Jaunumi

Sākas 2020./2021. gada 2. mācību semestris05.01.2021

134875783_2305094356289701_7527453464804715337_o.jpg4. janvārī, 7.-12.klašu skolēni, kā arī profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi mācības atsāk attālināti. Klātienē nenotiek interešu izglītības individuālās nodarbības un profesionālā ievirze.

Par turpmāko izglītības procesu un izglītības aktivitātēm, izvērtējot aktuālo epidemioloģisko situāciju valstī, valdība lems drīzumā. 6. janvārī Izglītības un zinātnes ministrija rīkos preses konferenci, kurā sīkāk tiks skaidroti jautājumi, kas saistīti ar mācību procesa norisi 2020./2021. mācību gada 2. semestrī.

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma izglītojamos aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par nodarbību norisi e-klase.lv. 

Rīcības algoritms, ja bērnam ir akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmes un citi noderīgi ieteikumi izglītības iestādēm: atvērt saiti ŠEIT

printēt

Matemātisks sveiciens svētkos!28.12.2020

img_20201218_wa0014.jpgPēdējā šī gada matemātikas stundā Kandavas LT jaunieši saņēma radošu uzdevumu - sagatavot matemātisku Ziemassvētku apsveikumu. Skolotāja Dace Rumika pateicas jauniešiem par radošumu, izdomu un atsaucību. Jūsu centība un vēlējumi silda sirdi!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Vai Ziemassvētku vecītis ir?23.12.2020


1897.gada rudenī respektablais Ņujorkas laikraksts “The Sun” saņēma vēstuli. Tajā ar maza bērna roku bija rakstīts: Mīļais redaktor! Man ir 8 gadi. Daži no maniem mazajiem draugiem apgalvo, ka Ziemassvētku vecīša neesot. Tētis teic: “Ja tu viņu redzi nodrukātu laikrakstā “The Sun”, tad viņš ir.” Lūdzu, pasakiet man patiesību, vai Ziemassvētku vecītis ir?

Kādu atbildi meitene saņēma? Atbildi lasa Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma pedagogi. Priecīgus un siltus svētkus!

printēt

Ja ticēsim brīnumam, tas piepildīsies!21.12.2020


Siltus sveicienus svētkos sūta Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Skatuves runas pulciņa jaunieši un vadītāja Sandra Aukšmukste.

printēt

Piedalies fotokonkursā “Mani Ziemassvētki”08.12.2020

mani_ziemassvetki.jpgŠajā gadā izpaliek kopā būšanas prieks, tāpēc aicinām būt kopā virtuāli – iesūti savu foto par tematiku “Mani Ziemassvētki” un piedalies konkursā.

Piedalīties aicinām mūsu mīļos audzēkņus (esošos un arī bijušos), pedagogus un pārējos darbiniekus. Labāko foto autoriem - balviņas.

Līdz 28. decembrim sūti mums foto ar sociālo tīklu starpniecību (Facebook, Instagram, TikTok), bet, ja Tev ērtāk sūtīt bildi e-pastā, sūti uz prese@kandavastehnikums.lv

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Kādēļ tiek svinēti Ziemassvētki?16.12.2020

aaron_burden_gork0bacw2i_unsplash.jpgZiemassvētki ir lielākie ziemas sezonas svētki, kas kopš neatminamiem laikiem tiek svinēti visā plašajā pasaulē. Ziemassvētki gadu no gada tiek svinēti decembra divdesmitajos datumos – lielākā daļa pasaules iedzīvotāju tos svin laikā no 24. līdz 26. decembrim (24. decembris ir Ziemassvētku vakars, bet 25. un 26. decembris ir attiecīgi Pirmie un Otrie Ziemassvētki), pareizticīgie tos svin no 6. līdz 8. janvārim, bet tie, kuri svin ziemas saulgriežus pēc savu senču tradīcijām, dara to laikā no 20. līdz 22. decembrim, kad astronomiski iestājas ziemas saulgrieži.

printēt Lasīt visu ziņu

Arī draudzība var nogurdināt. Kā komunicēt ar draugiem pandēmijas laikā 10.12.2020

white_with_aqua_brush_stroke_personal_logo_4.jpgMēdz teikt, ka draugi ir ģimene, ko cilvēks izvēlas. Nav šaubu, ka ikviena cilvēka dzīvē ir nepieciešams kāds draugs, ar kuru paklačoties par visdažādākajām tēmām un ar kuru būt kopā gan priekos, gan bēdās. Vienlaikus ir būtiski saprast, ka arī draudzība var izsmelt un nogurdināt, it īpaši šobrīd, kad pasaulē ir tik liels informācijas troksnis, tieši tāpēc ir tik svarīgi noteikt robežas, cik bieži un kādā veidā komunicēt.

Neatkarīgi no tā, vai šobrīd esi pilnīgā izolācijas režīmā vai arī laiku pa laikam iesaisties distancētā socializācijā, saziņa ar tuviniekiem šobrīd var šķist apgrūtinoša. Iespējams, rodas grūtības pateikt draugiem, ka nejūties ērti, dodoties ciemos, iespējams, tik bieži nezvani ģimenei, kā tas bija pandēmijas sākumā. Lai nu kas arī būtu satraukuma iemesls, šobrīd kļūst arvien svarīgāk noteikt robežas attiecībās ar draugiem un tuviniekiem, raksta "Allure".

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība
Pasākumu kalendārs
<
>
facebokinstagramyoutubetiktok

Kandavas Lauksaimiecības Tehnikum kafejnīcaPiesardzības pasākumu īstenošana izglītības iestādēsKandavas novadse-klase
back to top