pakalpojumu) sniedzējs. SKF ir pārstāvēts vairāk nekā 130 valstīs, un to pārstāv aptuveni 17 000 izplatītāju visā pasaulē.

Paldies uzņēmumam par atsaucību un noderīgu zināšanu sniegšanu mūsu audzēkņiem!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Jaunieši izzina darba tirgus tendences21.01.2020

16. janvārī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums „Kā atrast ideālo darbu”.

Karjeras speciāliste Ieva Priede vadīja nodarbību „Kā atrast ideālo darbu” Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma 1. - 3. kursu audzēkņiem. Nodarbībā jauniešiem, speciāliste stāstīja par karjeras izvēli, profesiju mainību un dažādību atbilstoši darba tirgus pieprasījumam. Viņa informēja arī par Latvijas un pasaules nodarbinātības prognozēm un nākotnes profesijām vajadzīgajām prasmēm. 

Nodarbība notika Eiropas Savienību fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Topošie automehāniķi tiekas ar “Volvo Trucks” pārstāvjiem14.01.2020

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā 14. janvārī viesojās “Volvo Group” struktūrvienības “Volvo Trucks” pārstāvji Latvijā. Tiekoties ar jauniešiem, kuri tehnikumā apgūst automehāniķa profesiju, sniegta informācija par galvenajām uzņēmuma darbības jomām, nozares jaunumiem un prakses iespējām.

“Volvo Group” visā pasaulē nodarbina vairāk nekā 100 000 cilvēku, tā ražotnes atrodas 19 pasaules valstīs, bet kompānijas izstrādājumi tiek pārdoti vairāk nekā 190 valstīs. Struktūrvienība “Volvo Trucks” ir viens no vadošajiem kravas komerctransportlīdzekļu un dīzeļdzinēju ražotājiem pasaulē. Visā pasaulē darbojas 2300 “Volvo Trucks” servisi, kas nodarbojas ne tikai ar smago kravas automobiļu tirdzniecību, bet arī remonta servisa pakalpojumiem. Tostarp Latvijā darbojas četri servisa centri, kas strādā ar zīmoliem “Volvo” un “Renault” – Rīgā, Ventspilī, Valmierā un Daugavpilī.

printēt Lasīt visu ziņu

Piesakies “B” kategorijas auto apmācības kursiem13.01.2020

Sākot ar 2020. gada 27. janvāri Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā tiek organizēti “B” kategorijas auto apmācības kursi. Teorētiskās apmācības paredzētas katru pirmdienu un trešdienu no pulksten 16.00 - 21.00. Praktiskās apmācības - darbadienu vakaros un brīvdienās.

Plašāka informācija un pieteikšanās iespējama, zvanot par tālruņa numuriem 29907416 vai 20021077, kā arī klātienē Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā, Valteru ielā 3 (9. kabinetā).

printēt
Pasākumu kalendārs
<
>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top